Nów w Pannie i początek nowego cyklu - 9 września

Nów w Pannie i początek nowego cyklu - 9 września

Postautor: Nut » 07 wrz 2018, 23:18

Nów w Pannie i początek nowego cyklu - 9 września 2018Pożegnaliśmy już okres skumulowanych retrogradacji, a przed nami nów, który otwiera nowy rok osobisty czyli cykl życia wg Gladys Lobos. Domykamy więc stare wątki i otwieramy się na nowe! :) Nadchodzącemu nowiowi towarzyszą harmonijne układy na niebie z Jowiszem i Plutonem, wspierające nas w wychodzeniu poza strefę komfortu, w rozwoju i zdobywaniu uznania. Jednocześnie opozycja Neptuna wprowadza nieco chaotyczności, niejasności, ale też szczególną magię i romantyzm :) Pod tym względem będzie to kontynuacja ostatniej pełni, która była w znaku Neptuna – Rybach. Nadal śnimy nową rzeczywistość, ale tym razem możemy też łatwiej przekuć ją na konkrety i zainicjować nowe działania. Czas tuż po nowiu będzie bardzo korzystny na ruszanie z nowymi inicjatywami i otwieranie nowych rozdziałów w naszym życiu, podczas gdy czas przed – idealnym momentem na podsumowania i na przygotowanie się do nowych ruchów :)

Każdy nów jest czasem ciemności, zanurzenia w sobie i odnowy. Znak Panny sprzyja uzdrawianiu, oczyszczaniu ciała i umysłu, podążaniu za mądrością ciała. To właśnie nasze ciało jest najlepszym przewodnikiem, kiedy szukamy głębokiej odnowy, prostych i naturalnych rozwiązań, życia zgodnego z potrzebami naszego serca. Temu wszystkiemu sprzyja nadchodzący nów, który jednocześnie jest czasem podsumowań, zamykania cyklu siania i zbiorów, otwierania się na kolejną porę roku i na nowy czas w życiu. Tak jak wspomniałam już wyżej będzie on początkiem nowego roku osobistego w numerologii, zwanego w systemie Gladys Lobos cyklem życia. Polecam zapoznanie się z tym artykułem opisującym poszczególne cykle życia i sprawdzenie jaki rok wraz z nowiem pożegnasz a jaki powitasz!

Nów w Pannie to również znakomity czas na oczyszczanie ciała i umysłu. Można w tym czasie robić głodówki lub dowolny detox od tego co nas zamula i obciąża (internet, telefon, facebook, toksyczne relacje, niezdrowe jedzenie czy używki etc.). Zastanów się co w Twoim codziennym życiu Ci nie służy, co obciąża Cię i zabiera Ci czas. Możesz również oczyścić przestrzeń wokół siebie, wyrzucić to co zbędne, przypomnieć sobie o zasadach feng shui :) Znak Panny uczy: mniej znaczy więcej! A także o tym, że porządek w przestrzeni przekłada się na porządek w życiu. Im więcej zrobimy przestrzeni wokół siebie i w sobie w tym czasie, tym więcej zaprosimy Nowego. Podsumujmy odchodzący rok osobisty, podziękujmy z pokorą za jego owoce i doceńmy siebie za to co nam się udało.

Jednocześnie to dobry czas na skupienie się na planach i zasianie intencji Nowego. Czas Słońca w Pannie to okres podliczeń, bilansów i pracy u podstaw nad przekuciem planów w konkretne efekty. Dobrze wykorzystany czas nowiu pozwoli nam zebrać energię na ten pracowity czas, pozbyć się toksyn i zamętu myślowego, wyrzucić z głowy i z życia to co zbędne i zrobić miejsce na to co przed nami.

Owocnego nowiu i wspaniałego nowego cyklu osobistego Wam życzę! :)

Maria Moonset

Moonset Newsletter by Moonset
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator
 
Posty: 2708
Rejestracja: 20 lip 2014, 16:47
Podziękował : 537 razy
Otrzymał podziękowań: 422 razy
Droga życia: 0

Wróć do Aktualna mapa nieba

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości