Prośba o pomoc w magii

Prośba o pomoc w magii

Postautor: klecha » 23 kwie 2018, 23:19

Nigdy nie zajmowałem się magią - w sposób praktyczny - bo trochę o niej czytałem ogólnie. Nie spodziewałem się, że tak się kiedykolwiek stanie, ale jest mi potrzebna. Otóż mieszka ze mną krewny, który jest bardzo męczący. Ciągle gada, i to tak raczej trzy po trzy, zawraca... głowę, ogólnie zamęcza człowieka sobą. Przychodzi także do mojego pokoju i to samo, głupie dyskusje itp. Ostatnio już jakby szału dostał, a ja lubię przebywać sam w spokoju i nawet w domu go nie mam. Paradoksalnie najgorsze jest to, że jest to zasadniczo bardzo dobry człowiek, i on to traktuje jako coś dobrego, że chce być razem, pogadać i nie wyczuwa kiedy starczy. Kulturalne tłumaczenie nie działa lub działa na krótko, a innego nie chcę stosować bo mimo wszystko nie zasługuje na wrzaski czy jakiś gniew. Zmiana mieszkania przez jakiś czas z różnych przyczyn nie wchodzi w grę. Stąd chcę spróbować rozwiązania magicznego, tzn. sprawić, by czuł w moim pokoju jakiś dyskomfort, i nie chciał za bardzo w nim bywać. Wykonałem biedarytuał znaleziony w sieci. Miał on służyć zabezpieczeniu domu przed nieproszonymi gośćmi, ale to w sumie to samo. Sporządziłem roztwór soli w wodzie, "naenergetyzowałem" go swoją wolą, by X nie przychodził do mnie, a następnie posmarowałem tym roztworem próg i framugę drzwi wypowiadając jako zaklęcie swoje pragnienie. Pozostały roztwór wylałem do muszli klozetowej. I, o dziwo, działa w pewnym stopniu, tzn. wizyty są zauważalnie rzadsze i krótsze. Jednak to wciąż za mało. Poczytałem ostatnio o sigilizacji i na dniach sporządzę odpowiedni sigil. Mam pytanie: co byście radzili jeszcze zrobić? Myślałem o udaniu się do profesjonalisty, ale boję się o "BHP", tzn. że działanie będzie za silne/nie takie i zaszkodzi poważnie X, a ja mu źle nie życzę, bo nie jest moim wrogiem w ścisłym znaczeniu.
klecha

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Prośba o pomoc w magii

Postautor: Elie » 23 kwie 2018, 23:30

Kulturalne tłumaczenie nie działa lub działa na krótko, a innego nie chcę stosować bo mimo wszystko nie zasługuje na wrzaski czy jakiś gniew.

Dlatego chcesz zastosować magię na której się nie znasz. Możesz zaszkodzić nie tylko krewnemu, ale sobie również.
Radzę zastanowić się z czego wynika Twoja niechęć, a z czego próba nawiązania kontaktu krewnego. Moim zdaniem z samotności, może potrzebuje pomocy. Takich może..... może być mnóstwo. Zawsze jest wyjście kompromisowe poprzez szczerą rozmowę i ustalenie kiedy ewentualnie może do Ciebie wpadać.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2073 razy
Otrzymał podziękowań: 1858 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: cykada » 24 kwie 2018, 10:57

Tam zaraz magia.Ja bym nie brudziła sobie rąk czymś na czym się nie znam. Wystarczy porozwieszać obrazy satanistyczne, pentagramy lub inne znaki magiczne. Może to odstraszy natręta. :P
cykada

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: klecha » 24 kwie 2018, 20:19

To raczej poskutkowałoby dyskusją o tych plakatach... Czemu od razu brudzić rąk? Ja nie chcę stosować klątwy, itp., tylko jakby zanieczyścić pomieszczenie, by przytłaczało X i zniechęcało do wizyt. Czy zdaniem fachowców jest jakiś sposób na tak postawiony problem? A co sądzicie o moim rytuale? Działał 1 dzień, mimo powtórzenia już przestał. Czy sigilizacja może tu coś pomóc? Jak sformułować zdanie do sigila w tej sytuacji?
klecha

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Elie » 25 kwie 2018, 00:24

Moim skromnym zdaniem, stosowanie magii jest ostatecznością i dla tych, którzy dobrze ją znają. Bywa, że kiedy już do tego dojdzie magia okazuje się być niepotrzebna.
Na siglach się nie znam, nigdy mnie nie interesowały. Mogę polecić odpowiednią lekturę;
Austin Osman Spare - chyba w "Księdze Rozkoszy" znajdziesz coś o sygilizacji;
Obrazek

Druga to - Obrazek

Jeszcze tu znajdziesz w miarę bezpieczny sposób na odcięcie - Rytuał odcięcia w relacjach - opis i znaczenie
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2073 razy
Otrzymał podziękowań: 1858 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Rytuały