nowa sytuacja z kotem

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

nowa sytuacja z kotem

Postautor: Ashling » 28 lis 2019, 20:12

Hej,

tak jak obiecałam Elie, wstawiam rozkład odnośnie nowego członka "rodziny".
Oto pytania:

1)Jak kot zaadaptuje się w nowym domu?
2)Czy będzie sprawial problemy czy wszystko przebiegnie spokojnie?
3)Jak to będzie wygladac z Twojej strony, czy szybko się przyzwyczaisz?
4)Czy będziesz zadowolona w perspektywie czasu?

1) VI denarów Karta, która mowi o równowadze? Moim zdaniem, jeśli będziesz o niego dbala i dawala z siebie dużo- należycie się nim opiekowala, wysylala dużo milosci to on z pewnoscia to odczuje i odwdzięczy się tym samym.
2) VI mieczyTu mamy kartę nowej drogi, zmiany, twórczości, przez Crowley'a nazwana nauka...być może kotek będzie na początku nieco szalal, ale z czasem się wyciszy
3) Ksiezyc Karta iluzji, marzen, tesknoty..byc moze pomimo sympatii do nowego kota, bedziesz wspominala swojego poprzedniego towarzysza. Ksiezyc moze tez mowic o obawie, leku..moze obawiasz sie jak kot odnajdzie sie w nowym srodowisku?
4) As Buław Chyba nikomu nie trzeba zdradzac, iz jest to bardzo pozytywna karta. As Buław oznacza zmiany i to pozytywne, mowi o tym ze wszystko się ulozy i nie należy obawiać się o niepokojące nas kwestie. Tak, będziesz zadowolona! :)

Ashling

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: nowa sytuacja z kotem

Postautor: Elzbieta » 29 lis 2019, 02:22

Ashling pisze:Hej,

tak jak obiecałam Elie, wstawiam rozkład odnośnie nowego członka "rodziny".
Oto pytania:

1)Jak kot zaadaptuje się w nowym domu?
3)Jak to będzie wygladac z Twojej strony, czy szybko się przyzwyczaisz?
4)Czy będziesz zadowolona w perspektywie czasu?

1)Jak kot zaadaptuje się w nowym domu? 1)
VI denarów Karta, która mowi o równowadze? Moim zdaniem, jeśli będziesz o niego dbala i dawala z siebie dużo- należycie się nim opiekowala, wysylala dużo milosci to on z pewnoscia to odczuje i odwdzięczy się tym samym.

Prawdopodobnie chodzi o pochodzenie kota - Misia. Dostałam go od grupy Pań zajmujących się opieką bezdomnymi kotami, szukającymi dla nich bezpiecznych domów. Co do reszty Twojej interpretacji - zgadza się. My skaczemy nad Misiem, a on w zamian daje się nam łaskawie podrapać jego szczotką. Naszego pieska - Figę też już zdominował. Figa omija Misia szerokim łukiem.

2) VI mieczyTu mamy kartę nowej drogi, zmiany, twórczości, przez Crowley'a nazwana nauka...być może kotek będzie na początku nieco szalal, ale z czasem się wyciszy.

W domu jeszcze mamy remont. Z tego powodu musi siedzieć w pokoju z aneksem kuchennym. Drzwi do przedpokoju zamykamy, aby nie uciekł - tam jeszcze trwa remont i tam są drzwi do drugiego pokoju. Misio bardzo interesuje się tymi, zamkniętymi drzwiami. Kilka razy próbował otworzyć je łapką. No i stało.... moment nieuwagi i Misio hyc i już był w drugim pokoju. Pokój nie jest jeszcze ostatecznie urządzony aby pozwolić mu tam przebywać.

3)Jak to będzie wygladac z Twojej strony, czy szybko się przyzwyczaisz?3)
Ksiezyc Karta iluzji, marzen, tesknoty..byc moze pomimo sympatii do nowego kota, bedziesz wspominala swojego poprzedniego towarzysza. Ksiezyc moze tez mowic o obawie, leku..moze obawiasz sie jak kot odnajdzie sie w nowym srodowisku?

Nigdy nie miałam kota, zawsze pieski. O kocie marzyłam od dziecka, ale w świadomości tkwił obraz kota, który jest niezależny, z chumorami, etc.Poza tym nigdy nie było odpowiedniego momentu, miejsca dla kota - bo albo pies, albo kot. Teraz się odważyłam zrealizować swoje marzenie. W zasadzie póki co jest tak, jak sobie wyobrażałam.

4)Czy będziesz zadowolona w perspektywie czasu?4)
As Buław Chyba nikomu nie trzeba zdradzac, iz jest to bardzo pozytywna karta. As Buław oznacza zmiany i to pozytywne, mowi o tym ze wszystko się ulozy i nie należy obawiać się o niepokojące nas kwestie. Tak, będziesz zadowolona! :)

H :cool: :lol: ahaha, no taaa.... da nam nieźle popalić
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: nowa sytuacja z kotem

Postautor: Langusta » 30 lis 2019, 01:31

Ashling

1)Jak kot zaadaptuje się w nowym domu? 1)
VI denarów Karta, która mowi o równowadze? Moim zdaniem, jeśli będziesz o niego dbala i dawala z siebie dużo- należycie się nim opiekowala, wysylala dużo milosci to on z pewnoscia to odczuje i odwdzięczy się tym samym.;

Elie

Prawdopodobnie chodzi o pochodzenie kota - Misia. Dostałam go od grupy Pań zajmujących się opieką bezdomnymi kotami, szukającymi dla nich bezpiecznych domów. Co do reszty Twojej interpretacji - zgadza się. My skaczemy nad Misiem, a on w zamian daje się nam łaskawie podrapać jego szczotką. Naszego pieska - Figę też już zdominował. Figa omija Misia szerokim łukiem.

Kot zdominuje wszystkich mieszkańców :D :lol:

Awatar użytkownika
Langusta

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje