Miesięczne prognozy Feng Shui.

Miesięczne prognozy Feng Shui.

Postautor: wlade » 07 lis 2018, 13:57

Witam,
w tym wątku będą się ukazywać miesięczne prognozy według chińskiej astrologii - zapraszam! :-)
inż Włodzimierz Buliński
Konsultant Feng Shui i Ba Zi
Senior Practitioner FSRC Canada
www.fengshuiwlade.com
www.fengshuitradycyjne.pl
https://www.facebook.com/groups/fengshuiibazi/
Awatar użytkownika
wlade
Konsultant Feng Shui i Ba Zi inż. Informatyk
 
Posty: 65
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:27
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Płeć: Mężczyzna
Droga życia: 1

Re: Miesięczne rognozy Feng Shui.

Postautor: wlade » 07 lis 2018, 14:04

Prognoza na listopad 2018

Listopad według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Świni i będzie trwać od 7 listopada do 7 grudnia.

Listopad to miesiąc, którego energetyka nawiąże do rocznej tendencji energii miesięcznych, czyli po wyjątkowo skonfliktowanym październiku znów zobaczymy energie w symbiozie, co może również w praktyce wprowadzić więcej harmonii w naszym życiu, choć jak zawsze przestrzegam przed pewnymi „skutkami ubocznymi”, ponieważ każda energia ma swoje dobre i złe oblicze. W tym przypadku będzie to kumulacja żywiołu Wody, która nie pozostanie obojętna wobec wydarzeń, które będą jej towarzyszyć. Aktualny układ energii będzie jednak z dużą korzyścią dla ludzi, ponieważ wypadkowa energia miesiąca będzie niosła ze sobą tendencję używania mądrości w podejmowaniu decyzji, oraz będzie generowała postawy społeczne mające za główny cel, poszanowanie człowieka i jego praw, czyli niewykluczone, że dojdzie do jakiegoś wielkiego przełomu, pojednania lub wspólnego zaangażowania na rzecz praw człowieka.
Wchodząc w szczegóły energetyki miesiąca, to na pozycji tak zwanego Niebiańskiego Pnia, zobaczymy żywioł Wody Yin, którą to można porównać do małego strumyka albo do porannej mgły, która unosząc się nad powierzchnią ziemi, zaczyna znikać w pierwszych promieniach wschodzącego słońca. To przeciwność gwałtownej i ekspansywnej Wody Yang, którą zobaczymy w tak zwanym Ziemskim Konarze Świni, od której nazwę bierze ten miesiąc. Ten rodzaj Wody natomiast symbolizuje moc oceanu a nawet tsunami, dlatego może to oznaczać nagłe zaskakujące zmiany, ogromne emocje, wielkie przedsięwzięcia, ale również spektakularne katastrofy. Dobrze, że mamy w energetyce roku obecną silną energię Ziemi, czyli żywioł, który może przytrzymać w ryzach rozpędzoną Wodę Yang, zatem wyżej wymienione kataklizmy mogą się nie zdarzyć, ewentualnie nie wystąpić w swojej najsilniejszej formie. Zauważcie, że w aspekcie rocznym silny żywioł Ziemi nie niesie ze sobą zbyt optymistycznych przekazów, ale w listopadzie jej obecność może być bardzo przydatna.
Wracając do konaru Świni, to w jego składzie zobaczymy jeszcze żywioł Drzewa Yang, który też w jakimś zakresie odbierze nadmiar energii od Wody Yang. Ten rodzaj Drzewa to przede wszystkim upór i kreatywność, dlatego taka taktyka się teraz przyda najbardziej, aby okiełznać ludzkie emocje, ponieważ Woda Yang objawi się mocno w ludzkich poczynaniach. Tak jak wspomniałem wcześniej, Woda symbolizuje również mądrość, dlatego ta, w połączeniu z upartością i kreatywnością Drzewa, może zdziałać też wiele dobrego. Musimy też pamiętać, że każda energia jest jak dwie strony przysłowiowego medalu, czyli z jednej strony może przynieść dobre rzeczy a z drugiej złe. Jaka strona medalu się objawi, zależy od nas i naszego zachowania w konkretnych sytuacjach. Jeśli będziemy działać z rozwagą, wtedy możemy stworzyć coś wielkiego, ale jeśli poniesie nas tak zwana ułańska fantazja, wtedy możemy się zbytnio zagalopować i zepsuć cały efekt naszych wysiłków, pozostawiając po nich duży niesmak.
Wracając do efektu połączenia obu składników energii miesiąca, to energią wypadkową będzie oczywiście żywioł Wody, ale działający w bardzo specyficzny sposób. Jej działanie będzie opierać się na balansie między polaryzacją Yin a polaryzacją Yang. Chcąc przedstawić to w sposób obrazowy, zobaczylibyśmy teren spowity mgłą, przez którą niewiele widać, a która może zacierać widoczność między lądem a dużą wodą. Jak nie trudno się domyślić, taka sytuacja może się też wprost zmaterializować i możemy w nadchodzącym miesiącu słyszeć o wypadkach samochodowych wynikających z trudnych warunków pogodowych, gdzie samochody będą wpadać właśnie do wody.
Jeśli już jesteśmy przy temacie pogody, to listopad może być stosunkowo ciepły miesiącem, zatem silne mgły mogą występować dosyć często, utrudniając nie tylko komunikację lądową, ale również lotniczą. Możemy częściej słyszeć o paraliżach lotnisk lub opóźnionych i przeniesionych lotach. Mgły mogą też być niebezpieczne dla pieszych, zatem obowiązkowo trzeba będzie zadbać o akcesoria, które sprawią, że będziemy bardziej widoczni na drogach, poza terenem zabudowanym.

Wracając do balansu między polaryzacjami żywiołu Wody, to może się on również przełożyć na inne wydarzenia, jakie będą nam teraz towarzyszyć. Możemy teraz obserwować sytuacje, że coś na zewnątrz będzie spokojne, otoczone pewną tajemnicą, a w środku będzie dynamika i trudny do utrzymania w ryzach żywioł. Nawiązując do wcześniej opisywanej tendencji w pogodzie, to w praktyce taki balans polaryzacji może oznaczać nagłe i gwałtowne zmiany pogody, szczególnie związane z opadami deszczu ewentualnie sztormami na morzach i oceanach, a na tych drugich może dojść do utworzenia się fal tsunami.
Balans polaryzacji może tez przynieść jakieś sytuacje, które mogą się wymknąć spod kontroli, a może mieć to związek ze zgromadzeniami lub imprezami masowymi.

Jeśli chodzi o emocje i ludzkie zachowania, to balans polaryzacji (Yin- Yang) wypadkowego żywiołu Wody może spowodować, że wielu ludzi będzie miało poważne wahania nastrojów, a u osób z zaburzeniami psychiki może dojść do gwałtownych reakcji. W związku z tym możemy teraz obserwować wysyp szaleńców i osób, których dziwne i gwałtowne zachowanie może spowodować zagrożenie dla zdrowia lub życia innych ludzi. Będzie też więcej doniesień o atakach pedofilów czy gwałcicieli, oraz nie zabraknie doniesień o skandalach obyczajowych.
Ludzie mogą się teraz bardziej spieszyć, być bardziej zawistni i zazdrośni, czego skutkiem będzie wbijanie innym przysłowiowych szpilek. Wielu ludzi będzie zbyt dużo mówiło, a później tego żałowało, dlatego warto będzie się teraz dwa razy zastanowić, zanim coś powiemy, bo konsekwencje mogą być opłakane. To będzie jednak wspaniały czas dla mówców czy negocjatorów, ale pod warunkiem, ze ich działania będą poprzedzone dokładną analizą sytuacji. Jeśli dołożycie do tego jeszcze kreatywność i upór, czyli cechy żywiołu Drzewa zawarte w konarze Świni - sukces murowany. Ten miesiąc gwarantuje też wspaniałą komunikację dla osób, które będą kierować się zasadami i etyką. To może być zatem dobry czas dla rozmów kwalifikacyjnych, rozmów biznesowych czy zdawania egzaminów, dlatego wykorzystajcie go jak najlepiej.
Biorąc pod uwagę całą energetykę listopada, ludzie będą teraz mieć również dużo słomianego zapału, lub po prostu będzie tendencja do gadania a nie robienia. Woda, jako energetyka wypadkowa, przyniesie też wiele mądrych decyzji i zachowań, jednak musimy pamiętać, że wchodzimy w zimowy sezon, który jest sezonem żywiołu Wody, dlatego zbyt wiele myślenia może przynieść również negatywne skutki. Mowa oczywiście o ludziach ze słabą psychiką, dla których ten żywioł nie jest korzystny i często wywołuje depresje, nerwice a nawet załamania nerwowe. Jeśli zatem widzimy trudniejszą sytuację kogoś z naszego otoczenia i wiemy, że miał w przeszłości problemy z psychiką, to nie pozwalajmy mu na zbyt długie pozostawianie w samotności i spróbujmy z nim porozmawiać i jeśli to potrzebne również pomóc. Czasami jeden niespodziewany telefon lub spotkanie, może komuś uratować życie. Bardzo ważny będzie teraz żywioł Ognia, który może zbalansować ten ogrom Wody, który przyjdzie wraz z listopadem, zatem warto ubierać kreacje w odcieniach czerwieni, chodzić częściej do suchej sauny, palić świece i kadzidełka, lub częściej bywać na imprezach i koncertach, które mogą nam tego żywiołu dostarczyć. W tematyce zdrowia najbardziej powinny teraz na siebie uważać osoby mające problem z sercem i układem krążenia, ponieważ mogą występować arytmie, bóle wieńcowe oraz nadciśnienie i wylewy krwi do mózgu.
Nadchodzący miesiąc będzie również intensywnym czasem dla muzyków a szczególnie piosenkarzy, oraz dla spikerów, dziennikarzy, kaznodziejów, tancerzy, pływaków, wioślarzy, żeglarzy, mówców, nauczycieli i lekarzy.
Jeśli chodzi o tych ostatnich, to ta intensywność pewnie będzie się wiązała z tematyką chorób zakaźnych i szczepień, które są związane właśnie z żywiołem Wody, a od pewnego czasu regularnie pojawiają się w mediach. Media to również żywioł Wody, zatem listopad może być swoistym apogeum tematyki zdrowia i szczepień. Biorąc pod uwagę wcześniej wspomniany balans polaryzacji żywiołu Wody, to możemy obserwować wiele niejasnych doniesień, manipulacji, teorii spiskowych, ale również wyjścia na światło dzienne prawdziwych, a wcześniej skrywanych faktów. Musimy pamiętać, że żywioł Wody oznacza też strach, zatem pewne działania czy doniesienia związane z wyżej wymienionym tematem mogą mieć właśnie znamiona propagandy strachu. Starajmy się zatem w swoich osądach bazować na faktach i odsuwać emocje na bok, choć zapewne będzie to trudne w miesiącu z tak silnym żywiołem Wody.W świecie polityki balans polaryzacji żywiołu Wody, może przynieść czas zmian, ale również strachu, za co odpowiada dominująca energia miesiąca. Silna Woda to również wszelkie wydarzenia związane z ruchem społecznym, inicjatywą obywatelską czy demonstracjami i innymi działaniami związanymi z wyrażaniem swojej woli i uczuć. Tego typu wydarzeniem, które jest zaplanowane na 11 listopada będzie zapewne Marsz Niepodległości. Niestety obawiam się pewnych problemów, nie tylko ze względu na istniejące już negatywne opinie, ale przede wszystkim na towarzyszącą mu energetykę czasu. Połączenie Wody Yin i Wody Yang może obrazować coś spontanicznego ale również coś ukrytego, dlatego spodziewam się prowokacji i ukrytych działań. Być może pojawią się kłopoty z akceptacją władz miasta, ewentualnie jeśli marsz dojdzie do skutku, mogą się pojawić komplikacje i interwencje władz, a nawet starcia i ofiary. To oczywiście próba analizy i interpretacji energii w stosunku do tego, co już wiemy, ale jak najbardziej możliwa. Miejmy jednak nadzieję, że nic złego się nie stanie i żywioł Wody zostanie wykorzystany w postaci mądrości i uszanowania uczuć innych.
Otoczkę tego wydarzenia mogą również dopełnić skrajne wersje przekazu medialnego, ponieważ media to właśnie żywioł Wody, zatem na pewno będziemy mogli obserwować różne przekazy z tego wydarzenia, a wśród nich nie zabraknie również manipulacji.
Innym skutkiem działania energii miesiąca mogą być też jakieś zmiany związane ze służbą zdrowia, prawem, transportem i mediami. Nie zabraknie też tematu związanego z tajnymi służbami oraz aferami związanymi z jakimiś kolejnymi tajemniczymi nagraniami.

W polityce międzynarodowej w związku z tak zwaną cesarską energią w centrum Luo Shu, czyli inaczej mówiąc energią czasową Feng Shui, możemy obserwować jakieś głośne wydarzenia związane z głowami państw, znanymi osobami, politykami, właścicielami ogromnych firm czy instytucji. Połączenie energii czasowych roku i miesiąca daje dosyć wybuchową mieszankę, co wcale może nie mieć tylko znaczenia symbolicznego, zatem w stolicach państw, ważnych instytucji czy budynkach rządowych, może dojść do głośnych incydentów, pożarów a nawet zamachów. Możemy usłyszeć o próbie zaatakowania wyżej wymienionych osób przez jakiegoś szaleńca. Przywódcy państw mogą mieć teraz również jakieś wpadki w związku z podejmowaniem nieprzemyślanych i pochopnych decyzji. Przywódcy państw i inne wpływowe osoby związane z władzą, będą się teraz spotykać w wąskim gronie i ustalać ważne sprawy, które mogą zmienić układ sił w niedalekiej przyszłości. Zbyt duża gwałtowność w zakresie dyplomacji może doprowadzić, że niektóre kraje mogą zerwać ze sobą stosunki dyplomatyczne, a nawet w pewnych przypadkach może dojść do wprowadzenia sankcji gospodarczych. Mogą się teraz zdarzać konflikty militarne na morzach i oceanach.

Jeśli chodzi o gospodarkę, to dominujący żywioł Wody, który zazwyczaj przynosi pesymizm oraz strach wśród inwestorów i biznesmenów, nie zawiedzie. Zaobserwujemy to przede wszystkim na giełdzie i rynku walutowym, jako spadki kursów. Teraz każda wiadomość będzie miała wpływ na kursy akcji i walut. Najbardziej dochodowymi typami biznesów w nadchodzącym miesiącu będą: wszelkie rodzaje handlu, transport, sektor medialny, rybołówstwo, przemysł monopolowy oraz farmaceutyczny. Ten ostatni może zostać wsparty przy pomocy propagandy strachu, a chodzi oczywiście o głośny ostatnio temat szczepień na grypę i inne choroby zakaźne.


Biorąc pod uwagę centralne energie czasowe, to listopad przyniesie wydarzenia silnie związane z władzą centralną, rządami i głowami państw oraz prezydentami miast. Osoby na wpływowych stanowiskach będą mały tendencje do wyolbrzymiania problemów oraz do atakowania innych w bardzo agresywny sposób. Mogą się tez takim osobom przytrafiać medialne wpadki. Dużo się będzie teraz działo w stolicach państw, większych miastach i niestety nie będą to pomyślne wydarzenia. Może dojść do jakiegoś spektakularnego wypadku lub zamachu terrorystycznego. Może mieć to związek z lotniskiem, rafinerią, magazynami paliwa, stacją telewizyjną, koncertem, czy inną imprezą masową.
W centrum uwagi będą teraz prezydenci i premierzy państw, którzy będą uczestniczyć w zmianie prawa, które nie spodoba się ich obywatelom lub innym państwom. Niewykluczone, że między głowami państw dojdzie do ogromnych napięć a nawet do zerwania kontaktów. Może też dojść do zaskakujących zmian w dziedzinie prawa medialnego lub energetycznego. Być może w centrum uwagi pojawi się również temat związany z jakąś stacją telewizyjną i jakimś przekazem medialnym. Ktoś może teraz wywołać skandal, grając na ludzkich emocjach.

Powyższe wydarzenia wiążą się z energiami centralnymi wykresu energetyki listopada w roku Ziemnego Psa, natomiast, jeśli chodzi o energie kierunkowe, musimy zwrócić uwagę na następujące kierunki.

Pierwszym newralgicznym kierunkiem będzie zachód, gdzie połączą się energie, które mogą powodować zranienia metalowymi przedmiotami lub narzędziami. Te energie mogą też powodować zagrożenia ataków ze strony agresywnych osób, dlatego omijajcie zachodnie części miast po zmroku. Uważajcie również na problemy związane z zębami, gardłem i klatką piersiową. Jeśli mamy sypialnie lub drzwi główne w tym rejonie domu możemy być narażeni na wyżej wymienione problemy zdrowotne. Sektor zachodni naszych domów, mieszkań czy przedsiębiorstw może być tez narażony na usterki w urządzeniach elektrycznych, przepięcia a nawet pożary, dlatego lepiej zróbcie audyt tych miejsc. Jako remedium umieśćmy tam coś granatowego, ewentualnie umieśmy tam roślinę, która rośnie bezpośrednio w wodzie, czyli rodzaj bambusa. Przez cały rok powinien tam stać również kalabasz, jako remedium na roczną energię choroby i zastoju.

Drugim newralgicznym kierunkiem w tym miesiącu będzie wschód, gdzie znajdzie się energia, która może powodować włamania i kradzieże, również w połączeniu z rozbojem i uszkodzeniem ciała. Jeżeli drzwi naszej firmy lub naszego domu znajdują się w tym sektorze naszego wykresu, dobrze będzie sprawdzić zabezpieczenia domu, samochodu i naszego komputera. Jako remedium postawmy tam czerwoną stożkową święcę lub palmy tam kadzidełka zapachowe.

Trzecim newralgicznym kierunkiem może być południowy zachód, ponieważ tutaj będzie rezydowała energia choroby. Może ona najczęściej powodować problemy z układem pokarmowym i narządami zlokalizowanymi w brzuchu. Bądźmy rozważni w podróżowaniu na linii południowy zachód – północny wschód, ponieważ możemy doświadczyć awarii pojazdów oraz utknąć w korku. Koniecznie postawmy w naszych domach na południowym zachodzie na ten miesiąc remedium w postaci kalabasza, szczególnie, jeśli mamy tam sypialnię. Oprócz kalabasza, obowiązkowo przyda się tam też dźwięk mechanicznego zegara na ten miesiąc.

Jeśli chodzi o oddziaływanie energetyki miesiąca na indywidualne żywioły urodzeniowe ludzi, to będzie ono zależne od rodzaju żywiołu i jego polaryzacji ( swój żywioł urodzeniowy możecie sprawdzić w kalkulatorze Ba Zi na mojej stronie – górny żywioł w filarze dnia to właśnie on).


guiWody Yin poczują wiatr w żaglach za sprawą sprzyjających okoliczności, które przyniosą im wiele kontaktów z ciekawymi ludźmi. Warto będzie teraz działać w zespole lub ze wspólnikiem, ponieważ tylko tak będzie można podołać wszystkim wyzwaniom, jakie sobie założą. Starajcie się działać spokojnie i bez niepotrzebnych eksperymentów, ponieważ konkurencja nie będzie spała. Pora odświeżyć wasz zawodowy lub biznesowy image, który mógł ostatnio ucierpieć.

renWody Yang będą zmuszone stawić czoła konkurencji, i aby mieć szansę w tej rywalizacji, będą musiały zastosować zdecydowane działania, jednak takie, które wzbudzają zaufanie, dlatego nie warto teraz zbytnio wydziwiać. Znajdziecie teraz największe oparcie w bliskich, których warto będzie posłuchać, ponieważ pewne rzeczy trzeba będzie zobaczyć z innej perspektywy, i oni wam w tym pomogą. To może być obfity czas, dzięki któremu poznacie nowych wartościowych przyjaciół.

yiDrzewa Yin mogą mieć teraz ogromne wsparcie od okoliczności, a wszystkie sprawy będą się toczyć wręcz same, dlatego będzie więcej czasu na wypoczynek i regenerację sił po ostatnich trudnych wydarzeniach. To czas, w którym warto nieco zwolnić i poświęcić go dla bliskich, którzy w tym roku mogą być przez was nieco zaniedbywani z powodu nawału pracy i obowiązków. Dobry czas na naukę i podwyższanie kwalifikacji zawodowych, ewentualnie pracę nad sobą.

jiaDrzewa Yang będą mieć teraz dużo czasu na uregulowanie zaległych spraw, ponieważ okoliczności przyniosą im trochę oddechu i swobody. Będzie to też czas obfitujący w wiele ciekawych okazji, dzięki którym będzie można osiągnąć sukces oraz spełnić od dawna skrywane marzenia. Może to być niespodziewany awans, nagroda czy premia, ale będzie to zależeć od odpowiednich znajomości. W przypływie dobrych wydarzeń nie możecie zapomnieć o bliskich, którzy teraz mogą potrzebować waszej pomocy.

dingOgnie Yin będą teraz na cenzurowanym, ponieważ ktoś może zacząć im patrzyć na ręce i gdy zrobią błąd, konsekwencje mogą być bardzo poważne. Prawdopodobnie czekają was problemy natury prawnej, które mogą ogromnie skomplikować wiele spraw, dlatego koniecznie trzeba będzie w razie potrzeby skonsultować to z dobrym prawnikiem. Postępujcie teraz w sposób wyważony i rozważny, a być może spotka was zaskakująco atrakcyjna nagroda. Zadbajcie teraz bardziej o swój wizerunek zawodowy.

bingOgnie Yang będą mieć teraz mało czasu dla siebie i bliskich, ale za to dużo pracy, która może przynieść im awans. Będą mieć również poparcie innych, oraz będą posiadać moce decyzyjne, dlatego wszystko, co sobie teraz zaplanują, nie będzie trudne do zrealizowania. Samotne panie Ognie Yang mogą mieć teraz okazję do poznania atrakcyjnego partnera, a nawet mogą spotkać mężczyznę na resztę swojego życia. Uwaga na wszelkie uchybienia prawne i możliwe kłopoty.

jiZiemie Yin będą teraz mieć ogromny fart w temacie tak zwanych łatwych pieniędzy, czyli będzie można otrzymać jakiś prezent, premię, spadek a nawet wygrać w lotto, więc sprowokujcie los i skreślajcie kupony w tym miesiącu. Odpowiednie działania i kontakty biznesowe mogą was przybliżyć do ciekawego efektu zawodowo finansowego, jednak postępujcie roztropnie i nie ryzykujcie zanadto, ponieważ plan może nie wypalić. Panowie Ziemie Yin będą mieć teraz świetną passę w sprawach uczuciowych, a kluczem do sukcesu będzie odpowiednia prezencja.

wuZiemie Yang mogą mieć teraz bardzo intensywny i pracowity czas, który przyniesie bardzo dobre efekty finansowe, ale nie wolno przeceniać swoich sił i pamiętać o zdrowiu, które teraz może wysłać im sygnał alarmowy. Generalnie passa finansowa powinna wam dopisywać, jednak nie popadajcie w rutynę i kontrolujcie ruchy konkurencji. Nie wierzcie w cudowne recepty na szybkie wzbogacenie się, a takie będą wam teraz przedstawiane. Uwaga na oszustów i naciągaczy.

xinMetale Yin będą teraz miały bardzo intensywny czas, który może nie przynieść zbyt dużych efektów w postaci namacalnej, jednak może to być tak zwane przygotowanie gruntu pod przyszłe sukcesy. Starajcie się działać w sposób wywarzony i zbytnio nie ryzykować, ponieważ teraz nie będzie dla was taryfy ulgowej i każdy błąd może mieć poważne skutki. Pojawią się osoby, które mogą wam zaproponować bardzo atrakcyjny system biznesowy, ale przemyślcie to starannie.

gengMetale Yang będą teraz mogły dużo zdziałać za pomocą odpowiednich ludzi w ich otoczeniu, jednak wybierajcie tylko najbardziej doświadczonych w temacie, ponieważ cała wasza praca może spalić na panewce. Starajcie się działać w sposób nowoczesny a czasami nawet nietypowy, ale tylko w sytuacjach, które będą tego wymagać. Może być potrzeba poświęcenia większej ilości czasu na sprawy i problemy związane z waszym wizerunkiem. Uważajcie co i do kogo mówicie, ponieważ może się to odbić na waszej reputacji.

Buliński Włodzimierz

Tutaj znajduje się cała Prognoza na listopad 2018
inż Włodzimierz Buliński
Konsultant Feng Shui i Ba Zi
Senior Practitioner FSRC Canada
www.fengshuiwlade.com
www.fengshuitradycyjne.pl
https://www.facebook.com/groups/fengshuiibazi/
Awatar użytkownika
wlade
Konsultant Feng Shui i Ba Zi inż. Informatyk
 
Posty: 65
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:27
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Płeć: Mężczyzna
Droga życia: 1


Wróć do Prognozy miesięczne i roczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości