Pokolenie Plutona w Skorpionie,urodzeni w latach 1983-1995

Interpretacje kosmogramów

Pokolenie Plutona w Skorpionie,urodzeni w latach 1983-1995

Postautor: Mentor » 18 lut 2015, 13:02

Witajcie!
Jestem ciekawa jak zapatrujecie się na Pokolenie Plutona w Skorpionie.
Czy widzicie pewne podobieństwo między przedstawicielami tego pokolenia?

,,Pluton w Skorpionie – energia psychiczna, siła przebicia, zdecydowanie, brak kompleksów, dążenie do osiągnięcia wytyczonych celów bez względu na skutki uboczne i stanowisko otoczenia, autodestrukcja, stosowanie przymusu, żądza władzy"
Mentor
Niewymowny
 
Posty: 112
Rejestracja: 05 sie 2014, 21:31
Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 11

Re: Pokolenie Plutona w Skorpionie,urodzeni w latach 1983-19

Postautor: Gwiazdologia » 20 maja 2015, 21:31

Zastanawiałem się nad tym. Ogólnie to jakieś wnioski będziemy wyciągali za ... kilkadziesiąt lat pewnie. Dlaczego? Bo te osoby w wieku 40 - 50 lat będą mogły realnie nazwać to, co się z nimi działo, jakie przemiany miały miejsce. Z tego, co widzę, Pluton w Wadze przemodelowuje relacje w związkach, ale chyba jesteśmy jeszcze na to zbyt młodzi, ponadto żyjemy w perspektywie Polski, kraju, który wyzwala się z norm obyczajowych definiowanych poprzez mijające wzorce komunistyczne (materia i dom jako cel nadrzędny, mężczyzna więcej zarabiający, stosunkowo duży wyż demograficzny, alkoholizm) i wzorce kościelne (trzymanie związku za wszelką cenę, wtrącanie się matek i rodziców, sporo dzieci do wychowania, pogarda wobec samotnych: "stary kawaler", "stara panna").

Być może Pluton w Skorpionie będzie rodzajem wyzwania ekonomiczno - emocjonalnego, związanego z tym, co to pokolenie przeżywa, widząc rozkład pewnych struktur Koziorożcowych, związanych z obecnym pochodem Plutona. Nie wiadomo jaki ZUS, jakie emerytury, ponadto wolnościowe struktury (typu internet) będą miały swoje ograniczenia i regulacje. Może będzie to pokolenie, które będzie uczyło się silnej odporności psychicznej i sztuki wnikania w sferę zaufania, które jest konieczne dla utrzymywania statusu materialnego, albo wolności.

To raczej praca czy wykład dla socjologa, politologa, astrologa wybitnie osadzonego w lekturach społecznych, niż astrologa interpretującego pojedyncze układy. Ale oczywiście, warto to podejmować.

Awatar użytkownika
Gwiazdologia
 
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2015, 00:15
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Płeć: Mężczyzna
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 33


Wróć do Interpretacje astrologiczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości