Prośba o interpretację

Piramidki również partnerskie
Krótkie interpretacje numerologiczne

Prośba o interpretację

Postautor: Nat28 » 25 lis 2014, 20:18

Bardzo proszę o interpretację:

DZ: 1/10/37-19/28/46/55/64

4PZ: 9/27/36-18 :4PZ
3PZ: 2/11/20/47/56/65/92-29/38/74/83 :3PZ
1PZ: 2/11/38-20/29 9/54-18/27/36 :2PZ
CF: 1/10 1/10/28 8/26 :CZ
1WW: 0|18-9|27 2|7-16|20|25 :2WW
WG: 2|7|11|16-20|25 :WG
WD: 7|16-2|25 :WD

Daty punktów zwrotnych
1PZ: 1988 - 2023 - 2025 - 2028
2PZ: 2028 - 2032 - 2034 - 2037
3PZ: 2037 - 2041 - 2043 - 2046
4PZ: 2046 - 2050 - 2052 - 2055

Daty cykli
CF: 28.10.1988 - 01.01.2015
CP: 28.02.2017 - 01.01.2042
CZ: 28.06.2045 - ...

Rok osobisty: 9/18
Rok numerologiczny: 9/18/45
Granica roku numerologicznego: 13.09.2015

Lata pustki: 1996-97, 2008-09, 2020-21, 2032-33,
2044-45, 2056-57, 2068-69, 2080-81
Miesiące pustki: Grudzień - Styczeń
Godziny pustki: 23:00 - 03:00

Wyliczenia nazw: | suma wszystkich liter | suma spółgłosek | suma samogłosek |
Imię: | 4/22 | 1/10 | 3/12 |

Do sumy liczb DRE zaliczone są: imię, nazwisko
Liczba ekspresji: 4/22
Liczba realizacji: 1/10
Liczba duszy: 3/12

Tranzyty: wiek - 26 lat
* Imię: N - 5
Suma tranzytów: 5

Do lekcji karmicznych zaliczone są: imię, nazwisko
1: 3 - 3,9
2: 1 - 1,3
3: 1 - 1,3
4:
5: 1 - 1,3
6:
7:
8:
9: 1 - 1,3

Pozdrawiam :wink:
Nat28

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Droga życia: 0

Re: Prośba o interpretację

Postautor: Venison » 25 lis 2014, 22:54

Więc po kolei:

Twoja Droga Życia to 1 - tu masz wszystko o jedynce Droga Życia 1

Tu znajdziesz informacje o wpływie dnia urodzenia na osobowość jedynki - klik

1 Cykl Formujący czas trwania 28.10.1988 - 01.01.2015

Cykl Formujący Nauka niezależności, liczenia na samego siebie. Należy określić własną indywidualność tzn. rozpoznać swój potencjał i rozwijać go. Odkryć naszą unikalność, czyli to, co mamy niepowtarzalnego, czego nie ma nikt inny. Nauczyć się na tym opierać w każdej sytuacji. Zrozumieć, że poziom rozwoju, jaki można osiągnąć (a więc także pozycja społeczna) przychodzi w wyniku osobistego wysiłku, talentu i pracy. Dostrzec, że każdy jest niezbędny w swej inności, a więc że rywalizacja nie ma sensu. Nie należy zanadto liczyć na poparcie rodziny.
negatywnie: może się wyrazić w osamotnieniu, trudnym dzieciństwie, problemach z ojcem lub bratem.
rodzice: powinni pomóc dziecku rozwinąć jego specyficzne talenty, pozwolić mu zbudować niezależność dopuszczając jego pomyłki, by mógł się na nich uczyć, a jednocześnie zapewnić mu podporę psychiczną w samodzielnym pokonywaniu tych trudności. Unikać tworzenia hierarchii w stosunkach rodzinnych.

2 Cykl Produktywny czas trwania 28.02.2017 - 01.01.2042

Cykl Produktywny Sytuacje, które są okazją do wykazania własnej inicjatywy. Możliwość dowodzenia, kierowania. Promocja i poprawa pozycji zawodowej. Konkretne i ambitne plany. Realizacja. Autonomia.
lekcja: nie realizować swych pragnień i ambicji kosztem innych. Zrozumieć, że nikt nikomu nie odbiera szans na sukces ani nie zajmuje miejsca. Wszyscy mamy miejsca, na jakie zasługujemy i w każdej chwili dzięki naszej wewnętrznej pracy możemy je zmienić. Dlatego dążenie do władzy i dominacji, branie dla siebie najwięcej, mija się z celem.
negatywnie: może się wyrazić w przeciwnościach, zahamowaniu własnej inicjatywy, wrogości wobec otoczenia, trudności w zapewnieniu sobie bytu.

3 Cykl Żniwny czas trwania 28.06.2045 - do końca

Cykl Żniwny Okres pracy i ambitnych realizacji. Projekty, wcześniej nierealne, mogą teraz zostać zrealizowane. Udane transakcje i podróże. Aktywność. Gospodarowanie nagromadzonym do tej pory majątkiem.
negatywnie: życie nierówne, zachwiane proporcje i relacje. Niemożność odpoczynku. Walka o byt. Problemy zdrowotne. Interwencje chirurgiczne, wypadki. Należy unikać ryzyka i zachować czujność.

Wyzwanie Główne 7

Wyzwanie 7 Nauka dyscypliny wewnetrznej. Nie mozna polegac tylko na intelekcie i poznaniu empirycznym, nalezy odkryc i rozwijac sfere duchowa

Wyzwanie 7 Samourzeczywistnienie, zwł. w konkretnym działaniu, sprawi najprawdopodobniej wiele trudności. Powodem tego jest skłonność do tłumienia spontanicznych reakcji emocjonalnych. Inne zagrożenie stanowi podatność na schorzenia somatyczne. Trzeba pracować nad sobą i dbać o to, by nieustannie się rozwijać. Wniosek: Prócz wiary w sens życia, która jest tu po prostu niezbędna, trzeba wyrobić w sobie dużo więcej zaufania – zarówno do siebie jak i do innych.

Punkty zwrotne

1 Punkt Zwrotny - 2

Znaczenia nabiorą związki i współpraca Zrozumiesz że nie jest łatwo dokonać czegokolwiek bez pomocy innych .Aby tą pomoc otrzymasz trzeba spełnić określone warunki ,przyswoić sobie cechy i sposoby zachowania jak dyplomacja ,cierpliwość, dyskrecja, zrozumienie dla innych ,tolerancja miły sposób bycia .Może się to udać. Okres ten sprzyja zawieraniu związków i spółek współpracy i życiu we dwoje .Wzbogacisz się emocjonalnie i duchowo .Grozić ci będzie pasywność poddawanie w słuszność dotychczasowych przekonań i wyboró .Cieszył się będziesz rzeczami małymi i uczył oddania W najlepszym wypadku udane małżeństwo (spółka) przyjażń, związek W najgorszym rozwód oszustwo ,zdrada ,brak pracy ,opozycja

PZ1 Duży wpływ będą mieć na ciebie kobiety (matka babka itd) Zył będziesz w warunkach uczących dialogu Będziesz się musiał podporządkować otoczeniu Brakować ci będzie systematyczności ,przeszkadzać nadwrażliwość .Rodzice powinni dbać o równowagę emocjonalną zapewnić stabilizację życiową ważne będą związki zaznaczy się problem bycia drugim

2 Punkt Zwrotny - 9

Mozesz spodziwac sie wiekszej uniwersalnosci i ewolucji. W wiekszym stopniu otworzysz sie na swiat i innych, bezwarunkowo, bezgranic. Egoizm lub brak tolerancji moze stac sie przyczyna niepowodzen. Bedzie to czas spelnienia i zwienczenia. Moze sie on rozpoczac w momencie zakonczenia podrozy lub okresu spedzonego za granica kraju. Prowadzony bedziesz w kierunku drugiego czlowieka. Mozesz zdobyc rozglos i uznanie. Poczujesz koniecznosc ksztalcenia sie i nabraniu szacunku dla Wiedzy. Konczyl bedziesz sprawy rozpoczete. W najlepszym przypadku osiagniesz sukces, uznanie, spoleczny prestiz, kontakty z zagranica, podroze, wymiane mysli. W najgorszym - koniecznosc poswiecenia sie, rozczarowania uczuciowe, strart uczuciowe i materialne, brak rownowagi psychicznej

PZ2,3 Twoje zycie ewoluowac bedzie w kierunku bogatych relacji miedzyludzkich lub miedzynarodowych. Wiele bedzie w nim interesujacych doswiadczen i kontaktow, podrozy i zaangazowan w dzialalosc publiczna. Mozesz odniesc spore sukcesy. Twoje wlasne zycie bedzie kruche i nieciekawe: priorytet beda miec problemy i sprawy innych. Bedziesz musial dobrze zrozumiec swoje potrzeby emocjonalne. Nie rozpoznane stana sie przyczyne pomylek.

3 Punkt Zwrotny - 2

Pz2,3 Możesz liczyć na kontrakt współprace ...zawarcie małżęństwa Będzie to okres szczęścia miłości przyjażni lub poddania w wątpliwość dotychczasowych związków ... Albo mażeństwo partnerstwo ...albo rozwód, zerwanie i poszukiwanie nowego partnera Na pełną stabilizację nie ma co liczyć Zwróć uwagę na własną kondycję i zdrowie

4 Punkt Zwrotny - 9

PZ4 Czul bedziesz potrzebe dzielenia sie z innymi swym doswiadczeniem. Pracowal bedziesz w zespolach lub w stowarzyszeniu o celu charytatywnym. Sporo bedziesz podrozowal, poglebial wiedze, doznawal ewolucji duchowej. Mozesz zdobyc slawe i prestiz. Jesli lekcje beda nie nauczone, spotkac cie moze samotnosc lub przymus obcowania z trudnymi ludzmi, straty i poswiecenie. Wejdziesz w wezlowy problem swojego zycia, wobec ktorego staniesz samotnie, bez jakiejkolwiek wskazowkiz zewnatrz, zdany na intuicje

W tym dziale możesz sobie również policzyć liczbę określającą imię i nazwisko numerologia nazwisk i imion.

Edit: jeśli imię przy liczeniu piramidki wpisałaś prawidłowe to tu masz dodatkową interpretację samogłosek i spółgłosek imienia

Liczba spółgłosek imienia 1 - liczba-1-wibracji-spolglosek-imienia-t39592.html
Liczba samogłosek imienia 3 - liczba-3-wibracji-samoglosek-imienia-t39541.html

Liczba imienia 4 - liczba-4-imienia-t39484.html

Awatar użytkownika
Venison
Niewymowny

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 4

Postautor: Nat28 » 28 lis 2014, 19:58

Próbuję sobie poukładać to co się dzieje w moim życiu z tym co przeczytałam i nasuwa mi się pytanie...co np. z latami pomiędzy I a II cyklem. Nie są to lata pustki, więc co? To dla mnie dość istotne, bo w moim przypadku I cykl kończy się w Nowy Rok, czyli za ok. miesiąc. Nadchodzące 2 lata będą jakimś sprawdzianem czego nauczyłam się w mijającym cyklu czy nie będą jakieś szczególne? Nie wiem jak mam to zinterpretować;/
Nat28

Postautor: Venison » 28 lis 2014, 20:34

Nat28 pisze:Próbuję sobie poukładać to co się dzieje w moim życiu z tym co przeczytałam i nasuwa mi się pytanie...co np. z latami pomiędzy I a II cyklem. Nie są to lata pustki, więc co? To dla mnie dość istotne, bo w moim przypadku I cykl kończy się w Nowy Rok, czyli za ok. miesiąc.

Dobre pytanie, nie zwracałem na to jakiejś szczególnej uwagi ... ale faktycznie teraz policzyłem także swoją piramidkę i u mnie np. ten czas to już nie 2, a 4 lata od 2015 roku. Trzeba poszukać w jakiejś literaturze może coś będzie na ten temat.

Pierwszą myślą jaka mi przyszła do głowy na temat tej luki to po prostu taki czas przejścia, gdzie nadal będziemy pod wpływem tego I cyklu lecz powoli zaczną się jakieś zmiany ... ale to tylko moje osobiste wywody.

Jak znajdziesz coś pierwsza na ten temat to też chętnie się czegoś dowiem na temat tej luki między cyklami.

Tu jeszcze jako uzupełnienie do Twojej piramidki dorzucę podliczby w niej występujące.

Obrazek

Podliczba Pięćdziesiąt Pięć (55/10/1) wskazuje na energię, głęboką percepcję, sprzyjającą nauce i badaniom odkrywczym, religijność, mądrość, natchnienie, cierpliwość, porozumienie psychiczne, powołanie kapłańskie. Negatywne aspekty wywoływać mogą chaos, zagubienie i narcyzm.

Podliczba Dziewiętnaście (19/1), wyrażająca Długi Karmiczne, symbolizuje człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziemy dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musimy egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

Podliczba Dwadzieścia Siedem (27/9) wskazuje na wielką moc duchową, płodną wyobraźnię, twórczą inteligencję, posiadanie dużej rodziny i służenie innym. Pracując dla dobra ludzkości możemy z czasem zdobyć sławę i uznanie. Nie będziemy jednak łatwi we współżyciu. Posiadać będziemy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążyć będziemy do harmonii i starać się będziemy pomóc innym w potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Odbędziemy liczne podróże (głównie zagraniczne) i zrealizujemy liczne przedsięwzięcia. Przy złych aspektach może pojawiać się niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancja wobec niedoskonałości otoczenia.

Więcej info na temat podliczby 27 w tym temacie - podliczba-27-t39913.html

Podliczba Dwadzieścia Sześć (26/8) zapowiada cierpienia i nieefektywność działania. Wskazuje na relacje międzyludzkie i publiczne. Dostarcza energii, odwagi, entuzjazmu i pragnienia władzy. Umożliwia zręczna i skuteczna realizacje. Władza i moc przychodzą wtedy, gdy osiągamy mądrość wewnętrzna i umiejętność panowania nad sobą. Występują sytuacje stresujące, których celem jest rozwinięcie zaufania do siebie, opanowanie impulsywności, nauczenie się tolerancji i cierpliwości. Korzystnie układają się sprawy finansowe. Występują problemy zdrowotne i emocjonalne.

Więcej o podliczbie 26 - podliczba-26-8-t39914.html

11 - jedenaście - podliczby-11-t39829.html

Podliczba Szesnaście (16/7) wyrażająca Długi Karmiczne, zapowiada regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliśmy czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają nas trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Awatar użytkownika
Venison
Niewymowny

Postautor: Elie » 28 lis 2014, 20:49

Punkty zwrotne (spełnienia)
Punkty zwrotne odzwierciedlają istotne, pozytywne zmiany naszej Drogi Życia i kierują nas ku dobremu. Spełnienia bazują na dziewięcioletnim cyklu. Przejście do kolejnego punktu zwrotnego trwa około dwóch lat.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Venison » 28 lis 2014, 21:01

Elie pisze:Przejście do kolejnego punktu zwrotnego trwa około dwóch lat.

U mnie jak zwykle wszystko musi być odwrotnie i czas przejścia wydłuża się do 4 :D

Ale nadal coś mi nie pasuje w tych punktach bo .. na przykładzie piramidki Nat28

CF: 28.10.1988 - 01.01.2015
CP: 28.02.2017 - 01.01.2042

Daty punktów zwrotnych
1PZ: 1988 - 2023 - 2025 - 2028

Bardziej by to pasowało, gdyby 1 punkt zwrotny wypadał na 2016 rok.
Awatar użytkownika
Venison
Niewymowny

Postautor: Elie » 28 lis 2014, 21:09

Zależy od sposobu liczenia - programu.Najlepsze wyniki daje liczenie "ręczne"
Ogólnie rzecz biorąc punkty zwrotne odzwierciedlają istotne, pozytywne zmiany naszej Drogi Życia i nie bez powodu oznaczone są liczbą określającą dany okres. Każdy z nich jest mniej więcej inny. Mamy inne zadania, role do spełnienia itd. Są to po prostu lata / okres szczególny, wypełniony zmianami w życiu i nas samych.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nat28 » 06 kwie 2017, 18:32

Chciałabym się odnieść do mojej piramidki. Zadałam pytanie co z latami pomiędzy cyklami, które nie są latami pustki. I chyba mogę odpowiedzieć na swoim przykładzie: wydaje mi się, że jest to czas, w którym dochodzi do naszego przeobrażenia się, z etapu "dzieciństwo" w dorosłość. Dochodzi go głosu wewnętrzne ja i dojrzalej podchodzimy do spraw związanych z pracą, życiem, itp. Może to się wydawać zabawne, ale ja akurat 28.02.2017 (czyli początkowa data rozpoczęcia drugiego cyklu) złożyłam wypowiedzenie w pracy, którą zaczęłam w 2015 roku. Był to okres który pozwolił mi na zrozumienie pewnych spraw, które działy się w moim życiu, zakończenia etapów i rozpoczęcia czegoś nowego. A najważniejsze, że zostały postawione na mojej drodze osoby, w których widziałam niejako siebie i dzieki temu mogłam, mam nadzieję w porę, obrać właściwą drogę.

Nat28

Postautor: Ankol18 » 07 kwie 2017, 20:38

Super to ujęłaś Nat28, po ludzku fajnie wytłumaczone :wink:
Masz rację, no bo cykl formujący to czas głównie dzieciństwa i młodości, potem jest czas na zmiany bo wchodzimy w etap dorosłości, dojrzałości i zaczyna się cykl drugi produktywny. I na pewno podczas tej zmiany, tego przejścia dużo zmienia się w naszym życiu m.in. sposób myślenia, sposób bycia, postrzeganie świata itd.
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Wróć do Interpretacje numerologiczne