Miejsca mocy

Re: Miejsca mocy

Postautor: Elie » 28 mar 2016, 09:25

Fachowa wiedza nie była spisywana, żeby nie wpadła w niepowołane ręce tylko była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Książki z portali aukcyjnych są niewiele warte w porównaniu do dawnej wiedzy słowian przekazywanej wybranym.

Z tą wiedzą Słowian też nic pewnego. Z tego co wiem, sami sprzeczają się i nie zgadzają w wielu kwestiach. Poczytaj na FB w grupie Słowianie. Wymieniają tam autorów, których książki nie zawierają przekłamań. Oparte są o fakty udowodnione. Tych jednak jest zbyt mało.
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/6708/mitologia-slowian

http://www.gandalf.com.pl/b/slowianie-mitologie-swiata/

http://archeowiesci.pl/2016/03/24/szama ... a-swidwie/

Z tego co mi wiadomo, choć może i źle anteny nadawcze, linie energetyczne, WiFi czy nawet telefon przeszkadzają w różnym stopniu, choć nie zawsze całkowicie zakłócają.

Nie tylko różdźkarzom. Wśród ludzi pokutuje pogląd, jakoby szkodziły zdrowiu ludzi i zwierząt.

Kościoły i kapliczki też podobno trochę przeszkadzają.

Z tym się nie zgodzę. Kler wiedział gdzie stawiać kościoły. Dla mnie najbardziej energetycznym miejscem jest sanktuarium na Jasnej Górze.Są udowodnione przypadki wyzdrowienia ludzi po medytacji i modlitwach, w tym moje. Po wizycie na Jasnej Górze moje drganie powiek ustało praktycznie natychmiast.

Właściwie należałoby rozgraniczyć różdżkarstwo i wahadlarstwo. Jedno i drugie służy innym celom, przy czym obie te gałęzie należy zaliczyć do parapsychologii.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Skfarek » 28 mar 2016, 11:36

Katolicy stawiali kościoły nie dlatego, że tam było jakieś miejsce mocy tylko dlatego, że walczyli z chrześcjaństwem, a jeśli dane miejsce uchodziło, za miejsce kultu to trzeba było tam postawić kościół, dlatego często w starych kościołach i katedrach czuć inną atmosferę. Warto poczytać o budowach cystersów. Oni mieli ściśle określone warunki np miał być las i rzeka w okolicy. Miejsce miało też mieć wyczuwalną energię kosmiczną i przyrody. Budynki stawiane w nowoczesnej jak na tamte lata technologii miały być funkcjonalne. Zazwyczaj tylko mała wieżyczka na dzwon. Przy opactwie był ogród i cmentarz. Architektura cystersów to temat na książkę, a nie wpis na forum.

Zakonnicy układali polne kamienie (ciepła, zimna strona) nie pozwalając się rozchodzić dobrej energii i to jednocześnie chroniło przed ciekami wodnymi. W takich miejscach się zmienia częstotliwość fal mózgowych. Można podobny efekt uzyskać słuchając specjalnych nagrań.
Skfarek

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 0

Miejsca mocy

Postautor: Elie » 28 mar 2016, 12:59

Katolicy stawiali kościoły nie dlatego, że tam było jakieś miejsce mocy tylko dlatego, że walczyli z chrześcjaństwem,

A nie z poganami zaloty

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Miejsca mocy

Postautor: Skfarek » 28 mar 2016, 13:03

Przepraszam. Na szybko pisałem. Miałem namyśli pogan, a napisałem co innego. W historii katolicy walczyli z chrześcjanami . Chrześcjaństwo ma wiele odłamów i różnie to z tymi walkami bywało, ale tutaj to mój błąd. Dzięki za poprawkę.
Skfarek

Postautor: Skfarek » 28 mar 2016, 13:14

Katolicy stawiali kościoły nie dlatego, że tam było jakieś miejsce mocy tylko dlatego, że walczyli z poganami, a jeśli dane miejsce uchodziło, za miejsce kultu to trzeba było tam postawić kościół, dlatego często w starych kościołach i katedrach czuć inną atmosferę. Warto poczytać o budowach cystersów. Oni mieli ściśle określone warunki np miał być las i rzeka w okolicy. Miejsce miało też mieć wyczuwalną energię kosmiczną i przyrody. Budynki stawiane w nowoczesnej jak na tamte lata technologii miały być funkcjonalne. Zazwyczaj tylko mała wieżyczka na dzwon. Przy opactwie był ogród i cmentarz. Architektura cystersów to temat na książkę, a nie wpis na forum.

Zakonnicy układali polne kamienie (ciepła, zimna strona) nie pozwalając się rozchodzić dobrej energii i to jednocześnie chroniło przed ciekami wodnymi. W takich miejscach się zmienia częstotliwość fal mózgowych. Można podobny efekt uzyskać słuchając specjalnych nagrań.
Skfarek

Postautor: Elie » 28 mar 2016, 13:20

Miejsce miało też mieć wyczuwalną energię kosmiczną

Co to jest energia kosmiczna, czym się charakteryzuje i mierzy.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Skfarek » 28 mar 2016, 13:29

Kosmoenergetyka jedna z najstarszych metod uzdrawiania. Stosowali to nawet Atlanci. Kosmoenergetyka jest rozpowszechniona głównie w Rosji. Działa na pole energetyczne człowieka. Przekazywana z różnych strumieni. Poprawia jakość życia, samopoczucie, leczy. Coś jak Reiki tylko mocniejsze działanie. Są osoby które poprzez trzymanie rąk nad kimś potrafią otworzyć strumienie energii kosmicznej.
Skfarek

Postautor: Elie » 29 mar 2016, 14:18

Skfarek pisze:Kosmoenergetyka jedna z najstarszych metod uzdrawiania. Stosowali to nawet Atlanci. Kosmoenergetyka jest rozpowszechniona głównie w Rosji. Działa na pole energetyczne człowieka. Przekazywana z różnych strumieni. Poprawia jakość życia, samopoczucie, leczy. Coś jak Reiki tylko mocniejsze działanie. Są osoby które poprzez trzymanie rąk nad kimś potrafią otworzyć strumienie energii kosmicznej.

Atlantyda była mityczną krainą, jako pierwszy wymyślił jej istnienie Platon.Jak do tej pory, żadnych naukowych dowodów na jej faktyczne istnienie nie ma.Tym samym mało prawdopodobne, żeby Atlanci stosowali coś, z czego my dzisiaj korzystamy.
Kosmoenergetyka – metoda medycyny niekonwencjonalnej, oparta na uzdrawianiu za pomocą energii życiowej. Owszem, podobna do Reiki. Jakoś mnie nie dziwi, że to właśnie w Rosji jest znana i stosowana. Zapewne przez tamtejszych podrobionych zielarzy, szeptuchy z internetem, etc. Jestem pewna, że w gratisie prześwietlają aurę i trafnie losują numery totolotka - w reklamie swoich usług oczywiście..:P

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Skfarek » 29 mar 2016, 14:26

Co do atlantów to i wahadełko i pierścień atlantów jest, a czy istniała tak kraina nie wiem. Co do kosmoenergetyki to są stosowane energie, ale nie wiem na ile to skuteczne. Na pewno polski kosmoenergetyk nie równa się z Ałtajem o ile coś takiego jest. Tam żyją w zgodzie z naturą i nie chorują. Nie ma tak chemii, a na różne rzeczy mają np zagawory o których mało kto słyszał. Mają miejsc mocy 2000 w skali bovisa, a w PL 120 to chyba max.
Skfarek

Postautor: Elie » 29 mar 2016, 14:30

Mają miejsc mocy 2000 w skali bovisa, a w PL 120 to chyba max.

Nooo, szczególnie w Czarnobylu.

Co do atlantów to i wahadełko i pierścień atlantów jest, a czy istniała tak kraina nie wiem.

pierscien-atlantydow-atlantow-t36856.html#p953332

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Miejsca Mocy