Piramidka - Rdk

Piramidki również partnerskie
Krótkie interpretacje numerologiczne

Re: Piramidka - Rdk

Postautor: Ankol18 » 23 lip 2017, 15:28

I jak tam Radku, zapoznałeś się z opisami?
Proszę opisz krótko czy opisy są trafne, co na ile się zgadza? A może nic z podanych opisów nie ma miejsca w Twoim życiu? :03777:
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: Rdk » 23 lip 2017, 18:49

Ciężko jest odnieść się do całości choć patrząc wstecz na to co było do tej pory to mogę powiedzieć że bez problemu mogę podłożyć swoje życie do opisu.

Rzeczywiście okres do 2014.2015 roku był dość burzliwy, było 50/50 dobre rzeczy na przemian ze złymi :) Popełniłem chyba większość błędów dostępnych w Menu a kiedy bardzo chciałem wyjść ze wszystkim na prostą życie pokazało mi że to dopiero początek a nie koniec starania się o to żeby było ''dobrze'' :)

Pozytywnie zaskoczyła mnie potencjalna przyszłość, jeśli udałoby się dojść do połowy tego ''szczęścia'' to pewnie byłbym spełnionym człowiekiem :)

Dziękuje za poświęcony czas, choć myślę że jeszcze nie raz poproszę o pomoc :P

Rdk

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: Rdk » 24 lip 2017, 22:56

[quote="Ankol18"]W związku z prośbą... :wink:

Liczbę imienia widzę obliczyłeś sobie, to też na pewno czytałeś co znaczą poszczególne liczby:
* liczba ekspresji (suma wszystkich liter imienia) to inaczej cele życia, Twoje talenty, słabości, specyfika charakteru; mówi o tym, co musisz zrobić, co doskonalić. -------> u Ciebie Trójeczka;
* liczba realizacji (spółgłoski) inaczej osobowości, mówi o tym jak postrzegają Cię inni, jakie wrażenie wywierasz na innych. -------> ta liczba to w Twoim przypadku Sześć;
* liczba duszy (samogłoski) inaczej potrzeba serca, to Twoje najskrytsze potrzeby, pasje, Twoje intencje.. -------> Twoja liczba duszy to również Sześć.

Teraz przyjrzyjmy się liczbie Dziewięć, która opisuje Twoją Drogę Życia. Sama jestem numerologiczną Dziewiątką więc śmiało mogę stwierdzić, że opis jest bardzo trafny. Wg numerologii osoby o tej wibracji są optymistami i idealistami, którzy w każdej sytuacji potrafią odnaleźć dobrą stronę. Mają ogromną wyobraźnię, doskonałą intuicję i są pełne sympatii. Czasem uważa się je nawet za osoby trochę oderwane od rzeczywistości, bujające w obłokach, zbyt optymistycznie patrzące na świat. Ponadto są bardzo dynamiczne i mają niecodzienne poczucie humoru. Nie są raczej ludźmi spokojnymi, są wybuchowe i czasem nawet nadmiernie dramatyzują. Dziewiątki nie znoszą przymusu i rutyny. Szybko się uczą, mają wiele zainteresowań. Bardzo lubią pomagać innym ludziom, a wręcz jest to ich powołanie. Ponadto dziewiątki są lojalne, można im zaufać i można na nich polegać. Innymi ich plusami są: wyrozumiałość, opiekuńczość, uczuciowość, bardzo dobra komunikatywność, otwartość na drugiego człowieka, zdolność do poświęceń, życzliwość, hojność, szlachetność, bezinteresowność, pomysłowość, serdeczność. Dziewiątki na pewno nie są łagodnymi, spokojnymi osobami. Są niezwykle uparte i potrafią być na prawdę wybuchowe. W miłości dziewiątki są oddane i wierne, jednak odczuwają też potrzebę niezależności, co może być przyczyną konfliktów. Słabymi stronami mogą być: zmienne usposobienie, huśtawki nastrojów, nadwrażliwość i zgryźliwość. Są bardzo wymagające względem partnerów, ich idealistyczne podejście do miłości, może sprawić, że ciężko sprostać osobom z wibracją liczby dziewięć.

Urodziłeś się 28 dnia miesiąca, a ponoć jest to liczba opieki, odrodzenia i przyjaciół. Jesteś osobą uczuciową, ciepłą, przyjacielską i komunikatywną. Nie umiesz pracować i żyć samotnie. Masz szczęście w miłości i sprawach materialnych, jednak brakuje Ci wytrwałości i silnej woli. Jesteś tchórzliwy i leniwy i jeśli tego nie zmienisz całe Twoje życie będzie wypełnione przeciwnościami w sferze uczuciowej i materialnej. Jesteś trochy niecierpliwy i zbyt nerwowy, uważaj na to. Posiadasz przy tym jednak silny charakter, ambicję i niezależność, pragniesz poczucia wolności.

Troszkę sobie poczytałem i rzeczywiście zgadza się bardzo dużo. Znalazłem różne opisy liczb ekspresji, realizacji i duszy i dość trafnie to opisuje mnie.

Rdk

Postautor: Ankol18 » 25 lip 2017, 21:05

Cieszę się, że mogłam pomóc i super, że tak wiele się zgadza i opisy są trafne :usmiech:
Życzę więc Tobie wszystkiego dobrego i aby ta Twoja przyszłość była dokładnie taka jak sobie wymarzysz :buziak:
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Postautor: Rdk » 25 lip 2017, 21:19

Myślę że do tego kolorowego scenariusza trzeba włożyć masę pracy nad sobą :)

Czytałem o transformacji numerologicznej, co wiesz na ten temat? Czy warto jest to robić?
Rdk

Postautor: Ankol18 » 25 lip 2017, 21:54

Nic samo nie przyjdzie :wink:

A co chciałbyś osiągnąć przed taką transformację? Jaki masz cel?
Każdy z nas przechodzi taką transformację numerologiczną nieświadomie podczas bierzmowania i nie wiem czemu, ale mówi się, że w 90% przypadków jest to transformacja na niekorzyść. Podobnie jest z kobietą, która wychodzi za mąż i zmienia nazwisko, ponoć też rzadko ta zmiana jest korzystna. Podczas takiej transformacji zmianie ulegają cele i dążenia człowieka. Tak samo jest z imieniem do chrztu, warto przemyśleć jakie imię nadamy swojemu dziecku.
Najlepiej swój wybór skonsultować z dobrym numerologiem.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Postautor: Rdk » 25 lip 2017, 22:10

Jestem osobą która patrzy na wszystko z własnej perspektywy. Wymagam od siebie dość dużo ale czasem wydaje mi się że nie robię tyle na ile wymaga sytuacja. Przez to ocena tego co chcę a co mogę jest niedokładna.

Myślę że trzeźwa ocena sytuacji byłaby wskazana. Przez to że ciągnę wszystko z otoczenia jak gąbka i dużo analizuje ocena sytuacji albo ludzi jest często zbyt pochopna :)
Rdk

Postautor: Ankol18 » 01 sie 2017, 20:30

Każdy człowiek inaczej postrzega świat, każdy z nas ma inne myślenie, inaczej postrzega dane rzeczy, miejsca osoby. Ty staraj się nie oceniać danych sytuacji pochopnie, zawsze staraj się racjonalnie przemyśleć swoją opinię na dany temat. I troszkę więcej optymizmu powinieneś wnieść w życie. Ty masz swoje cele, wiesz czego chcesz. Jeśli w Twoim życiu pojawiają się trudności, powinno to Ciebie jeszcze bardziej motywować do działania, nie poddawaj się. Skoncentruj się na tym co jest dla Ciebie ważne. Spróbuj sobie wypracować tą racjonalną ocenę sytuacji, spróbuj troszeczkę też być realistą. I pamiętaj: polegaj na sobie, na własnych siłach, ale i również na Bogu.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Postautor: Rdk » 01 paź 2017, 12:35

Hej,

Chciałbym zapytać kiedy dokładnie kończą się lata pustki. Przeczytałem że rok numerologiczny kończy się podczas pierwszej pełni we Wrześniu. Czy to prawda?

Poniżej cześć Twojego postu

Popatrz, jesteś teraz w latach pustki: lata 2016-2017, czym się charakteryzują te lata?
W tym czasie możesz się liczyć z tym, że napotkasz na swojej drodze na wiele trudnych i nieprzyjemnych zdarzeń. Możesz mieć wrażenie, że los Ci nie sprzyja. Nie powinno się w tym czasie podejmować ważnych życiowych decyzji tj.: rozpoczynanie nowej pracy, zawarcie związku małżeńskiego, wyprowadzka,wzięcie kredytu itp. Osoby, które podejmują w tym okresie jedne z najważniejszych decyzji życiowych, muszą się liczyć z tym, że ich realizacja może w przyszłości przynieść nikłe efekty.

Pozdrawiam
Rdk

Postautor: Ankol18 » 02 paź 2017, 21:42

Rdk pisze:Hej,

Chciałbym zapytać kiedy dokładnie kończą się lata pustki. Przeczytałem że rok numerologiczny kończy się podczas pierwszej pełni we Wrześniu. Czy to prawda?

Tak, co do roku numerologicznego to prawda. Ty byłeś w pierwszym roku numerologicznym, a z dniem 20 września wszedłeś w drugi rok numerologiczny.
U Ciebie lata pustki przypadają na okres 2016-2017, czyli rok 2016 to pierwszy rok pustki, a rok 2017 to drugi rok pustki. Z piramidki możemy też wyczytać, że najbardziej ryzykownym dla Ciebie czasem jest czas między godziną 15:00 - 19:00 oraz miesiące sierpień i wrzesień.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

PoprzedniaNastępna

Wróć do Interpretacje numerologiczne