Metoda przyciągania bogactwa

Metoda przyciągania bogactwa

Postautor: Rea » 19 cze 2014, 18:24

Wodna metoda przyciągania bogactwa "z Krainy Quin - Kan"

Obrazek

Metody aranżacji naturalnych lub sztucznych przepływów wody w okolicy budynku, są uważane za najsilniejsze remedia pomagające w utrzymaniu lub przyciągnięciu bogactwa, choć jak się przekonasz - nie tylko. Ogólnie techniki te nazywa się metodami "Wodnego Smoka", a samą wodę służącą jako remedium feng shui, lub mającą na miejsce wpływ - czy to w postaci rzeki, strumienia, cieku czy każdej innej, nazywamy "Wodnym Smokiem".

Wodny Smok

Obrazek

W klasycznym feng shui istnieje wiele różniących się od siebie metod Wodnego Smoka. Część bazuje na określeniu skierowania budynku, część drzwi, różna jest także wymagana dokładność pomiarów kierunku. Część technik bierze pod uwagę datę budowy, a inne nie. Poniżej przedstawię jedną z prostszych w stosowaniu, jednak bardzo skuteczną metodę "z Krainy Quin Kan".
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Re: Metoda przyciągania bogactwa

Postautor: Fudier » 20 cze 2014, 22:04

Ja tam słyszałem że na to to najlepiej politykiem zostać ;)
Awatar użytkownika
Fudier
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 2

Wróć do Archiwum