Odblokowanie czakr w Reiki

Odblokowanie czakr w Reiki

Postautor: xMoni7 » 11 mar 2012, 01:27

Czy ktoś z Was przechodził odblokowanie czakr w reiki? :)

Ja miałam tę przyjemność i powiem szczerze, że jestem w ogromnym szoku działania tego! Do tej pory byłam zmarzluchem strasznym, a teraz nie marznę.. mogę siedzieć normalnie w pokoju, bez koca, czy rękawiczek!
Moja mama przeszła również odblokowanie, choć nie wierzyła w to, że na odległość da się coś takiego wykonać. Nie wierzyła.. ale... od pewnego czasu zauważyła, pewne zmiany u siebie, apetyt jej wrócił itp. nie mogła w ogóle zrozumieć co się stało, że tak nagle coś pozytywnego zaczęło się dziać. Dopiero dzisiaj tak naprawdę zrozumiała, że to wszystko dzięki odblokowaniu czakr i energii reiki. :)

Ciekawa jestem, czy ktoś z Was przechodził przez takie odblokowanie. Jeśli tak to co się u Was zmieniło. :) Jeśli nie, to co o tym sądzicie. :)
"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidzialne dla oczu"
"Ścieżek i dróg jest wiele, cel tylko jeden - Miłość"
Awatar użytkownika
xMoni7
Forumowicz do entej

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 1

Re: Odblokowanie czakr

Postautor: Ewa F » 11 mar 2012, 10:06

Dwa razy sama sobie "udrażniałam" czakry. Raz wieczorem i nie spałam do rana :lol: raz po południu i nie mogłam potem zasnąć :lol: czyli najlepiej rano. Spektakularnych efektów nie miałam,bo w zasadzie nic mi nie dolegało.
Po prostu tak dla zdrowotności zrobiłam ;)
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże"
Ewa F

Droga życia: 33

Postautor: xMoni7 » 14 mar 2012, 01:12

Ewa F pisze:Dwa razy sama sobie "udrażniałam" czakry. Raz wieczorem i nie spałam do rana :lol: raz po południu i nie mogłam potem zasnąć :lol: czyli najlepiej rano. Spektakularnych efektów nie miałam,bo w zasadzie nic mi nie dolegało.
Po prostu tak dla zdrowotności zrobiłam ;)

Być może za bardzo się Pani na energetyzowała stąd te problemy z zaśnięciem. :)
Ja przykładowo miałam właśnie w nocy odblokowywane czakry, po godzinie 23 :lol: Ale ja jestem nocnym markiem, więc mi bezsenność nie przeszkadza. :lol:

Tak, a propos tego odblokowania. Jedna z najważniejszych rzeczy, jeśli przejdziemy odblokowanie czakr i energia zostanie wyprowadzona na dłoń to nabieramy wtedy zdolności uzdrawiania.

Przykładowo kilka dni temu do kosmica, kiedy miał programy Piotr Dacjusz Górski zadzwoniła pewna kobieta, która już przeszła dwa procesy odblokowania u niego. Za pierwszym razem odblokowane zostały 4 dolne czakry, za drugim kolejne 2, no i dzwoniła tym razem po odblokowanie ostatniej, czakry korony.
Opowiedziała wtedy historię, kiedy to jej piesek został potrącony przez samochód, a weterynarze mówili, że już nie będzie chodzić na łapki. Kobieta codzienni przykładała mu ręce do tych łapek, dzieląc się uzdrawiającą energią, aż w końcu piesek zaczął powoli poruszać się na łapkach. :)
To jest jeden z dowodów na działanie odblokowania. :)
"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidzialne dla oczu"
"Ścieżek i dróg jest wiele, cel tylko jeden - Miłość"
Awatar użytkownika
xMoni7
Forumowicz do entej

Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 1

Postautor: Ewa F » 14 mar 2012, 11:01

xMoni7 pisze:Przykładowo kilka dni temu do kosmica, kiedy miał programy Piotr Dacjusz Górski zadzwoniła pewna kobieta, która już przeszła dwa procesy odblokowania u niego. Za pierwszym razem odblokowane zostały 4 dolne czakry, za drugim kolejne 2, no i dzwoniła tym razem po odblokowanie ostatniej, czakry korony.
Opowiedziała wtedy historię, kiedy to jej piesek został potrącony przez samochód, a weterynarze mówili, że już nie będzie chodzić na łapki. Kobieta codzienni przykładała mu ręce do tych łapek, dzieląc się uzdrawiającą energią, aż w końcu piesek zaczął powoli poruszać się na łapkach. :)
To jest jeden z dowodów na działanie odblokowania. :)

Piękne :D
Samą dobrą myślą można też uzdrawiać, Wysyłanie dobrej energii na odległość czyni czasem cuda, ale zawsze trzeba powiedzieć że robimy to w imie Najwyzszego Dobra danej osoby i nie powinno sie tego robic bez jej zgody. Jednak czasem otrzymanie takiej zgodny nie jest mozliwe [śpiączka,osoba jest bardzo daleko...] Ja w takich sytuacjach proszę Boga o pomoc i jemu pozostawiam decyzję czy uzdrowi czy nie,ponieważ nie znam przyczyny choroby. Czasem Dusza musi przejśc przez taki problem jak choroba,bo jest to wpisane w jej życie,wiec nie mozna nikgo na siłe uszczęśliwiać i leczyć, tylko dla tego że my tak chcemy.

Myśl jest energią i moze uczynic wiele dobrego jak i złego.
Na mojej stronie www i na blogu jest taka zakładka DOŚWIADCZENIE. Są tam umieszczone zdjęcia ryżu w szklance i pokazałam co sie dzieje z ryzem gdy przesyłamy do niego złą i dobra energie.

Wracając do tematu czakr,to wiele lat temu przeżyłam koszmar,gdy aktywowała mi sie samoistnie czakra podstawy.
Myslałam ze umre z bólu. Właścicielak strony w linku poprosiła mnie o opisanie tego prerzycia,zeby inni wiedzieli co sie z nami dzieje gdy energia zaczyna bardziej intensywnie krążyć w naszym ciele.
Tu jest ten art:

http://www.vismaya-maitreya.pl/nasze_do ... -_ewa.html
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże"
Ewa F

Droga życia: 33

Postautor: onaion » 16 mar 2012, 00:30

Pani Ewo. Tę stronke co Pani podała bardzo lubię... dużo ciekawych artykułów... czytałam ten co Pani podała... Ja tez miałam trochę dziwnych odczuć... Czasem dzieje się coś z moim ciałem, ale jestem zdrowa... kilkanaście lat temu miałam silne zawroty głowy, które nagle ustąpiły, z sercem tez miewam problemy , czasem ono szaleje..czasem mam wrażenie jakby coś działo się z moim gardłem, jakbym kulę połknęła... a kiedyś kilka razy widziałam przed oczami jakieś migotania, ale ostatnio tego nie widzę... co najciekawsze robiłam dawniej wiele różnych badań, hormony tarczycy, 2 razy echo serca itp... i wszystko ze mną dobrze... dawniej byłam dość nerwową osoba, ale chyba jestem teraz dużo spokojniejsza... a jeśli chodzi o gardło to mam wrażenie, ze tam niektóre emocje się mi objawiają... w sercu tez... po prostu albo czuje tam ciężar, albo ulgę i przyjemną energię, to zależy do mojego stanu... ostatnio bolał mnie też brzuch i wydawało mi się, ze bolał, bo przeżywałam coś mocno... teraz psychicznie czuję się lepiej i brzuch nie boli...
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: Imira » 16 mar 2012, 17:38

Lesna wrozko, piszesz
jakby cos dzialo sie z moim gardlem, jakbym kule polknela.
widzialam przed oczami jakies migotania
silne zawroty glowy
z sercem tez miewam problemy , czasem ono szaleje,
ostatnio bolal mnie tez brzuch
dawniej bylam dosc nerwowa osoba, ale chyba jestem teraz duzo spokojniejsza

to co wymieniasz, sa to stany emocjonalne ...
Prawdopodobnie przepelnialy Cie sprawy, z ktorymi nie moglas sobie poradzic,
na ktore nie mialas wiekszego wplywu,
ktore uporczywie Cie nurtowaly ...
Czy to wszystko ustapilo samoistnie, czy mialy wplyw jakies terapie,
zdejmowanie blokad, sposoby relaksacji ? Czy stosujesz reiki ?
Pocieszajace jest i najwazniejsze, ze czujesz sie lepiej, ze nerwowosc "popuscila" :D
Imira

Postautor: onaion » 16 mar 2012, 22:27

ale najciekawsze jest to, ze tak zle sie czulam, ze myslalam, ze jestem chora, a to tylko emocje, to co przezywam wewnatrz.. tylko, ze wychodzilam sie po tych wszystkich lekarzach, bo moje samopoczucie bywalo kiepskie i przykrzalo mi mocno zycie..a ja nie stosuje rzadnych terapii...jakos sobie sama ze wszystkim radze..bo nikt inny mi nie pomogl..
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: Imira » 19 mar 2012, 21:50

W oczyszczaniu i rownowazeniu czakr pomaga mi moja corka kamertonami.
Po oczyszczaniu czuje sie energiczniejsza, nie mam dolegliwosci, nie jestem senna.
Ostatnie oczyszczanie bylo jednak inne ...
Pobolewalo mnie lekko gardlo, lecz nie na tyle, by o tym mowic.
Corka stwierdzila, ze mam goraca czakre gardla - powiedziala - "az parzy" :lol:
Oczyscila, doenergetyzowala i poszla do domu.
Wieczorem, nie wiedzialam co sie dzieje ... bol uszu, twarzy, gardla, klucha,
z nosa zaczela leciec "woda", jak przy alergii ...
Noc byla okropna, nastepny dzien polowa glowy, twarzy bolalo, a na nstepny dzien druga polowa ,
trwalo wszystko 3 dni. Po tych 3 dniach wszystko kompletnie przeszlo.
Corka pozniej mi wytlumaczyla, co sie dzieje, jesli ktorys organ jest "oslabiony, zanieczyszczony",
i jak funkcjonuje takie oczyszczanie. To co nastapilo to wlasnie byla reakcja oczyszczania czakry gardla.
Sa to tzw. Herxy, krotkotrwale i nieszkodliwe zatrucie organizmu substancjami toksycznymi powstalymi wskutek masowego obumierania szkodliwych mikroorganizmow.
Objawy reakcji Herxheimera przechodza po ok. 1-2 dniach, sama reakcja pomimo nieprzyjemnego przebiegu,
jest symptomem oczyszczenia i zdrowienia organizmu.
Imira

Postautor: ewa7 » 04 kwie 2012, 10:36

witam od pewnego czasu mam duze klopoty z chodzeniem czy myslicie ze oczyszczenie czakr by mi pomoglo.pozdrawiam
ewa7

Postautor: Bender » 04 kwie 2012, 10:44

Ewa, byłaś zapewne u lekarza i jaką diagnozę postawił?
Bite my shiny, metal ass...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 7

Następna

Wróć do Różne odłamy medycyny naturalnej