Poradnik - jak zarobić kupę kasy w miesiąc :P

Poradnik - jak zarobić kupę kasy w miesiąc :P

Postautor: Munin » 24 lut 2019, 09:14

Dziesięciomiesięczny kurs naturopatii, bioenergoterapii, psychotroniki.
Lubartów (koło Lublina, 21-100, lubelskie), kwiecień 2019.
Edukacja odbywa się w systemie zaocznym - sobota i niedziela przez okres dziesięciu miesięcy. 
Koszt jednego zjazdu to 400 zł. 
Po zdaniu egzaminów wewnętrznych, na zakończenie uczniowie otrzymują zaświadczenie edukacji w liczbie 160 godzin oraz dyplom i wewnętrzny tytuł ośrodka - naturoterapeuty. Na koniec szkolenia uczniowie otrzymują także zaświadczenie o ukończeniu edukacji w zawodzie "Naturopata".
Dokumenty dają uprawnienia do przystąpienia do egzaminu czeladniczego zawodów: NATUROPATA i BIOENERGOTERAPEUTA - płatne osobno. 
Dla chętnych absolwentów podstawowego modułu organizowane jest szkolenie drugiego stopnia, po ukończeniu którego uczniowie otrzymają wewnętrzny tytuł ośrodka - Mistrz Naturoterapii.
RADIESTEZJA - wahadlarstwo, różdżkarstwo
RELAKSACJA ODDECHOWA
TRENINGI AUTOGENNE
SAMOREALIZACJA
ANATOMIA ASTRALNA CZŁOWIEKA - biopole, czakry, mudry,klucze energetyczne, poziomy energetyczne
NAUKA O MERIDIANACH - kanały energetyczne, elektroakupunktura
NAUKA O SIŁACH ISTNIEJĄCYCH WOKÓŁ NAS - bioenergoterapia, bioterapia, jasnowidzenie, telepatia, hipnoza
PSYCHOLOGIA PSYCHOTRONICZNA
ANATOMIA I FIZJOLOGIA CZŁOWIEKA
CHIROPRAKTYKA (SZTUKA KRĘGARSTWA)
TERAPIA MANUALNA - masaże (klasyczny, punktowy, limfatyczny, rozprężający, biomasaż, bistymulacyjny kręgosłupa i stawów), świecowanie uszu, terapia bańką chińską
AKUPRESURA STÓP, REFLEKSOTERAPIA
KOLOROTERAPIA
KRYSTALOTERAPIA
FITOTERAPIA (nauka o ziołach)
AROMATERAPIA
HUNA

Więcej informacji na tej stronie  MIMO UPOMNIEŃ AUTOR POSTU NIE DOSTOSOWAŁ SIĘ DO REGULAMINU DOTYCZĄCEGO ZAMIESZCZANIA POSTÓW Z REKLAMĄ - proszę kliknąć - w tym poście jest regulamin

Zawody:

Nazwa: Naturopata

Kod: 323009

Synteza: Stosuje niekonwencjonalne naturalne metody terapii i leczenia takie jak: ziołolecznictwo, arteterapię, diety, akupunkturę, akupresurę, hydroterapię, irydologię, i inne w połączeniu z praktykami klasycznej medycyny; udziela porad dotyczących higieny życia, zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej; poprawia jakość życia pacjentów i promuje zdrowy styl życia.

Zadania zawodowe: nawiązywanie kontaktu z pacjentem w celu określenia rodzaju dolegliwości i celu wizyty; określanie bilansu energii życiowej na podstawie badań np. tęczówki oka (irydologia); układanie indywidualnego programu terapii; udzielanie porad dotyczących zachowania odpowiedniej higieny życia, stosowania odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych; stosowanie określonej, wybranej metody terapii np. akupunktury, akupresury, aromatoterapii, arteterapii, koloroterapii i innych; prowadzenie dokumentacji zabiegów; prowadzenie warsztatów, treningów i zajęć grupowych z dziećmi i młodzieżą pobudzających kreatywność, świadomość wartości itp.; przeprowadzanie konsultacji dla lekarzy medycyny oraz innych specjalistów medycyny niekonwencjonalnych; prowadzenie działalności profilaktycznej; promowanie zdrowego stylu życia w mediach; doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności.

Dodatkowe zadania zawodowe: prowadzenie zajęć i warsztatów terapeutycznych z dziećmi i młodzieżą z wykorzystaniem plastyki, muzyki, dramy, stymulowania zmysłów, bajkoterapii itp.; kierowanie placówką terapii naturalnych; kształcenie osób wykonujących inne zawody medyczne i paramedyczne; udział w różnych formach kształcenia ustawicznego; prowadzenie prac badawczych w dziedzinie naturoterapii oraz publikowanie ich wyników.Nazwa: Bioenergoterapeuta

Kod: 323002

Synteza: Bioenergoterapeuta ocenia stan energetyczny organizmu człowieka oraz eliminuje jego zaburzenia.
Bioenergoterapeuta jest zawodem o charakterze usługowym. Sferą działania bioenergoterapeuty jest biopole pacjenta. Bioenergoterapeuta diagnozując biopole, przeprowadza wywiad z pacjentem, w trakcie którego ustala historię choroby, jak również uzyskuje informacje dotyczące warunków socjalnych i relacji rodzinnych oraz określa zaburzenia energetyczne. Przed przystąpieniem do zabiegu wykonuje techniki zabezpieczające własne biopole i miejsce pracy. Wykonując zabieg energetyczny monitoruje stan pacjenta. Po jego zakończeniu dokonuje zamknięcia i zabezpieczenia biopola chorego i udziela zaleceń odnośnie zdrowego stylu życia. Bioenergoterapeuta informuje pacjenta o możliwości wystąpienia skutków ubocznych zabiegu w postaci przesilenia, poprzedzającego powrót do zdrowia i udziela informacji, jak powinien postępować. Po rozpoznaniu zmian biopola bioenergoterapeuta usuwa zastane blokady, stymuluje energię organizmu, przywraca jej swobodny przepływ. Harmonizuje organizm, wzmacnia jego system immunologiczny, pobudza procesy regeneracyjne.

Zadania zawodowe: przeprowadzanie wywiadu dotyczącego stanu zdrowia i informowanie pacjenta o wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu; rozpoznawanie zmian biopola i zakłóceń energetycznych; dobieranie technik terapeutycznych;
oczyszczanie energetyczne; korygowanie biopola, doenergetyzowanie, stymulacja organizmu; harmonizowanie stref energetycznych i organów, wyrównywanie potencjałów, polaryzacja; harmonizowanie czakr i zabezpieczanie biopola;
informowanie pacjenta o zaleceniach i wskazaniach do dalszej terapii; organizowanie stanowiska zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii oraz etyki zawodowej.

Zawód bioenergoterapeuty można zdobyć na drodze kształcenia rzemieślniczego. Bioenergoterapeutą może zostać osoba, która posiada wykształcenie średnie zawodowe, bez ściśle określonego kierunku oraz zdała egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe przeprowadzany przez organizacje rzemieślnicze i otrzymała tytuł czeladnika.
Regulamin dotyczący zamieszczania reklam i ogłoszeń.
Awatar użytkownika
Munin
Zbanowany
 
Posty: 15
Rejestracja: 18 gru 2012, 14:25
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Poradnik - jak zarobić kupę kasy w miesiąc :P

Postautor: Elie » 26 lut 2019, 12:11

Bioenergoterapeutą może zostać osoba, która posiada wykształcenie średnie zawodowe, bez ściśle określonego kierunku oraz zdała egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe przeprowadzany przez organizacje rzemieślnicze i otrzymała tytuł czeladnika.


Czyli nawet ktoś po podstawówce...pięknie. Nie ważne czy zna budowę anatomiczną człowieka - to zbędna wiedza dla "energoterapeuty" :diablo:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31450
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2194 razy
Otrzymał podziękowań: 2149 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Poradnik - jak zarobić kupę kasy w miesiąc :P

Postautor: fraterp » 26 lut 2019, 14:45

To kopiowane ze strony państwowej. Spis Zawodow i specjalności. A anatomia i fizjologia są na egzaminie i są częścią kursu.
Regulamin dotyczący zamieszczania reklam i ogłoszeń.
fraterp
 
Posty: 15
Rejestracja: 15 lip 2010, 17:11
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poradnik - jak zarobić kupę kasy w miesiąc :P

Postautor: Elie » 26 lut 2019, 15:00

fraterp pisze:To kopiowane ze strony państwowej. Spis Zawodow i specjalności. A anatomia i fizjologia są na egzaminie i są częścią kursu.

Problem w tym, że nawet znajomość anatomii i fizjologii nie wystarczy do leczenia ludzi. Dla przykładu - zwykły internista uczy się 5 lat w liceum, drugie 5 lat w Akademii Medycznej, a i tak ma ogólną, ograniczoną wiedzę medyczną. Żeby leczyć np ucho, płuca czy stawy, musi zrobić specjalizację w danej dziedzinie medycyny. Doliczyć do tego obowiązkowy staż... to ile lat nauki siem pytam......... a ile trwa ukończenie kursu :03777:


Dziesięciomiesięczny kurs naturopatii, bioenergoterapii, psychotroniki.

Edukacja odbywa się w systemie zaocznym - sobota i niedziela przez okres dziesięciu miesięcy.
Koszt jednego zjazdu to 400 zł.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31450
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2194 razy
Otrzymał podziękowań: 2149 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Poradnik - jak zarobić kupę kasy w miesiąc :P

Postautor: Nice » 27 lut 2019, 13:13

:rotfl: I tak się znajdą naiwni :0fool:
“Spotkanie dwóch osobowości jest podobne do kontaktu dwóch chemicznych substancji – jeżeli zachodzi interakcja, obie zostają przemienione.„

C. G. Jung

Awatar użytkownika
Nice
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 269
Rejestracja: 12 cze 2016, 21:20
Podziękował : 107 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Poradnik - jak zarobić kupę kasy w miesiąc :P

Postautor: Domino03 » 27 paź 2019, 19:40

Ciekawy wpis, natomiast nie wiem czy będzie popyt na takie usługi. Jak to często z kursami byw - zarabiają na nich tylko instruktorzy. Tak naprawdę w dobie internetu nie trzeba płacić za informację, a wystarczy ich poszukać. Wspominasz np. o REGULAMIN REKLAM I OGŁOSZEŃ a tak naprawdę ludzie nie będa płacili za wiedzę która jest łatwo dostępna. Oczywiście poza jednostkami :)
Domino03
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 21:21
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Współpraca, ogłoszenia, reklamy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości