Ósmy rok numerologiczny

Ósmy rok numerologiczny

Postautor: Paula. » 07 gru 2014, 05:48

Nadszedł czas, w którym przeznaczenie stawia nas wobec konsekwencji naszych czynów z przeszłości. Jest to zatem rok wymierzania sprawiedliwości, każdemu według jego zasług, gdyż nadeszła chwila, którą w języku ezoteryki określa się czasem Karmy. Jeśli cały kończący się cykl, a zwłaszcza jego początek były pozytywne możesz przygotować się na nagrodę.

Ósmy rok numerologiczny
Jeśli we wszystkim dołożyłeś wszelkich starań, Twoja nagrodą będzie poprawa warunków materialnych, podwyżka pensji, zapłata za usługę, otrzymanie spadku, wygrana na loterii, dochody z innych źródeł czy pieniądze za wykonany kontrakt, co pozwoli Ci na finansowe usamodzielnienie się.

Postęp, pieniądze, władza lub wpływy mogą być żniwami, które potrwają przez siedem lat, gdyż rok ten wróży awanse, promocje, pomoc wpływowych osób w dostaniu się na wysokie stanowisko. W tym czasie należy wykorzystać moc i siłę oddziaływania, by nawiązać kontakty, które mogą okazać się ważne w przyszłości, bo jest to szczególny czas, w którym można wpływać na innych. Ludzie ze świata biznesu zanotują wzrost swoich dochodów, będą mieć możliwość otwierania nowych oddziałów lub powiększania i usprawniania już istniejących. Mogą inwestować w nieruchomości i uznane firmy, a także realizować swoje ambicje i sprawy materialne. Kariera zawodowa stoi przed Wami otworem.

Jednakże dla niektórych będzie to rok degradacji, a nawet utraty pracy, jako rezultat własnych zaniedbań czy nieetycznych postaw. Światło dzienne może ujrzeć łapówkarstwo, krętactwo i korupcja. W okresie tym działają na Twoją korzyść potężne wpływy wibracyjne, a ponieważ jest to rok sprawiedliwości, masz prawo prosić o podwyżkę lub awans, jeśli uważasz, że w przeszłości zostałeś niesłusznie pominięty. Jeśli zasłużyłeś, otrzymasz to, czego się domagasz. Jeśli Twoje postępowanie było nienaganne moralnie, nie tylko będziesz żył w pokoju z samym sobą, ale dodatkowo przeznaczenie może ofiarować Ci nieoczekiwaną nagrodę duchową, materialną lub moralną. W przeciwnym razie prawo Karmy wystawi Ci rachunek, dlatego właśnie mogą czekać Cię duże problemy i straty. Jeśli zmarnowałeś szanse z powodu lenistwa lub rozrzutności, napotkasz problemy finansowe, a jeśli złamałeś prawa ludzkie lub kosmiczne, spotka Cię dotkliwa kara.

W tym roku będziesz magnetycznie oddziaływał na otoczenie. Dla niektórych będzie to rok na uczuciowe zaangażowanie, zawarcie małżeństwa, przeżywanie radości z dotychczasowego związku. Bez względu na to, co ten rok przyniesie, warto go zatem wykorzystać na działania, uporządkować wszystkie życiowe sprawy, a w szczególności sprawy finansowe związane z rozliczeniami. Warto uregulować zadawnione spory, pozyskiwać sprzymierzeńców. Jeśli nosimy się z zamiarem zmiany pracy, jest to dobry moment.

Jeśli czujemy, że nasz organizm szwankuje, warto zadbać o zdrowie i, jeśli trzeba, poddać się zabiegowi. Niewykluczone, że w tym roku będziemy musieli stawić czoła niemiłym sprawom z przeszłości, których kiedyś nie doprowadziliśmy do końca. Teraz ponownie wypłyną one na powierzchnię. Te kłopoty są po to, byśmy zmienili spojrzenie na życie, dostrzegli, co robimy źle, zauważyli szkodliwe nawyki i popełniane wciąż te same błędy.

Nareszcie poczujesz się panem własnego życia. Zaczyna się rok żniw – jeśli przez ostatnie lata nie próżnowałeś, teraz przyjdzie zasłużony sukces. Pieniądze, władza, miłość, poczucie spełnienia – możesz mieć wszystko, czego pragniesz, bo nie ma przeszkód, których teraz nie zdołałbyś pokonać. Całą energię poświęć teraz karierze i zarabianiu pieniędzy. Ósemka doda ci pewności siebie i siły przebicia, więc jeśli wierzysz w to, co robisz, dopniesz swego.

Dzięki urokowi i sile przekonywania łatwo znajdziesz ludzi, którzy ci pomogą. Tylko uważaj, by powodzenie nie przewróciło ci w głowie. Jeśli ulegniesz pokusie i zaczniesz budować swój sukces na kłamstwie, manipulacji i krzywdzie innych, przyjdzie ci za to zapłacić. I to szybciej niż się spodziewasz. Pieniądze będą cię w tym roku wyjątkowo lubiły. Inwestycje powiodą się doskonale, bo wiesz, kiedy zaryzykować. Jeśli planujesz założyć własną firmę albo kupić dom, to zrób to właśnie teraz. To, co zupełnie bezinteresownie zrobiłeś kiedyś dla innych, teraz zaprocentuje. Przekonasz się, że sympatia, uznanie i wdzięczność ludzi to kapitał, którego nie można przecenić.

Także w pracy wreszcie poznają się na tobie – wymarzony awans i podwyżka tym razem cię nie ominą. Szczególnie ważne okażą się w tym roku kontakty ze starszymi osobami. Być może ktoś z rodziny będzie potrzebował twojej opieki lub finansowego wsparcia. Jeśli zaoferujesz pomoc, zyskasz mądrego przyjaciela.

W sprawach sercowych też zanosi się na hossę. Twemu magnetycznemu urokowi nikt nie zdoła się teraz oprzeć, więc jeśli ktoś wpadnie ci w oko, bez trudu podbijesz jego serce. Uczucia – jak wszystko w tym roku – będą wyjątkowo intensywne. Jeśli w twoim związku ostatnio nie działo się najlepiej, teraz miłość zapłonie nowym blaskiem, a namiętności sięgną zenitu.

żródło - magia.onet
Awatar użytkownika
Paula.
 
Posty: 21
Rejestracja: 21 lip 2014, 22:14
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Wróć do Rok numerologiczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości