prośba o karty - przyszłość przyjaźni

Archiwum zweryfikowanych wróżb

prośba o karty - przyszłość przyjaźni

Postautor: sandy » 01 paź 2016, 20:05

Chciałabym prosić o karty i zapytać o relacje z wieloletnią przyjaciółką. O dalsze losy tej relacji. Znamy się od dziecka i zawsze traktowałam ją jak najlepszą przyjaciółkę i myślałam że to "niezniszczalna przyjaźń". Obecnie jest jakoś dziwnie...Nasz kontakt od dłuższego czasu jest minimalny. Stąd moje pytania: Dlaczego nasze relacje tak obecnie wyglądają? Co ona o mnie myśli ?Czy całkowicie zakończyć tą przyjaźń? Czy jest szansa, aby ją odnowić ?

Mam nadzieję, że mniej więcej opisałam sytuację. Dane wysłałabym na priv, pozdrawiam.
sandy
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: prośba o karty - przyszłość przyjaźni

Postautor: sawita » 31 paź 2016, 18:53

księżyc...as denarów...sprawiedliwość...7 kielichow...6 kielichow...as buław...

a wiec zaczynając od pytania dlaczego tak jest..jakieś iluzje,rozczarowanie,tajemnice,byc może problemy..7 kielichow wskazuje na jakas relacje oparta na wyobraźni..pozostałe karty jednak pozytywne,widzę nowy początek,powinniscie powrócić do tej relacji ale być może opartą na jakiś nowych zasadach.

co przyjaciolka myśli?
rycerz kielichow..giermek kielichow..
Widze tu jakies uczucia,raczej pozytywne bardziej niż negatywne..ma pania prawdopodobnie za osobę na której można polegac.Niestety z drugiej strony tez może być w tych uczuciach niestała.Myślę że od pani dużo zależy jak to dalej będzie wygladac.

Wyciagnelam jeszcze jedna karte dla pani
2 denarów..
mowi bardziej o przywiązaniu i relacji raz dobrze,raz zle.Trzeba cos zmienić.

Wszystkiego dobrego!

sawita

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postautor: sandy » 31 paź 2016, 18:58

dziękuję serdecznie za poświęcony czas :-)
sandy
Wpadłem na chwilę

Postautor: sawita » 31 paź 2016, 19:30

Proszę bardzo,jest mi tylko przykro że to tyle trwa,ale ostatnio jestem przemęczona,ale stawianie kart ludziom ,szczególnie dobrych wiadomości i jakiś rad sprawia mi radość.Dlatego się staram jak tylko moge

sawita

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postautor: sandy » 09 paź 2018, 08:10

Wracam z weryfikacja:-) Niestety podejmowałam próby odnowienia relacji, ale ona chyba nie jest chetna.. Myślę, że nic na siłę:-(. Poza tym upłynęło tyle czasu, że to już nie jest przyjaźń. Wcześniej byłyśmy nierozlaczne. Ale chyba nauczyłam się żyć bez niej. Nie daje mi tylko spokoju myśl jaki był powód jej odsunięcie ode mnie. Bo uważam, że nic takiego między nami się nie wydarzyło np. kłotnia itp.

sandy
Wpadłem na chwilę

Wróć do Archiwum wróżb