Nów w Pannie i początek nowego cyklu - 9 września

Nów w Pannie i początek nowego cyklu - 9 września

Postautor: Nut » 07 wrz 2018, 23:18

Nów w Pannie i początek nowego cyklu - 9 września 2018Pożegnaliśmy już okres skumulowanych retrogradacji, a przed nami nów, który otwiera nowy rok osobisty czyli cykl życia wg Gladys Lobos. Domykamy więc stare wątki i otwieramy się na nowe! :) Nadchodzącemu nowiowi towarzyszą harmonijne układy na niebie z Jowiszem i Plutonem, wspierające nas w wychodzeniu poza strefę komfortu, w rozwoju i zdobywaniu uznania. Jednocześnie opozycja Neptuna wprowadza nieco chaotyczności, niejasności, ale też szczególną magię i romantyzm :) Pod tym względem będzie to kontynuacja ostatniej pełni, która była w znaku Neptuna – Rybach. Nadal śnimy nową rzeczywistość, ale tym razem możemy też łatwiej przekuć ją na konkrety i zainicjować nowe działania. Czas tuż po nowiu będzie bardzo korzystny na ruszanie z nowymi inicjatywami i otwieranie nowych rozdziałów w naszym życiu, podczas gdy czas przed – idealnym momentem na podsumowania i na przygotowanie się do nowych ruchów :)

Każdy nów jest czasem ciemności, zanurzenia w sobie i odnowy. Znak Panny sprzyja uzdrawianiu, oczyszczaniu ciała i umysłu, podążaniu za mądrością ciała. To właśnie nasze ciało jest najlepszym przewodnikiem, kiedy szukamy głębokiej odnowy, prostych i naturalnych rozwiązań, życia zgodnego z potrzebami naszego serca. Temu wszystkiemu sprzyja nadchodzący nów, który jednocześnie jest czasem podsumowań, zamykania cyklu siania i zbiorów, otwierania się na kolejną porę roku i na nowy czas w życiu. Tak jak wspomniałam już wyżej będzie on początkiem nowego roku osobistego w numerologii, zwanego w systemie Gladys Lobos cyklem życia. Polecam zapoznanie się z tym artykułem opisującym poszczególne cykle życia i sprawdzenie jaki rok wraz z nowiem pożegnasz a jaki powitasz!

Nów w Pannie to również znakomity czas na oczyszczanie ciała i umysłu. Można w tym czasie robić głodówki lub dowolny detox od tego co nas zamula i obciąża (internet, telefon, facebook, toksyczne relacje, niezdrowe jedzenie czy używki etc.). Zastanów się co w Twoim codziennym życiu Ci nie służy, co obciąża Cię i zabiera Ci czas. Możesz również oczyścić przestrzeń wokół siebie, wyrzucić to co zbędne, przypomnieć sobie o zasadach feng shui :) Znak Panny uczy: mniej znaczy więcej! A także o tym, że porządek w przestrzeni przekłada się na porządek w życiu. Im więcej zrobimy przestrzeni wokół siebie i w sobie w tym czasie, tym więcej zaprosimy Nowego. Podsumujmy odchodzący rok osobisty, podziękujmy z pokorą za jego owoce i doceńmy siebie za to co nam się udało.

Jednocześnie to dobry czas na skupienie się na planach i zasianie intencji Nowego. Czas Słońca w Pannie to okres podliczeń, bilansów i pracy u podstaw nad przekuciem planów w konkretne efekty. Dobrze wykorzystany czas nowiu pozwoli nam zebrać energię na ten pracowity czas, pozbyć się toksyn i zamętu myślowego, wyrzucić z głowy i z życia to co zbędne i zrobić miejsce na to co przed nami.

Owocnego nowiu i wspaniałego nowego cyklu osobistego Wam życzę! :)

Maria Moonset

Moonset Newsletter by Moonset
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator
 
Posty: 2481
Rejestracja: 20 lip 2014, 16:47
Podziękował : 454 razy
Otrzymał podziękowań: 358 razy
Droga życia: 0

Wróć do Aktualna mapa nieba

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie