Moja karta miesiąca

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Re: Moja karta miesiąca

Postautor: Piko » 03 wrz 2018, 07:18

Rycerz Kielichów

Obrazek

Gdy wyciągniemy Rycerza Kielichów

W otoczeniu kart sprzyjających karta wskazuje, że zabraliśmy się za rzeczy trudne, których wykonanie będzie wymagało znacznego wysiłku. Jednakże duża ufność w swoje siły i umiejętności, pewien zmysł praktyczny i zdolność dostosowania się do wymogów, sprawią, że podołamy wyzwaniu, ale skutki mogą być niekoniecznie zgodne z naszymi oczekiwaniami. Oznacza to, że wyobrażamy sobie rzeczywistość w zbyt różowych barwach, podczas gdy jest ona bardziej szara i prozaiczna.

Nie każdy z naszego otoczenia ma tak złożoną psychikę i bogate życie wewnętrzne. Na nasz entuzjazm inni reagują dystansem, na nasze poglądy i ideały otoczenie może patrzeć sceptycznie. Pochodzi stąd pobłażanie dla naszych wysiłków, na zasadzie „zobaczysz, co z tego wyniknie”. Sprostamy zadaniu, dzięki dobremu zdrowiu i wytrzymałości psychicznej, rzeczywiście dowiemy się, jakie były skutki, nawet jeśli się sparzymy, zwłaszcza gdy dotyczy to spraw uczuciowych, nie do końca etycznych.

W otoczeniu kart mniej korzystnych musimy liczyć się z niezbyt dla nas pomyślną reakcją. Może to być osoba pominięta przez nas w konsumowaniu sukcesu, nieświadomie lub z premedytacją pokrzywdzona, zdradzony kochanek lub ktoś bardzo mu bliski. Tu nasza intuicja, a zwłaszcza zdolność do rozpoznawania czy respektowania cudzych emocji zawiodła i pojawiają się kłopoty. Nasza przebojowość zostaje skierowana do obrony siebie i swoich racji. Staramy się pomniejszyć rangę przeciwnika, lekceważymy go lub obrażamy, wkrótce wydaje się , że cały świat zwrócił się przeciwko nam. Budzi się w nas przesadna drażliwość, mamy skłonności do zemsty, rewanżu i łatwo przewidzieć, że nie poprawimy swojej sytuacji.

magia onet

http://forumezo.pl/karty-tarota-rycerz-kielichow-t31758-10.html#p998917
---------
nie wróże
IRC.pdf
Awatar użytkownika
Piko
Gawędziarz

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 168 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 2

Postautor: Elie » 03 wrz 2018, 13:56

Nie każdy z naszego otoczenia ma tak złożoną psychikę i bogate życie wewnętrzne.

wow
ewenement :03777:

Na nasz entuzjazm inni reagują dystansem, na nasze poglądy i ideały otoczenie może patrzeć sceptycznie.

Nie na tym forum. Może w realu, w innych miejscach sieci.

Pochodzi stąd pobłażanie dla naszych wysiłków, na zasadzie „zobaczysz, co z tego wyniknie”. Sprostamy zadaniu, dzięki dobremu zdrowiu i wytrzymałości psychicznej, rzeczywiście dowiemy się, jakie były skutki, nawet jeśli się sparzymy, zwłaszcza gdy dotyczy to spraw uczuciowych, nie do końca etycznych.

Czarnowictwo. Gdybym ja miała podobne podejście, należało zamknąć forum w momencie jego kupna.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2182 razy
Otrzymał podziękowań: 2114 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nut » 05 wrz 2018, 12:14

Nie każdy z naszego otoczenia ma tak złożoną psychikę i bogate życie wewnętrzne. Na nasz entuzjazm inni reagują dystansem, na nasze poglądy i ideały otoczenie może patrzeć sceptycznie. Pochodzi stąd pobłażanie dla naszych wysiłków, na zasadzie „zobaczysz, co z tego wyniknie”. Sprostamy zadaniu, dzięki dobremu zdrowiu i wytrzymałości psychicznej, rzeczywiście dowiemy się, jakie były skutki, nawet jeśli się sparzymy, zwłaszcza gdy dotyczy to spraw uczuciowych, nie do końca etycznych.

O Rycerzu Kielichów można mówić dużo, ale niekoniecznie dobrze z powodu jego niestałości w uczuciach, nieumiejętności dotrzymywania obietnic, niewywiązywania się z zobowiązań. Należy pamiętać o jego symbolice ; to woda, uczucia.
Miesiąc pod znakiem uczuć, romansów, podbojów kobiecych serc, sytuacji w których będziesz się starał imponować towarzystwu, w szczególności damskiemu. Może stąd pobłażanie, sceptycyzm ze strony otoczenia. Rycerz Kielichów nie potrafi być stały w swoich uczuciach i deklaracjach.Jak pisał Crowley; imię ich na wodzie pisane.
No cóż, jaka karta, taka interpretacja. Jedno jest pewne; w tym miesiącu Twoje koleżanki będą miały w swoim otoczeniu adoratora. Co z tego wyniknie, to już inna sprawa.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 525 razy
Otrzymał podziękowań: 408 razy
Droga życia: 0

Postautor: Magus » 02 paź 2018, 18:55

Piko pisze: Rycerz Kielichów

Obrazek

Gdy wyciągniemy Rycerza Kielichów

W otoczeniu kart sprzyjających karta wskazuje, że zabraliśmy się za rzeczy trudne, których wykonanie będzie wymagało znacznego wysiłku. Jednakże duża ufność w swoje siły i umiejętności, pewien zmysł praktyczny i zdolność dostosowania się do wymogów, sprawią, że podołamy wyzwaniu, ale skutki mogą być niekoniecznie zgodne z naszymi oczekiwaniami. Oznacza to, że wyobrażamy sobie rzeczywistość w zbyt różowych barwach, podczas gdy jest ona bardziej szara i prozaiczna.

W otoczeniu kart mniej korzystnych musimy liczyć się z niezbyt dla nas pomyślną reakcją. Może to być osoba pominięta przez nas w konsumowaniu sukcesu, nieświadomie lub z premedytacją pokrzywdzona, zdradzony kochanek lub ktoś bardzo mu bliski. Tu nasza intuicja, a zwłaszcza zdolność do rozpoznawania czy respektowania cudzych emocji zawiodła i pojawiają się kłopoty. Nasza przebojowość zostaje skierowana do obrony siebie i swoich racji. Staramy się pomniejszyć rangę przeciwnika, lekceważymy go lub obrażamy, wkrótce wydaje się , że cały świat zwrócił się przeciwko nam. Budzi się w nas przesadna drażliwość, mamy skłonności do zemsty, rewanżu i łatwo przewidzieć, że nie poprawimy swojej sytuacji.

magia onet

http://forumezo.pl/karty-tarota-rycerz-kielichow-t31758-10.html#p998917

Piko się zawiesił czy zbiesił, obraził :niegrzeczny:
“Spotkanie dwóch osobowości jest podobne do kontaktu dwóch chemicznych substancji – jeżeli zachodzi interakcja, obie zostają przemienione.„

C. G. Jung
Awatar użytkownika
Magus
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 107 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postautor: Nut » 03 paź 2018, 01:32

Brzydki Piko zwiał. Towarzystwo nie takie.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Postautor: Magus » 19 paź 2018, 07:56

Porwał go rycerz na koniu :diablo:
Obrazek
“Spotkanie dwóch osobowości jest podobne do kontaktu dwóch chemicznych substancji – jeżeli zachodzi interakcja, obie zostają przemienione.„

C. G. Jung
Awatar użytkownika
Magus
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 107 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postautor: Piko » 08 wrz 2019, 22:56

Nut pisze:Brzydki Piko zwiał. .

Nie zwiał , tylko zajęty.
---------
nie wróże
IRC.pdf

Awatar użytkownika
Piko
Gawędziarz

Postautor: Nut » 09 wrz 2019, 18:45

Piko pisze:

Super że jesteś. Zostaniesz na dłużej, czy to jednodniowy występ, z łaski na uciechę :niegrzeczny: :th_holeinwall:
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Postautor: Brigit » 09 wrz 2019, 18:53

Piko pisze:

Cześć. Miło Cię znowu widzieć :cool:
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit
Niewymowny

Podziękował : 101 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Postautor: Piko » 09 wrz 2019, 19:00

Nut pisze:Super że jesteś. Zostaniesz na dłużej, :th_holeinwall:

Będę zaglądał , jak czas pozwoli. Też pozdrawiam.
---------
nie wróże
IRC.pdf

Awatar użytkownika
Piko
Gawędziarz

Poprzednia

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje