Odnowienie kontaktu.

Bardzo prosimy o weryfikację wróżb.

Odnowienie kontaktu.

Postautor: Gossip.girls » 27 paź 2018, 19:15

Zerwalam kontakt z pewną osobą ok 3 lata temu, czas nie stoi w miejscu i mam tego świadomość, ale chciałabym ponownie odświeżyć kontakt. Nie wiem tylko czy to ma sens.. I stąd mój dylemat, ponieważ obawiam się że moja próba nawiązania kontaktu pozostanie bez odzewu z jego strony.
Czy mogłabyś Elie popatrzeć co podpowiadają karty? ;) Czy nawiąże z nim kontakt oraz czy coś może z tego wyjść ponownie?
Ewentualnie jak układa się moja przyszłość w sprawach sercowych?
Gossip.girls

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 7

Odnowienie kontaktu.

Postautor: Elie » 27 paź 2018, 23:06

Czy nawiąże z nim kontakt oraz czy coś może z tego wyjść ponownie?

Mag...8 Denarów...Słonce...Głupiec
Kontakt może Ci się nawet uda nawiązać. Niestety, poprzez kombinowanie, podstępnie. Radośc niestety może być z tego chwilowa albowiem relacja nie ma prawa bytu, nie ma szans na wspólną, poważną relację.

Podstawa relacji; Kapłanka...Wisielec...Pustelnik
Nie wiem, wychodzisz jako kobieta w tzw ukryciu ( był zajęty ? ) Po analizie sytuacji jakby każdy poszedł w swoją stronę, za swoimi potrzebami i celami, co poskutkowało brakiem kontaktu.

1 - Jak Ty widzisz postawę partnera; 6 Denarów
Jakby wszystko co robił w Twoim kierunku było niczym z łaski na uciechę. Jakby traktował Cię z "góry".

2 - Jak partner widzi Twoją postawę; Koło Fortuny
Brak Ci konkretnego celu, planu na życie. Kierują Tobą emocje i przypadek.

3 - Co Ty masz mu do zaoferowania; 7 Kielichów
Mrzonki. Jakieś nierealne marzenia, miłość prawie platoniczną.

4 - Co partner ma do zaoferowania Tobie; 6 Kielichów
Miłe wspomnienia.

5 - Czego Ty oczekujesz od partnera; Śmierć
Chciałabyś aby żałował i cierpiał z powodu rozstania, czy może zerwał obecną relację ?

6 - Czego partner oczekuje od Ciebie; 10 Denarów
Pracy nad sobą i dla siebie.Żebyś zajęła się swoim domem i starała się o jego stabilość, w tym finansową.

7 - Rozwój znajomości; As Denarów...Sprawiedliwość...Moc...4 Buławy...7 Mieczy...3 Miecze
Może nawet być jakiś chwilowy kontakt - spotkanie, jednak jakby w ukryciu i podstępny. I niestety, zakończony żalem, rozpaczą. Może nie warto zabiegać o niego, hmm... przemyśl sobie..

Na następne pytanie odpowiem po sprecyzowaniu przez Ciebie pytania - czego, kogo KONKRETNIE oczekujesz.Podaj też przedział czasowy.

Życzę powodzenia :hipnoza:
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Odnowienie kontaktu.

Postautor: Gossip.girls » 28 paź 2018, 08:29

To co przeczytałam wzbudziło we mnie lekką niepewność i generalnie ciężko odnieść się do tego co zostało napisane, na prawdę.
Wspomniano o emocjach, przypadku, mrzonkach, czy nawet ingerencji w relację znajomego - znam siebie i staram się działać wg zasady "nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe" i co najważniejsze przemyślanie bez pochopnosci.
Zastanawiałam się co podpowiedzą karty i tylko upewniły mnie w tym co już gdzieś w środku wiedziałam, że nie warto podejmować próbę nawiązania kontaktu.
Może kiedyś znowy spotkamy się przypadkiem na ścieżce rowerowej (co było głównym impulsem do odnowienia kontaktu) i wtedy uda nam się zwyczajnie porozmawiać, bez pomocy jakichkolwiek komunikatorów, ot tak na luzie.
Tak jak wspominałam - czas nie stoi w miejscu i lepiej niech każdy idzie dalej swoją drogą :)

A co do dalszej części pytania..
Czy w przeciągu powiedzmy najbliższych 6 miesięcy poznam osobę z którą stworze poważniejszą relację/związek?
Gossip.girls

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 7

Re: Odnowienie kontaktu.

Postautor: Elie » 13 lut 2019, 08:59

Bardzo proszę o weryfikację w poście.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Wróżby do weryfikacji