Obrzydzamy palenie - wszystkie chwyty dozwolone

Re: Obrzydzamy palenie - wszystkie chwyty dozwolone

Postautor: Winga » 19 gru 2015, 02:24

Widziałam kiedyś filmik, gdzie gościu podłączył płuca do takiego urządzenia, które sprawiało, że te płuca wypalały papierosa, wypaliły jakąś bardzo dużą liczbę i potem on je rozciął i pokazał jak wyglądają w środku... to było straszne... jak kiedyś znajdę, to dodam tutaj.
Winga

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Postautor: Pomarańcza30 » 17 sty 2016, 17:18

Też kiedyś paliłam i w sumie palaczowi nie da się tego obrzydzić.
Nic mnie nie przekonywało, to że śmierdzę, żadna choroba, zmarszczki itp ..... po prostu to lubiłam.
Aż w końcu dojrzałam i rzuciłam. Także myślę, że palacz sam musi o tym zdecydować, a takie gadanie osób trzecich, zdjęcia, kampanie i tak nic nie dają.
Pomarańcza30

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: Ankol18 » 17 sty 2016, 22:16

Jak ktoś Ci coś narzuca, to Ty robisz właśnie na przekór. Więc jeśli ktoś namawia żeby rzucić palenie, a wręcz jest nachalny w tym temacie, to Ty tego nie zrobisz. Co innego jeśli postanowisz to sobie sam, wtedy chcesz samemu sobie udowodnić, że potrafisz.

Chociaż takie paczki papierosów nie zachęcają raczej do palenia :|

Obrazek
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: szamka » 03 lut 2016, 17:58

W pieprzu cayenne znajdziemy kapsaicynę – silny przeciwutleniacz neutralizujący toksyny, które wdychamy wraz z dymem papierosowym. Dzięki temu proces oczyszczania płuc zachodzi o wiele szybciej. Poprawia się poziom ich dotlenienia, a co za tym idzie – ogólna kondycja organizmu.
Podobnie jak inne ostre przyprawy, cayenne wpływa na wzrost stężenia endorfin zwanych hormonami szczęścia. Nie grozi nam zatem znaczny spadek nastroju, typowy dla walczących z nałogiem. Związki zawarte w przyprawie poprawiają dodatkowo metabolizm, co jest ważne zwłaszcza dla tych osób, które ochotę na papierosa starają się zagłuszyć słodką przekąską.
Dowiedziono ponadto, że kapsaicyna neutralizuje działanie zawartych w tytoniu związków określanych skrótowo jako NNK, które przyczyniają się do rozwoju raka płuc.
Awatar użytkownika
szamka
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 76 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 8

Poprzednia

Wróć do Na każdy temat