Prośba o pomoc z interpretacją

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Prośba o pomoc z interpretacją

Postautor: Sarahwwa » 19 cze 2018, 20:11

Hej, mam kłopot z interpretacją rozkłądu...czy dostanę pracę, rozmowy kwalifikacyjne już zakończone, nabór tez... wszystko wyglądąło nieźle do chwili ostatniej karty. :0dash2: Mam kłopot jak zrozumieć ten rozkłąd no i ... czy widać szansę,że dostanę tą robotę. Będę wam wdzięczna za wszelkie wskazówki. Bardzo was proszę o wszelkie wskazówki ,za wszystko będę ogromnie wdzięczna! Chciałabym też wiedzieć kiedy można się spodziewać decyzji od pracodawcy? Odchodze od zmysłów :0fool:
PS. 10tka, to karta ktora mi wypadła na końcu tasowania, bardzo rzadko, praktycznie nigdy nie zdarzają mi się wypadające karty, wahałam się czy brać to pod uwagę czy nie, zdecydowąłam się ją zahować.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Sarahwwa

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Prośba o pomoc z interpretacją

Postautor: Nut » 22 cze 2018, 12:55

Co to za rozkład.
10 Pik to karta podróży, zmian, przemieszczania się. Karta losu. Może zaznaczyła, podkreśliła, że wszystko w rękach losu. Nie planujesz wyjazdu, czy praca wiąże się z wyjazdem. :czeka:

Pozycja prosta: Karta podróży, czasu, zmiany, odległości, początku i końca. Karta cyklu przemian życiowych, wyroków losu. To także wizyty, spotkania, narady, rozstania, tęsknoty, wyjazdy i powroty. Wyjazd służbowy, urzędowy lub na sprawę sądową. Odległość w granicach kraju. czas 3 – 6 miesięcy. Przeciąganie w czasie, granie na zwłokę. To może być karta drogi życiowej, rozwoju i zmian, kończenia jednych i zaczynania nowych zadań. Ciągły rozwój dokonań życiowych i zawodowych. Wyprowadzka, zmiana miejsca zamieszkania.
Odwrócona: To karta zmroku i ciemności. Zachowaj ostrożność wieczorami. Strata, kradzież lub wypadek w drodze nocą. Niepomyślna podróż – zachowaj ostrożność. Niemiła wizyta lub spotkanie. Ta karta niweczy nadzieje sąsiednich, pomyślnych układów.
(Helena Żuk- "Karty Klasyczne")

Dziesiątka Pik to karta podróży, oddalenia, drogi, a także symbol znacznego przemieszczenia się w przestrzeni, np. znaczne oddalenie od sytuacji, osoby. Droga, która wskazuje ta Dziesiątka, jest dość odległa, ale zamyka się w granicach kraju.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha Damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 514 razy
Otrzymał podziękowań: 407 razy
Droga życia: 0

Postautor: Sarahwwa » 22 cze 2018, 13:05

Dziękuję że zerknęłaś :)
Rozkład to typowa podkowa. Karta która wypadła przy tasowaniu, leżąca na dole '10tka' to nie pik tylko karo przecież . Odpowiadając na Twoje pytanie - nie praca nie jest związana z podróżowaniem jako taka, no moze na początkowe szkolenie,ale docelowo nie polega na podrózowaniu tu i tam. Końcowa karta to 8mka trefl.
Sarahwwa

Postautor: Elie » 22 cze 2018, 13:08

8 Trefl
Agresja, awantury, kłótnie, rękoczyny. Może informować o krzywdzie fizycznej. Niemiła i niespodziewana wiadomość. Kłopoty w pracy lub jej utrata. Plotki, oszczerstwa, pomówienia ze strony bliskich i przyjaciół.

Odwrócona: Wyciszenie, spokój i zgoda dla dobra rodziny lub stosunków w pracy. Zawieszenie broni. Wycofanie się z awantur i kłopotliwych sytuacji. Wyjaśnienie plotek i pomówień. Wiadomość przywróci spokój.

źródło: H. Żuk Karty Klasyczne
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nut » 22 cze 2018, 13:09

Faktycznie :zalamany:

10 Karo

Pozycja prosta: Pieniądze, gotówka, dar, sukces w interesach, spadek.Wpływy ,obroty, premia,nagroda, duży dochód.Spełnienie marzeń, stworzenie czegoś stałego, co będzie trwałe i da zadowolenie i satysfakcję. Ta karta jest nośnikiem energii sukcesu i powodzenia. Dobrze zapowiadające się sprawy w biznesie. Rozmowa, która przyniesie korzystna propozycję lub podpisanie umowy. Umiejętność posługiwania się narzędziem mowy, piękny język. Nowy przypływ gotówki.Otoczona kartami czerwonymi - kwitnący interes,dobre wieści, spełnienie planów. Czarnymi- miej oczy wkoło głowy, uszy jak radary a wszystko będzie dobrze.
Odwrócona: Zachwianie równowagi finansowej. Nagrody nie będzie. Mniejsza podwyżka, mniejsze wpływy.Pieniądze na które czekasz spóźnia się. Straty wiszą w powietrzu- nie ryzykuj, bo stracisz. Nie podejmuj pochopnie decyzji.Patrz na ręce wspólnikom, sprawdzaj faktury i umowy.Nie podpisuj dokumentów zanim nie zapoznasz się z treścią.Otoczona kartami czerwonymi- możesz to zmienić, czarnymi- wyrok zapadł.
(Helena Żuk- "Karty Klasyczne")

Dziesiątka Karo to również karta o dużym ładunku optymizmu. Oznacza wybawienie z kłopotów materialnych, przypływ gotówki, powodzenie w interesach, podwyżkę, spory dar pieniężny. To karta bardzo konkretna - mówi wyłącznie o sprawach materialnych, pomijając kwestie duchowe, psychiczne.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha Damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Postautor: Sarahwwa » 22 cze 2018, 13:14

Ja uczyłąm się na 'kartach klasycznych' autorstwa Piaseckiej.Tam 10tka kier to samo dobro, jesli komuś się przyda mogę przepisać. Tak jak wspomniałam rzadko wypadają mi karty, to jest może 3 raz na lata wróżenia. Ale ta osemka totalnie zbija mnie z tropu i nie wiem jak to rozumieć. :0dash2: Tu też mogę przepisać znaczenie z Piaseckiej,ale nie wiem czy komuś się to przyda... widziałąm,że piasecka jako źródło jest gdzieniegdzie podana,ale też sporo jest z innych stron. Nie umiem tego powiązać ze sobą... dodam,że bardzo długo już czekam na odpowiedz od pracodawcy, może to właśnie oznacza ta 8mka. Ale rozkład miał odpowiadać na pytanie czy dostanę czy nie więc... no zagubiłam się, bardzo konfundujące :zdziwko:
Nie wiem też czy nie za bardzo skupiam się na tej 10 podczas gdy ostatnia karta rozkłądu to ta 8... Tym bardziej,że przeciez nie po to jest rozkła, żeby interpretować tylko jedna kartę...
Nie da się ukryć,że z pracą chodzi o materię, finanse...

Sarahwwa

Postautor: Elie » 22 cze 2018, 13:18

Może będą jakieś przepychanki, zagrywki, ale finalnie zakończy się dobrze. W kartach nie ma przypadków. Wyleciała jako pocieszenie. Być może stawiałaś karty z duszą na ramieniu.

Przy okazji - b. proszę podaj nam ten rozkład podkowa. Każdy ma inne pytania. My tu skupiamy się na tarocie :wink:

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Nut » 22 cze 2018, 13:24

No, aż wstyd.
Spadłaś nam z nieba :kawaa:
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Postautor: Sarahwwa » 22 cze 2018, 13:34

Veliax - dziekuję, tak dusza na ramieniu, totalne skupeinie, medytacja, to był dla mnie wyczerpujący rozkłąd. CHoć krótki, ale z dusząą na ramieniu i mozna powiedziec ostanim tchnieniem... Masz rację, że dzieją się 'dziwne' rzeczy, bo ogłoszenie o naborze wygasło, a status mojej aplikacji nadal był otwarty. Potem ogłoszenie ponowiono jako otwarte a moje dokumenty/aplikacja jakby ponownie wysłane, choć stanowisko to samo. Ale to trwa juz od marca wiec chciałam zapytać karty o radę i wynik, może troche miałam nadzieje że będzie podpowiedź kiedy ta decyzja nadejdzie.
A propos - co znaczy żebym podała rozkład? Opisać go tak jak w książce?
Nut, to przepisać? Ale tutaj czy np. pod tym linkiem tu : znaczenie-kart-klasycznych-karo-t37489.html wlasnie tu widzę kilka opisów z Piaseckiej, ale tylko dla 2 wpisów, reszta ma inne źródła... Nie chcę robić bałaganu na forum i dublować wpisów...
Sądzicie,że lepiej się zaprzyjaźnić z tarotem niż z klasycznymi? Nosze się z tym od dawna, oglądam talie rózne, biorę do łapek, ale jakoś nadal nie trafiłam jeszcze na swoją....
Sarahwwa

Postautor: Elie » 22 cze 2018, 13:37

Masz pw *)

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Następna

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje