Numerologia liczb mistrzowskich proszę o odpowiedz

Numerologia liczb mistrzowskich proszę o odpowiedz

Postautor: donia1984 » 18 gru 2011, 19:33

Witam serdecznie
Bardzo interesuję się ezoterką w szczególności chiromancją i numerologią.Mam bardzo ważne pytanie mianowicie liczb mistrzowskich obliczyłam sobie ze z numeroliogicznej ścieżki życia jestem 33 lub szóstką sama teraz nie wiem każdy numerolog co innego mówi i nie wiem w końcu. Zasięgałam także rad po zagraniccami kraju różnie.
i to samo.Moja data urodz.6maj1984.
Jako moje ogólne życie które się toczy oczywiście przekładam na 6 natomiast jeśli o duchowość podejscie do życia, zainyereswania sprawami duchowymi jak najbardziej 33.Pozdrawiam serdecznie
donia1984

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Numerologia liczb mistrzowskich proszę o odpowiedz

Postautor: konradis » 19 gru 2011, 14:00

Myślę,że ciężko będzie uzyskać jakąś odpowiedź proponuje szukać samemu... ja przynajmniej tak zrobiłem jak nie uzyskałem odpowiedzi:P
Każdy zajęty jest swoimi sprawami, a Ci którzy nie są to zazwyczaj już żyją z tego:)
Podobno Liczby mistrzowskie uaktywniają się w pewnych latach coś, na zasadzie dorastania do nich...kiedy to się dzieje to jeszcze nie wiem... ale pamietaj nie ma co sie przejmować:)Bo wszystko zależy od Ciebie.
Żeby Ci smutno nie było z tymi mistrzowskimi cyferkami to ja przedstawie swoje.: droga życia:11, liczba duszy:22,liczba osobowości:44,liczba ekspresjii :66...jak już się dowiedziałem tych cyferek to pomyślałem,że to za dużo jak na jedną osobę i zaczołem spoglądać w stronę kalendarza majów ale tu też nie jest łatwo KIN22---na skrzydłach...motyla...
Idąc Drogą życia 11-stki...Patrząć na moją Duchową 22-kę,zabieram ze sobą moją Osobowościową -44-kę i Eskspresyjnie wyrażam się w mojej 66-ce...Ja Majowy dwudziesto dwójkowy -Biały Solarny Wiatr...
mam wrażenie,że coś mam do zrobienia na tym świecie.
Awatar użytkownika
konradis

Droga życia: 11

Postautor: Elie » 19 gru 2011, 14:55

donia1984 j/w proponuje poczytac.Wszystko jest w temacie liczby.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2147 razy
Otrzymał podziękowań: 2077 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: konradis » 22 gru 2011, 08:54

No tak jak mówiłem:)
Życzę samozaparcia w szukaniu, nie będzie to proste ale jest to możliwe;)
Idąc Drogą życia 11-stki...Patrząć na moją Duchową 22-kę,zabieram ze sobą moją Osobowościową -44-kę i Eskspresyjnie wyrażam się w mojej 66-ce...Ja Majowy dwudziesto dwójkowy -Biały Solarny Wiatr...
mam wrażenie,że coś mam do zrobienia na tym świecie.
Awatar użytkownika
konradis

Droga życia: 11

Wróć do Liczby mistrzowskie