Pragne porozmawiać z nieżyjącą. mamą!!!

Pragne porozmawiać z nieżyjącą. mamą!!!

Postautor: maja1410 » 20 gru 2015, 10:26

Jak bylam malą dziewczynką zmarla moja mama. Czuje ze ona jest gdzies kolo mnie czuje ze czuwa nade mna ze jest moim aniolem. Jednak bardzo bym chciala miec okazje z nia porozmawiac... Tyle razy ja prosilam aby dala mi jakis znak, prosilam aby przyszla do mnie chociaz we snie... Niestety nigdy to nie mialo miejsca. Poprostu nigdy mi sie nie pokazala we snie. A z tego co wie :0fool: m to z chmarli jak chca to moga w jaki kolwiek sposob sie skonaktoowac. A moze ona nie chce? Blagam tak bardzo za nia tesknie...
maja1410

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 0

Re: Pragne porozmawiać z nieżyjącą. mamą!!!

Postautor: Verm » 21 gru 2015, 18:10

Owszem, zmarli mogą się z nami kontaktować sami jeśli mają taką chęć. Skoro Twoja mama nie odpowiada na Twoje próby kontaktu powinnaś to uszanować.

Awatar użytkownika
Verm
Kapłan w wicca

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy
Droga życia: 8

Postautor: Rea » 30 sty 2016, 20:39

zmarli mogą się z nami kontaktować sami jeśli mają taką chęć.

W jaki sposób, jakimi drogami do nas przychodzą i skąd wiemy że to osoba zmarła. Czym się charakteryzują takie kontakty.
Ja nigdy nie wiem, czy we śnie przyszła ciocia czy jest to tylko marzenie senne.Innych dróg kontaktu nie znam, nie licząc rytuałów.
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postautor: Elzbieta » 31 sty 2016, 17:26

z-zmarly-nieboszczyk-t37762.html#p958923

Wyżej masz opisane co oznacza obecność zmarłych w naszych snach. Zawsze trzeba brać pod uwagę okoliczności i pozostałe elementy snu - symbole, przeżycia poprzednich dni, problemy jakie mamy na co dzień, samopoczucie, etc. Nigdy jeden symbol nie przyczyni się do zrozumienia przesłania snu.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2235 razy
Otrzymał podziękowań: 2184 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nut » 31 sty 2016, 18:37

W jaki sposób, jakimi drogami do nas przychodzą i skąd wiemy że to osoba zmarła. Czym się charakteryzują takie kontakty.

Przychodzą nie tylko w snach. Pojawiają się jako duchy, (jakkolwiek dziwnie to brzmi) po prostu wiesz kto do Ciebie przyszedł i co ci chce przekazać.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 537 razy
Otrzymał podziękowań: 422 razy
Droga życia: 0

Wróć do Duchy Poltergeisty