Miejsca mocy

Miejsca mocy

Postautor: hasan » 08 maja 2009, 16:46

Ja znam niezwkłe miejsce w którym się dziwne rzeczy dzieją, to moja głowa
Awatar użytkownika
hasan

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Miejsca mocy

Postautor: barbelo » 29 wrz 2009, 07:09

Jest takie miejsce ..gdzie moja znajoma natknela sie :shock: na obrzedy celtyckie w przesileniu letnim ;) Mam zamiar jechac tam w Halloween ;) http://www.brigitsgarden.ie/

I tu zobaczcie - http://www.cudownyportal.pl/article.php?article_id=1301
barbelo

Miejsca mocy

Postautor: AnitaOdAniola » 09 gru 2009, 12:04

Dowiedzialam sie ostatnio w programie Agnieszki Wdowczyk, ze miejscem mocy jest zamek krzyzacki w Malborku.Bylam tam jakies dwa lata temu i juz w polowie wycieczki poczulam sie bardzo zle ...pod koniec myslalam ze nie dojde ze upadne gdzies i umre :shock: Przez caly pobyt w zamku czulam jak cos wysysa ze mnie zycie okropnosc. Jest to miejsce mocy ale w moim przypadku zlej mocy hmm ciekawe dlaczego :?
AnitaOdAniola

Miejsca mocy

Postautor: Menekse » 09 gru 2009, 12:12

Ciekawe, bo mi energia Malborska dobrze robi. Trochę odcina od rzeczywistości, ale tak na fajną modłę. Tę energię czuć zwłaszcza na dziedzińcu Zamku Wysokiego.
Menekse
Pleciuga

Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 1

Miejsca mocy

Postautor: Menekse » 09 gru 2009, 12:27

barbelo pisze:http://www.cudownyportal.pl/article.php?article_id=1301

A to ciekawe. Będę musiała się przespacerować w to miejsce, gdy zjadę do Gdyni.
Inne miejsce mocy w Gdyni znajduje się przy kościele św, Michała Archanioła na Oksywiu. Stary, średniowieczny kościół, zbudowany w miejscu, gdzie istniała kultura oksywska.
Menekse
Pleciuga

Miejsca mocy

Postautor: Małgośka » 09 gru 2009, 13:04

byłam w Malborku i nic nie czułam, ale miałam wtedy naście lat :|
Małgośka

Miejsca mocy

Postautor: Hexe-Ewa » 18 sty 2010, 13:50

AnitaOdAniola pisze:Dowiedzialam sie ostatnio w programie Agnieszki Wdowczyk ze miejscem mocy jest zamek krzyzacki w Malborku.Bylam tam jakies dwa lata temu i juz w polowie wycieczki poczulam sie bardzo zle ...pod koniec myslalam ze nie dojde ze upadne gdzies i umre :shock: Przez caly pobyt w zamku czulam jak cos wysysa ze mnie zycie okropnosc. jest to miejsce mocy ale w moim przypadku zlej mocy hmm ciekawe dlaczego :?

To bylo miejscem macy dla dla Niemcow co wyrzneli slowian a potem bogacili sie na wyzysku. Te same uczucie mialam jako dziecko kiedy pierwszy raz tam przyjechalam nawet zaczelam plakac i mama nie mogla mnie uspokoic. Kiedy 20 lat potem z niemiecka mlodzieza przyjechalam ponownie znowu poczulam dyskonfort nawt mi tlumaczenie nie wychodzilo.
Mysle ze tam odbylo sie wiele walk i niestety to miejsce pokryte jest krwia, a zarazem dusze nieodprowadzone tam na nas dzialaja negatywna energia tak jak na kazdym cmentarzu. Staram sie unikac tych miejsc i tylko kaplica jest wybudowana na pozytywnym miejscu ale ksiezulki wszystkie koscioly na takich miejscach budowal. Tu w Niemchech sa sprzedawane ewangielickie koscioly i ludzie przeksztalcaja je na mieszkania. Bardzo chwala sobie pobyt w tym kosciulkowym-domie
Kto zna prawde, ale ja ukrywa i oklamuje innych jest przestepca i wrogiem Matki Ziemi
Awatar użytkownika
Hexe-Ewa
Niewymowny

Re: Miejsca mocy

Postautor: koliber » 18 sty 2010, 15:31

to czemu ja lubie cmentarze?
czyzbym była wampirem i ciagneła od umarlaków? :lol: ;)
koliber

Postautor: Menekse » 18 sty 2010, 16:10

To bylo miejscem macy dla dla Niemcow co wyrzneli slowian a potem bogacili sie na wyzysku.

Nie Słowian. Krzyżacy wybijali Prusów.
Menekse
Pleciuga

Postautor: Hexe-Ewa » 18 sty 2010, 18:11

Menekse pisze:
To bylo miejscem macy dla dla Niemcow co wyrzneli slowian a potem bogacili sie na wyzysku.

Nie Słowian. Krzyżacy wybijali Prusów.

Z histori mialam 3 bo twierdzilam ze to bylo i nie nalezy sie nigdy do tylu ogladac. Wiec myslalam ze w okresie sredniowiecza w Prusach mieszkali slowianie Dzieki za uwage UCZ SIE HEXE UCZ BO NAUKA TO POTEGI KLUCZ

koliber pisze:to czemu ja lubie cmentarze?
czyzbym była wampirem i ciagneła od umarlaków? :lol: ;)

Moze dlatego ze zmarli nic nie mowia i sa tajemniczy, a to znowu oznaka twojego wewnetrza ktory szuka ciszy i spokoju
Kto zna prawde, ale ja ukrywa i oklamuje innych jest przestepca i wrogiem Matki Ziemi
Awatar użytkownika
Hexe-Ewa
Niewymowny

Następna

Wróć do Miejsca Mocy