Malachit

Malachit

Postautor: margo1517 » 09 mar 2009, 17:36

Obrazek

MALACHIT
- dobre wyniki daje noszenie wisiorka z tym minerałem lub pierścieniem na lewej ręce ( na serdecznym palcu )w przypadku wadliwej pracy serca , arytmii , czy nerwicy . Kamień ten oprawiony w miedź przynosi ulgę w bólach reumatycznych . Malachit ma działanie nasenne i uspakajające , poprawia krążenie , pobudza tworzenie czerwonych ciałek krwi i odnawia tkankę nerwową . Może być stosowany do leczenia autyzmu , dyslekcji , epilepsji , rozstrojów nerwowych . zaburzeń koordynacji , zawrotów głowy i problemów ze wzrokiem . Kamień ten lub jego eliksir przywraca równowagę przy zaburzeniach spowodowanych zatruciem toksycznym . Malachit sprzyja również płodności . Noszony w czasie ciąży i porodu zapobiega komplikacjom i nadmiernym bólom.

Malachit to energia i kreatywność.

Wyciąga z nas chorobotwórcze energie i przejmuje je na siebie. Jego oczyszczająca moc likwiduje blokady w centrach energetycznych. Malachit pomaga w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych problemów.

Należy go stosować:

- przy astmie
- arteriosklerozie
- reumatyzmie
- uspakaja system nerwowy
- normalizując pracę serca
- pobudza laktację
- wzrost dzieci i młodzieży

Jest pomocny przy wczesnych stadiach raka łagodząc uboczne efekty chemio i radioterapii.

MALACHIT - ułatwia koncentracje oraz medytację, sprzyja głębokiemu i pełnemu poznaniu własnego "ja". Pomaga rozpoznać i usunąć nasze wady i słabości.

http://www.geonumer.com , http://www.velveth.za.pl, http://www.krzysztofzwolak.pl
margo1517

Re: Malachit

Postautor: margo1517 » 14 mar 2009, 22:34

Malachit - jest najczęściej zielony w jaśniejsze i ciemniejsze pasma, czasem szmaragdowa miesza się z czernią. Zapewnia powodzenie i wzajemność w miłości, szczęśliwe życie z ukochaną osobą. Malachitowy pierścień w kształcie dwóch węży strzegł przed depresją i atakami złych mocy. Uciszał tęsknotę, koił serce i strzegł od niebezpieczeństw. kto wypije wino z malachitowego pucharu dostąpi łaski duchów przyrody - jego serce stanie się mężne, a umysł zdolny pojąć duszę zwierząt.
Strzeżcie malachit przed wilgocią, bowiem od niej straci swoją urodę.

Malachit Usuwa bóle różnego pochodzenia, wzmacnia i ochrania czakram serca, pomaga wyjść z depresji, ma właściwości bakteriobójcze, polecany przy reumatyzmie i artretyzmie. Malachit hamuje zakażenia. Naukowcy odkryli, że chorobotwórcze bakterie giną w naczyniach z malachitu – niszczy je miedź, wydzielająca się z kamienia. Malachit leczy arteriosklerozę.

http://hannaanna.blog.onet.pl" onclick="window.open(this.href);return false; , http://labeata.w.interia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
margo1517

Postautor: Adam » 12 maja 2009, 20:02

Takiego malachitu nie widziałem jeszcze w życiu- aż mi kopara zjechała :shock:
Bo w oczach tkwi siła duszy. Paulo Coelho
GG: 2593229
Adam
Gawędziarz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 8

Postautor: margo1517 » 12 maja 2009, 20:04

rajuuuu, a skąd taka fotkę żeś wytrzasnął :?: śliczny :D , ja przez was zachoruje :roll: :oops:
margo1517

Postautor: Adam » 12 maja 2009, 20:05

Znalazłem na allegro, maluch, bo jedynie 3 cm wysokości, ale wygląda niezwykle :shock: :)

Troszkę jak spleśniała kanapka :lol:
Adam
Gawędziarz

Postautor: margo1517 » 12 maja 2009, 20:06

:shock: haha, ale porównanie :lol: :lol: :lol:
margo1517

Postautor: mullein » 12 maja 2009, 20:29

Ostrzeżenie: Nosząc malachit muszą szczególnie uważać kobiety, malachit wyzwala piękno i powab kobiet, co sprawia, że mogą się stawać łupem mężczyzn (gwałty). Mężczyźni pod jego wpływem stają się agresywni. Dlatego oprawia się go tylko w srebro (jasny metal) aby złagodzić jego naturę.

Jednak w maju malachit ma bardzo potężną moc, gdyż wtedy ma swoje maksimum oddziaływania. Jeżeli nie pracuje się z tym kamieniem, może przysporzyć więcej przykrości niż pożytku.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2009, 18:19 przez mullein, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
mullein

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Adam » 12 maja 2009, 20:32

Wpływ miesięcy na moc kamieni? O tym jeszcze nie słyszałem :)

mullein, mógłbym wiedzieć skąd posiadasz taką wiedzę?
Adam
Gawędziarz

Postautor: mullein » 12 maja 2009, 20:41

Adam pisze:Wpływ miesięcy na moc kamieni? O tym jeszcze nie słyszałem :)

mullein, mógłbym wiedzieć skąd posiadasz taką wiedzę?

Encyklopedia kamieni i amuletów :)
Ostatnio zmieniony 13 maja 2009, 18:26 przez mullein, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
mullein

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Adam » 12 maja 2009, 20:43

Bardzo dziękuję, zaciekawiła mnie ta informacja, poszukam tej książki :)
Adam
Gawędziarz

Następna

Wróć do Litoterapia