numerologiczna 7 i 3

numerologiczna 7 i 3

Postautor: kkk » 22 mar 2015, 21:29

czy te 2 liczby zgrają się??
Awatar użytkownika
kkk
Pleciuga
 
Posty: 808
Rejestracja: 06 kwie 2013, 10:18
Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Re: numerologiczna 7 i 3

Postautor: Izka » 23 mar 2015, 07:15

Pytasz o związek ludzi z drogą życia 7 i 3 ?

Trójka i Siódemka
Trójka w tym związku będzie musiała nauczyć się ustępować. Jeśli się z tym pogodzi, między partnerami powinna zapanować względna zgoda. Osoby o tych wibracjach bardzo się wzajemnie przyciągają.

Pani Danusia tak określała;

Wibracja związku – 1
Przede wszystkim jeśli jest to 1 z czystej 1 przynosi związek na chwilę. – poznanie , zachwyt, miliony pomysłów na przyszłość z których niekoniecznie żaden musi zostać zrealizowany . Dlaczego? – dlatego że przede wszystkim nie starczy czasu, nie starczy zapału . wszystkie nasze plany które opierają się przede wszystkim o impuls a 1 jest tym takim impulsem , musza przejść fazę pracy nad realizacja i dopiero jest szansa na to , żeby cześć z nich po zweryfikowaniu możliwości ich zrealizowania została wprowadzona. W życie.
Złożoność wibracji z której ta 1 została utworzona powie nam ( przeliczamy bez stosowania uproszczeń, z wibracji pojedynczej) czy ten aspekt będzie pozytywny czy negatywny.
1 dla związku jeżeli jest złożona z tych wyższych wibracji przede wszystkim mówi o relacji, która tworzy nowy etap dla obojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związek jest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związek powielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskać coś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jest tak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tym związku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani.
Związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek w którym obie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości , tworzą nowy potencjał , pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna więc jest to również związek przede wszystkim który będzie tak trochę na „świeczniku”. Który jeśli się cos będzie źle działo , to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało a tu bez przerwy będą wszyscy o tym mówić ale jeśli również będzie to związek harmonijnie realizowany to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzaj takiego zafascynowania się otoczenia ta relacja. Jest to związek oświetlony przez słońce. – czyli tak troszkę w świetle Jupiterów , w świetle reflektorów. To jest raczej związek który opiera się o tzw. dynamiczna realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów. Dlaczego? – dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść natomiast wtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudność wprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek – to wszystko co w negacji niesie ta 1.
Przy 1 silnym aspektem będzie energia męska.


Od siebie dodam, że 7 z dz jest marzycielska i z natury skryta, gdy tymczasem 3 z dż jest towarzyska. Trudno byłoby im się zgrać na dłuższą metę.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)

Awatar użytkownika
Izka
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 1964
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 146 razy
Otrzymał podziękowań: 156 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8


Wróć do Numerologia partnerska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość