Podliczby - 20/2

Re: Podliczby - 20/2

Postautor: akszara » 31 gru 2018, 16:36

Kawauka pisze:Na mnie ta podliczba wpłynęła tak, że po okresie bardzo pozytywnego czasu nastąpiło "przebudzenie" z pięknej bajki i od tamtej pory już nic mnie nie zaskakuje, a na pewno nie pozytywnie. A jest to jedna z ważniejszych podliczb w moim portrecie numerologicznym. W mojej rodzinie są jeszcze trzy osoby z tymi podliczbami i też miały w życiu negatywne rozczarowania.

ja uważam, ze wszystko zależy od całości portetu, lącznie z wibracją imienia i nazwiska. też mam do czynienia z 2 i 20 - one nie sa dla mnie za łaskawe. A upływający rok - uniwersalna 2 w relacji z moimi liczbami skopała mi troche tyłek. Zobaczymy jak się sprawi rok 3 :)
akszara

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Podliczby - 20/2

Postautor: Kawauka » 01 lut 2019, 18:15

Magus pisze:
ale fakt faktem, że interpretować pewnie należy całościowo

To potem, wpierw poczytać o poszczególnych, ważnych liczbach, szczególnie o Drodze Życia.

Droga Życia nie zawsze odzwierciedla rzeczywistość pod względem tego jacy jesteśmy naprawdę. Podobno dż opisuje to kim się mamy dopiero stać w ciągu całego życia, albo okoliczności losu, albo właśnie to jak widzą nas inni. Dż jest być może najważniejsza, ale na pewno nasz charakter opisuje bardziej Klucz Wcielenia. Np znam osoby z dż 7 i nawet dniem urodzenia 4/22 i niestety nie są wcale zamknięte w sobie, nie izolują się bo mają wiele innych liczb, może mniej istotnych wg numerologów, ale one jakoś bardziej wpływają na ich inne zachowanie.

akszara pisze:ja uważam, ze wszystko zależy od całości portetu, lącznie z wibracją imienia i nazwiska. też mam do czynienia z 2 i 20 - one nie sa dla mnie za łaskawe. A upływający rok - uniwersalna 2 w relacji z moimi liczbami skopała mi troche tyłek. Zobaczymy jak się sprawi rok 3 :)

Najlepiej wszystko ogólnie połączyć to może powiedzieć więcej. Jest jeszcze astrologia zachodnia i chińska, astrologia majów i wiele innych dziedzin, dzięki którym można sprawdzić jacy jesteśmy i do czego zmierzamy. Jednak na swoim przykładzie i osób, które znam doszłam do wniosku, że energie liczb, które są w numerologii uważane za mające mniejszy wpływ na nasze życie niż np dż bardziej działają na człowieka.
Kawauka

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Poprzednia

Wróć do Podliczby