Miejsca mocy

Re: Miejsca mocy

Postautor: Skfarek » 29 mar 2016, 14:38

Trochę bliżej bo na Krymie, a Syberyjskiej Tajdze to nawet nie wiadomo co jest, bo to tereny niezbadane. Ural też jakoś mało opisywany jest. O katastrofie tunguskiej pewnie też niewiele osób słyszało. Nawet w Polsce co jakiś czas są odkrywane miejsca mocy w lesie. Pasmo świętokrzyskie i najbardziej znana Łysa Góra, a góra Dobrzeszów? Tam są starosłowiańskie ołtarze, bez kapliczek, katedr itp i nikt tego bardzo nie badał, a i odwiedzana góra sporadycznie przez turystów.
Skfarek

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 0

Postautor: Moriss » 29 mar 2016, 23:02

W soli musi być coś osobliwie świętego; jest w naszych łzach i w oceanach.
Awatar użytkownika
Moriss

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: Skfarek » 30 mar 2016, 05:26

Pełno takich mapek w internecie i czasem ktoś pomiesza. Woda blokuje promieniowanie i np może być miejsce mocy na brzegu jeziora przy brzozie, albo jak w przypadku źródełek mały stawik, ale nie k... miejsca mocy na dnie oceanu w domku rekina czy kraba.
Morski Oko to źródło mocy? I czemu się znajduje między Kielcami, a Krakowem? do Wąwolnicy też mam wątpliwości co do lokalizacji bo jakby z 250km przesunięta, a i z innymi punktami nie jest dobrze. Dwa Krakowy, a żaden nietrafiony. Hrodna Białoruś na Podlasiu nawet nie przy granicy. Za takie mapki powinien być ciężki wpier..l.
Skfarek

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postautor: Nut » 30 mar 2016, 11:25

Powiedz mi kochany, czy ty praktykujesz; zwiedzasz i badasz te miejsca mocy, czy ograniczasz się do pisania o nich na forach. :03777:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 529 razy
Otrzymał podziękowań: 416 razy

Poprzednia

Wróć do Miejsca Mocy