Pismo Automatyczne (?)

Re: Pismo Automatyczne (?)

Postautor: J.Roland » 24 gru 2011, 15:05

W Moim Przypadku.
Pismo Automatyczne stosuje w bezpośrednim kontakcie z klientem.
Jest to zbiór " z pozoru " maźajów z których można wiele wyczytać wiedząc jak to zrobić.
Są to "maziaje" poza Świadome na które nie mam wpływu.
Samo przyszło w pewnym okresie. :)

Pozdrowionka mam nadzieję, że to coś Wam wyjaśni.
ŚWIAT JEST TAKI, JAKI MYŚLISZ ŻE JEST
PIERWSZA I NAJWAŻNIEJSZA ZASADA HUNY
Awatar użytkownika
J.Roland
Jasnowidz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 11

Postautor: Seji » 05 lip 2012, 20:11

Pismo automatyczne zasadniczo polega na tym, że człowiek niejako użycza swej ręki bytowi zaświatowemu. I tu może być róźnie: słyszy, co mu mówią i to zapisuje, mając przy tym kontrolę nad ruchami ręki, albo pozwala Energii wodzić ręką. I tu dalej może być różnie: albo medium jest świadome od razu, co pisze, albo dopiero wtedy jest świadome, gdy po napisaniu przeczyta, co zostało napisane.

Czasami to nie energia zaświatowa "dyktuje" medium, lecz jego Wyższe Ja. W ten sposób, jak mniemam, została napisana np. książka "Rozmowy z Bogiem".
Awatar użytkownika
Seji
Wpadłem na chwilę

Droga życia: 7

Postautor: normal » 14 wrz 2012, 20:30

Moje pierwsze i jak do tej pory jedyne podejście do pisma automatycznego wyglądało tak...

Hobbystycznie zajmuję się pisaniem opowiadań, i kiedy pisałam pewną rzecz załamana brakiem weny 1590a079ed96d powiedziałam sobie, że w takim razie oddaję rękę duchom, bytom czy co tam jest - niech oni napiszą, może będą wiedzieć lepiej i ładniej napiszą, skoro i tak moje teksty to jakieś podszepty i dziwne pomysły.

To ostatnia rzecz, jaką pamiętam z realnego świata - przeniosłam się w jakieś miejsce, gdzie spotkałam ludzi, którzy mi powiedzieli, że pokażą mi inny świat, a że ja głupiutka bardzo interesuję się fantastyką i światami alternatywnymi zgodziłam się :rozczrowany: i szłam takim tunelem, szłam... aż na końcu tego tunelu zobaczyłam że jest taka membrana, a za nią są ludzie w kitlach lekarskich i na mnie czekają! Wtedy wystraszyłam się, że to jednak nie moja bujna wyobraźnia stwierdziłam, że jednak nie podoba mi się i chcę wracać. Ale nie mogłam, utknęłam zaplątana w tym tunelu. Zaczęłam wołać do tych ludzi na początku, żeby dali mi więcej czasu.

Czemu więcej czasu?

W tej rzeczywistości czas był jakby paliwem - to tak jakbym wołała - dorzuć mi więcej węgla, potrzebuję więcej węgla! I ten czas który dodatkowo dostawałam (coś jakby wiadro z prądem z głupich kawałów) zużywałam na to, żeby wyplątać się z tego...

Tymczasem w świecie realnym mój chłopak usłyszał że krzyczę i przyszedł zobaczyć co się ze mną dzieje - leżałam na podłodze nieprzytomna.

A ja się widziałam z boku, patrzyłam się sama sobie w oczy.

W każdym razie chciałam pisma automatycznego, a wyszłam z ciała i prawie trafiłam do innego świata.

Czy też tak macie? Albo zdarzyło się to komuś znajomemu?
normal

Postautor: Bender » 14 wrz 2012, 20:54

normal pisze:Czy też tak macie? Albo zdarzyło się to komuś znajomemu?

Kilkukrotnie byłam w podobnym stanie, kiedy praktykowałam rebirthing, ale pisma automatycznego nie próbowałam jeszcze nigdy. W ogóle nie jestem w stanie "zapodać sobie" jakiegoś polecenia, kiedy próbuje wejsć w tzw. odmienny stan. Niska samodyscyplina wychodzi... Niedawno ćwiczyłam autohipnozę, gdzie świadomość jednak pozostaje na wysokim poziomie - i tez nici z poleceń.
Bite my shiny, metal ass...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 7

Postautor: rafik3 » 12 lis 2012, 03:06

d kiedy 1 raz doswiadczylem paralizu sennegu i cos wtedy zobaczylem i
uslyszalem jakas energia we mnie pozostala odczuwam jej caly czs przeplyw
w stopach i wlasnie jest tez tak ze jak wezme cos do pisania porusza reka
ale wychodza z tego same mazgroly..nic sensownego
rafik3

Postautor: Paweł. » 12 lis 2012, 16:40

Bo to chyba właśnie tak ma wyglądać ;)
Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację.
Henry F
Nic nie dzieje się przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność.
Platon
Awatar użytkownika
Paweł.
Forumowicz do entej

Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 0

Poprzednia

Wróć do Parapsychologia