Numerologia Firm - wibracje liczb

Numerologia Firm - wibracje liczb

Postautor: Elie » 05 lut 2014, 18:25

1 = A.. J.. S

2 = B.. K... T

3 = C.. L.. U

4 = D.. M.. V

5 = E.. O.. W

6 = F.. N.. X

7 = G.. P.. Y

8 = H.. Q.. Z

9 = I.. R

JEDYNKA – patronuje firmom, które starają się wprowadzić na rynek nowy produkt, znacznie różniący się od tych wprowadzonych wcześniej.

DWÓJKA – Nazwa wibracji „2″ jest doskonała dla placówek związanych z opieką: żłobków, przedszkoli oraz agencji pielęgniarskich. Pasuje również do firm sprzątających i porządkujących.

TRÓJKA – Sprzyja przedsięwzięciom związanym z rozrywką. Dobra dla restauracji, dyskotek, firm cateringowych. Pozytywna dla agencji reklamowych, aktorskich i artystycznych.

CZWÓRKA – Przyniesie profity, jeśli chcesz inwestować w rolnictwo. Odpowiednia dla rzemiosła, projektantów, architektów, przedsiębiorstw budowlanych.

PIĄTKA – To dobra wibracja dla branży zajmującej się sportem i rekreacją. Świetnie sprawdza się w akwizycji i zawodach zwiazanych z podróżami. Korzystna dla salonów samochodowych.

SZÓSTKA – Odpowiednia do tego, co wiąże się z twórczością i zawodami artystycznymi oraz do działań, które mają na celu polepszenie życia innych ludzi. Dobra wibracja dla kwiaciarni, aptek i sklepów z odzieżą dla całej rodziny.

SIÓDEMKA – Wyśmienita dla elitarnych klubów, sklepów sprzedających rzeczy drogie, eleganckie. Właściwa dla biór podrózy oferujących egzotyczne lub nie standardowe formy wypoczynku.

ÓSEMKA – pozytywnie oddziaływuje na firmy obracające pieniędzmi na szeroką skalę. Sekunduje instytucjom finansowym, bankom oraz wszelkim usługom rachunkowym i księgowym.

DZIEWIĄTKA – najlepiej sprawdzi się w instytucjach o charakterze dobroczynnym i charytatywnym. dobra wibracja dla prywatnego szkolnictwa i psychologów.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31227
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2134 razy
Otrzymał podziękowań: 2051 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Numerologia Firm - wibracje liczb

Postautor: Ankol18 » 11 maja 2015, 10:29

Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 1

Wibracja tej cyfry sprzyja przedsiębiorstwom w jakimś sensie pionierskim i awangardowym. Firma będzie opierać swą działalność na bardzo nowatorskich a czasem nawet rewolucyjnych zasadach wytwarzania lub sprzedawania. Produkt końcowy też zazwyczaj będzie nowatorski i unikalny i nierzadko będzie nowością na rynku. Ogólnie jest to dobra cyfra pod którą można rozpocząć działalność ponieważ wróży sukcesy.


Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 2

Cyfra ta nie ma charakteru wybitnie handlowego. Jej wibracje zazwyczaj sprzyjają pracy grupowej, gdzie zaangażowana jest grupa ludzi mająca jakieś cele, priorytety służące dla dobra ogółu. Działalność która będzie dobrze współgrać z nr 2 to domy opieki, domy samotnej matki, hospicja, instytucje charytatywne. Mogą to być również przedsiębiorstwa, które wchodzą w skład większych spółek, jednak ich sukces będzie zależał od relacji i wytwarzanych wibracji z innymi przedsiębiorstwami.


Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 3

Patronuje działalności rozrywkowej, czyli wszelkim lokalom i firmom artystycznym. Ponadto dobrze rokuje mediom i pracy związanej z komunikowaniem się ludzi między sobą. Uważana za szczególnie szczęśliwą i radosną jest rzeczywiście dobra, jednak grozi nadmiernym rozproszeniem energii i rozrzutnością.


Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 4

To liczba pracowitości i odpowiedzialności, zatem sprawdzi się tam, gdzie wymagane jest drobiazgowe i czasochłonne działanie. Patronuje firmom, które produkują lub wytwarzają produkty, wyroby solidne i trwałe a jednocześnie docierające do dużej grupy odbiorców. Mogą to być produkty codziennego użytku. Dobrze wróży firmie, aczkolwiek na dochody trzeba cierpliwie czekać.


Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 5

Pod wibracją 5 świetnie sprawdziły by się wszystkie firmy mające związek z jakąkolwiek dystrybucją czy spedycją np. firmy kurierskie ponieważ pod tą wibracją panuje nieustanny ruch i zamieszanie. Przedsiębiorstwa takie zazwyczaj przynoszą duże dochody lecz wewnątrz organizacja administracyjna i personalna jest bardzo słaba, co rodzi określone kłopoty w zarządzaniu takim przedsiębiorstwem.


Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 6

Ta liczba związana z rodziną i domem patronuje firmom, które pracują w tym klimacie: hotele, jadłodajnie, szkoły, biura matrymonialne, produkcja AGD, itp. Jest także niezła dla prawników i psychologów, prowadzących własną działalność. Jednakże jest bardzo nierówna, raz bywa lepiej, raz gorzej.


Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 7

Wibracja tej cyfry patronuje produkcji lub sprzedaży przedmiotów eleganckich i wyrafinowanych i klasycznie eleganckich, które same w sobie są piękne. Często markę takiego produktu promuje się dzięki nazwiskom sławnych osób. Mogą to być np. Perfumerie, butiki itp. Wibracja ta zapowiada sławę, uznanie i popularność. Ponadto działalność ezoteryczna, gdyż liczba ta jest wibracją wyciszenia, odosobnienia i zagłębienia się we własne wnętrze.


Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 8

Przedsiębiorstwa i firmy o tej wibracji zazwyczaj zdobywają lokalną i międzynarodową renomę. Nie od razu jednak zostanie osiągnięty sukces. Trzeba będzie się nad nim nieźle napracować ale za to każdy krok będzie przynosił stałe i niezmienne zmiany na lepsze. Tutaj hasłem przewodnim będzie: małymi kroczkami do wielkiego celu. Patronuje bankom, przedsiębiorstwom finansowym, firmom ochroniarskim, ogromnym koncernom przynoszącym krociowe dochody. Wiąże się jednak z aferami i oszustwami.


Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 9

Dobroczynność i działania charytatywne oraz opieka i nauka to dziedziny najlepiej harmonizujące z tą wibracją. Nie można się tu spodziewać wielkich zysków, raczej uznania za pracę dla dobra innych ludzi.
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej
 
Posty: 3667
Rejestracja: 01 sie 2013, 16:41
Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Re: Numerologia Firm - wibracje liczb

Postautor: Ejbert » 13 maja 2016, 02:23

To moje dawne notatki, pp. wynotowałem je z jakiejś ksiązki G. Lobos.
Zamieszczony jest podział na to co patronuje firmie wynikając z daty, na "los" firmy wynikający z daty i ludzi związanych z firmą jak szefostwo, preferowani pracownicy lub osoby reprezentujące daną liczbę.

1
Wszelka działalność nowa, pionierska, innowatorska, awangardowa, śmiała. Przedmioty (urządzenia, usługi, sztuka itp.) tu wytwarzane stanowią nowość na rynku, są różne od innych.
Firma osiąga szybki sukces, ale jej losy mogą być zmienne, krótkie, efemeryda, pojawia się dla jednego zadania i znika.
Ludzie: nowi pracownicy, nowe siły, ci, którzy wnoszą coś nowego – innowatorzy, preferujący śmiałe, brawurowe rozwiązania. Także reakcje na nowe, odmienne sytuacje

2
Zaspokajanie codziennych, życiowych potrzeb: piekarnia, pralnia, stołówka, bar mleczny; rzemiosło (buty, odzież, art. wyposażenia domu) opieka, asekuracja, usługi (sprzątanie, gosposia, pielęgniarka), prac. biurowy, robotnik, ubezpieczenia, turystyka, noclegownie, hotele,
Najlepiej gdy 2 patronuje firmom wchodzącym w skład spółek i pracy zespołowej. Sukces tych spółek zależy od wzajemnego oddziaływania wibracji wspólników.
Nie jest to liczba wybitnie handlowa, a firma często walczy z różnymi trudnościami i napotyka przeszkody na drodze swego rozwoju.
Ludzie: podporządkowani, pracownicy szeregowi, biuro, robotnicy, ci, którzy nie mają wpływu na losy firmy.
2 oznacza także bezpieczeństwo pracowników najemnych, ich bezpieczeństwo (socjalne i inne)

3
Firmy poprawiające poziom życia ogółu, dostarczające radości, przyjemności, upiększające życie, wygląd, związane z kulturą/ sztuką. Są to: lokale rozrywkowe, kawiarnie, restauracje, kluby, burdele, kina, teatry, galerie, wystawy, drogerie, butiki, modne ciuchy, ozdoby, bibeloty, miejsca wypoczynku, relaksu, przyjemności, firmy mające do czynienia z większą ilością osób, ogólnie miejsca, gdzie zbierają się ludzie w celach towarzyskich i/ lub rozrywkowych.
Dom weselny, reklama, informacje, plotki, swatki?
Ludzie: dynamiczni, prezentujący wizerunek firmy na zewnątrz: reklama, public relations

4
Firmy produkujące przedmioty solidne i trwałe; art. powszechnego użytku docierające do dużej ilości konsumentów. Branże ciężkie: przemysł ciężki, wydobywczy, surowcowy, maszynowy, budowlany. Duże, wolno zwracające się inwestycje ale pewne.
Dochody stałe, ale natychmiastowe - stopniowo wzrastające, mogą być znaczne.
Ale jeśli firma nie podoła wymogom 4: jakości i solidności to wyrabia/ sprzedaje chłam. Bylejakość za nędzne pieniądze. Bliżej nieokreślony „hurt – detal – skup – sprzedaż – import – eksport. Biedna firma, upadek, długi.
Ludzie: pracownicy solidni, wypracowujący zyski, tworzący stabilność firmy, bywają karierowicze. Związki zawodowe, pracownicy – akcjonariusze.

5
Działalność przeróżna, ruch, zmienność: mydło i powidło, drogie towary i usługi, trudno dostępne lub luksusowe, ale dobrej jakości, znane marki, artykuły dla snobów i bogaczy. Edukacja, podróże, konsulting, doradztwo (w zasadzie to doradzanie, takie bardziej na luzie, bo profesjonalne doradztwo to 6)
Także gry, hazard, sport zawodowy.
Przedsiębiorstwa na ogół przynoszą spore dochody, ale panuje w nich nieustanny ruch i zamieszanie. Często mają tam miejsce konflikty wewnętrzne: między zarządcami, personalne, administracyjne, koncepcyjne, produkcyjne itp. Firmy te niechętnie poddają się naciskom rynku.
Ludzie: decydujący o polityce firmy, menedżerowie, kierownicy.

6
Różnego typu doradztwo: prawne, psychologiczne, matrymonialne, konsultanci, wróżki, obieg informacji – media. Firmy wytwarzające/ sprzedające art. pierwszej potrzeby, AGD, kawiarnie, restauracje, związane z domem, szkolnictwem, hotelarstwem.
Rozwój firmy nie zawsze przebiega harmonijnie, są wzloty i upadki, zmienne koleje ale ostatecznie rzadko wypada z rynku.
Ludzie: kooperanci, wspólnicy (og. współpracujący).
Relacje między szefostwem a podwładnymi. Świadczenia socjalne. Opinia publiczna o firmie, mająca wpływ na jej sytuację rynkową.

7
Firmy produkujące/ sprzedające przedmioty wyrafinowane, klasycznie eleganckie, często firmowane nazwiskami sławnych osób (które tym samym gwarantują ich dobrą jakość). Butiki, perfumerie – z klasą. To co inne, niezwykłe, niecodzienne, niespotykane, fantastyczne, tajemnicze, inne światy, sprawy związane z egzystencją, życiem duchowym, wiarą, poznawaniem – sekty, grupy, guru, terapie, instytuty badawcze, przekaz. To o czym się nie wie, choć jest na co dzień, z różnych dziedzin. Internet, kinematografia, szokująca moda, tatuaże, malowidła, muzyka, literatura. Ale także oszustwa, jedyne okazje, korzystne warunki, tak w dobrym znaczeniu jak i nie, chłam i tandeta.
Zapowiada uznanie, popularność, sławę. Sytuacje nieprzewidywalne, niespodzianki.
Jako liczba przeznaczenia nie przynosi dochodów.
Ludzie: pomysłowi, radzący sobie w różnych warunkach. Osoby wplątujące firmę w nieprzewidziane sytuacje, oszuści.

8
Duże i/ lub renomowane firmy, korporacje, obrót, wielkie interesy i pieniądze. Banki, biznes, sieci handlowe i usługowe, polityka, mafia, aferzyści, oszuści podatkowi, gospodarczy, podziemie gospodarcze, ochroniarze, ściganie dłużników.
Niesie duży zysk, wielomilionowe obroty. Wymaga odporności na pokusy i nieprzeciętnych zalet.
Ludzie: poważni, wiarygodni, wypłacalni. Księgowość, relacje z fiskusem. Kapitał firmy. Konkurenci w branży. Tajemnice handlowe (biznesowe)

9
Instytucje dobroczynne, charytatywne, fundacje, szpitale, wszelkie instytucje służące pomocą i nie nastawione tylko na zysk – firma może zarabiać na swej działalności, ale zysk nie może być jej głównym celem.
Ludzie: zasłużeni dla firmy, emeryci, pomagający innym. Wrogowie ukryci, którzy odgrywają się za krzywdy wyrządzone przez firmę (zawinione lub urojone)
Ejbert
Sceptyczny Tetryk - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 256
Rejestracja: 06 maja 2016, 21:14
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 140 razy
Droga życia: 0


Wróć do Energetyka nazw

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości