Odry

Odry

Postautor: incognito » 06 sty 2011, 18:58

A kto był w Odrach w woj. pomorskim? Polecam to miejsce poszukiwaczom mocy. Znajdują się tam najsłynniejsze w Polsce kamienne kręgi. Jest ich 12 - w tym 10 całych. Robią wrażenie. Moc promieniowania w najsilniejszym kregu - Kręgu Słońca wynosi 120 000 jednostek Bovisa. energia jest wręcz "namacalna" - czuje się ją. Oprócz kręgów znajduje się tam 30 kurhanów oraz lej ziemny wciągający z nas złą energię, napięcie, stres i zmęczenie.
O tym miejscu dowiedziałam się z przewodnika po miejscach mocy "Polska Magiczna" Leszka Mateli.
Awatar użytkownika
incognito

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Odry

Postautor: algiz » 06 sty 2011, 19:24

Nie dziwne, to 2 razy tyle co optymalne promieniowanie dla energii człowieka..
algiz

Postautor: Menekse » 07 sty 2011, 10:25

Ja słyszałam że Odry robią się coraz bardziej zanieczyszczone energetycznie. Tłumy tam latają się "oczyszczać" i biedne kręgi nie nadążają z oczyszczaniem :roll:
Menekse
Pleciuga

Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 1

Postautor: incognito » 09 sty 2011, 01:14

Nie sądzę żeby takie miejsca się wyeksploatywały. A czym się to objawia?
Dla mnie to jakaś bzdura.
Do kręgów wstęp jest wzbroniony. Jednak nikt tego nie pilnuje. Byłam w każdym. Z kręgu szóstego wyszłam z zupełnie innym poglądem na życie świat, z innymi planami. W miejscu oznaczonym , że służy naładowaniu baterii - czułam jak te baterie się ładują.
Byłam w kilku miejscach o silnym promieniowaniu - żadne nie zdominowało mnie i nie miało na mnie takiego wpływu jak Odry,
Nie patrzcie na zakazy. Wchodźcie w kręgi. Tylko w kręgu słońca koniecznie trzeba powtarzać maksymę, że przyjmujecie tylko tyle energii, ile potrzebuje Wasz organizmy."
Odry pozwalają uwierzyć w miejsca mocy.
Awatar użytkownika
incognito

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Menekse » 09 sty 2011, 09:27

To nie jest kwestia eksploatacji, tylko ilości i jakości energii jaka tam przepływa. Kiedyś te miejsca były święte i ludzie nie odwiedzali ich takimi tabunami jak obecnie. Weź jakiś piękny las. Energia też tam jest cudowna i się doładujesz. Ale wyobraź sobie ten piękny las z wycieczką szkolną.
Nie patrzcie na zakazy. Wchodźcie w kręgi.

Tu bym polemizowała. Jak tabuny zaczną włazić w kręgi, to z kręgów nic nie zostanie. No i to jak by nie patrzeć, groby. Szacunek dla zmarłych też się należy. I do miejsca również.
Nie sądzę żeby takie miejsca się wyeksploatywały.

Jak będziesz miała okazję, to odwiedź katedrę w Turku, w Finlandii ;)
Menekse
Pleciuga

Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 1

Wróć do Archiwum