Pasożyty i wampiry energii

Re: Pasożyty i wampiry energii

Postautor: Ankol18 » 04 maja 2014, 11:36

Prawie zawsze jak spotykałam się z koleżanką i ona miała dobry humor to po spędzeniu ze mną kilku godzin czuła się wyczerpana. W ogóle gdy z nią przebywałam, ona co raz bardziej traciła siły, przy tym czuła się strasznie zdenerwowana. Stwierdziła więc, że jestem wampirem energetycznym, bo wysysam z niej całą chęć do życia i energię. Doszło do tego, że bała się ze mną spotykać, bo wiedziała jak będzie potem się czuć. Ja natomiast nie zdawałam sobie z niczego sprawy. Byłam niewiadoma tego co robię i śmiałam się z jej wymyślonej historii. Cieszyło mnie to, że po spędzeniu z nią pewnego czasu czuje się jak nowo narodzona, pełna chęci do dalszego działania. W końcu koleżanka postanowiła zastosować jakieś rytuały czy tam kokony ochronne i po upływie dłuższego czasu, gdy robiłam to co zwykle, już mi to nie wychodziło, po paru minutach zaczynała strasznie mnie boleć głowa, czułam się wyczerpana, cała pozytywna energia, którą w sobie miałam ze mnie uchodziła.. Działo się tak jakby w odwrotnym kierunku. Nie wiem czy faktycznie działałam na nią jako wampir energetyczny czy to tylko jakiś przypadek, nie mam pojęcia.
:hipnoza:
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: Rossi » 04 maja 2014, 16:49

Ankol18 pisze:Prawie zawsze jak spotykałam się z koleżanką i ona miała dobry humor to po spędzeniu ze mną kilku godzin czuła się wyczerpana. W ogóle gdy z nią przebywałam, ona co raz bardziej traciła siły, przy tym czuła się strasznie zdenerwowana. Stwierdziła więc, że jestem wampirem energetycznym, bo wysysam z niej całą chęć do życia i energię. Doszło do tego, że bała się ze mną spotykać, bo wiedziała jak będzie potem się czuć. Ja natomiast nie zdawałam sobie z niczego sprawy. Byłam niewiadoma tego co robię i śmiałam się z jej wymyślonej historii. Cieszyło mnie to, że po spędzeniu z nią pewnego czasu czuje się jak nowo narodzona, pełna chęci do dalszego działania. W końcu koleżanka postanowiła zastosować jakieś rytuały czy tam kokony ochronne i po upływie dłuższego czasu, gdy robiłam to co zwykle, już mi to nie wychodziło, po paru minutach zaczynała strasznie mnie boleć głowa, czułam się wyczerpana, cała pozytywna energia, którą w sobie miałam ze mnie uchodziła.. Działo się tak jakby w odwrotnym kierunku. Nie wiem czy faktycznie działałam na nią jako wampir energetyczny czy to tylko jakiś przypadek, nie mam pojęcia.
:hipnoza:

Ankol nie wiem czy ty jestes wampirem czy nie ale dobrze opisalas to jak na mnie dzialasz. Co bedziemy się ukrywać- to ja jestem ta kolezanka :037:
w pewnym momencie bo mialam tego juz dosc wyczytałam tu na forum o tarczy ochronnej. Próbowałam ja stworzyć i po iluś tam razach stawała się ona coraz silniejsza. Pozniej postanowilam odbic Twoja zła energie i o dziwo udawało się tak jak mówisz :tomato:
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 76 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Postautor: Elie » 05 maja 2014, 08:10

W zasadzie to większość ludzi nie ma pojęcia o magii a tym bardziej o rytuałach odpędzających.
Jedno co zauważyłam, to typ ludzi którzy czerpią przyjemność w samo umartwianiu się. Tego typu ludzie bardzo lubią towarzystwo ludzi cierpiących, z problemami, jakby czerpali energię z czyjegoś cierpienia, choroby. Czy to nie jest dziwne .
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: SeedCake » 05 maja 2014, 20:25

Elie pisze:W zasadzie to większość ludzi nie ma pojęcia o magii a tym bardziej o rytuałach odpędzających.
Jedno co zauważyłam, to typ ludzi którzy czerpią przyjemność w samo umartwianiu się. Tego typu ludzie bardzo lubią towarzystwo ludzi cierpiących, z problemami, jakby czerpali energię z czyjegoś cierpienia, choroby. Czy to nie jest dziwne .

Tu nawet nie chodzi o magię, ani rytuał. To co się dzieje nie jest czymś naturalnym o czym większość ludzi straciła świadomość. Tak samo energię mogą zabierać osoby starsze, czy dzieci.
SeedCake
Niewymowny

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 5

Postautor: Elie » 05 maja 2014, 21:23

Kod: Zaznacz cały
Tak samo energię mogą zabierać osoby starsze, czy dzieci.

Ale z takim podejściem dojdziemy do paranoi, będziemy się obawiać kontaktu z każdym niemal człowiekiem.
Jak dla mnie, przebywanie z dziećmi przynosi radość i czasem mimo zmęczenia temperamentem dziecka, czuje się szczęśliwa.
Wampiry energii działają na innych zasadach.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: SeedCake » 05 maja 2014, 22:12

Wampiry to ekstremum, ale "pobieranie" energii w jakikolwiek sposób to norma. Możemy się nią wymieniać, jakaś osoba dać nam pozytywnego "kopa", cokolwiek. Musimy sobie zdawać sprawę, że mimo różnych kontekstów sytuacyjnych, mówimy o tym samym zjawisku.
SeedCake
Niewymowny

Postautor: Elie » 05 maja 2014, 22:28

Miałam podobnie z moim młodszym braciszkiem. Byłam chora, dokładniej bardziej przerażona tym co mi jest i że może być to najgorsze.Kiedy mnie odwiedzał, wstępował we mnie optymizm. Jego obecność sprawiała, że przerażenie co mi może być mijało.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: SeedCake » 05 maja 2014, 22:32

Elie pisze:Miałam podobnie z moim młodszym braciszkiem. Byłam chora, dokładniej bardziej przerażona co mi jest i kiedy mnie odwiedzał, wstępował we mnie optymizm. Jego obecność sprawiała, że przerażenie co mi może być, mijało.

Właśnie o to mi chodzi. Po świecie chodzą wampiry, ale obok mamy ludzi nam bliskich, którzy dają nam wiele pozytywnej energii (nawet po rozmowach telefonicznych).
SeedCake
Niewymowny

Postautor: Elie » 06 maja 2014, 11:12

Działanie wampirów można podzielić na trzy podstawowe kategorie;
1 - w świecie materialnym
2 - w świecie astralnym
3 - w świecie duchowym

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: torofiero » 06 maja 2014, 14:42

Witam!
Zwracam się do Rossi....Chciałabym abyś Rossi podała mi przepis na taką Tarczę Ochronną na wampiry energetycznę. Nie bardzo wiem gdzie jej szukać.
torofiero :usmiech: images/smilies/ad288297f0c06.gif
torofiero

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólnie o energiach