prosba o sprawdzenie czy ONA rzucila urok

Masz problem - napisz w tym temacie.Będzie to nasz forumowy mini coaching. Postaramy się wspólnymi siłami doradzić, znaleźć Twoje atuty i słabe punkty nad którymi trzeba popracować. Udzielimy porad z zakresu numerologii, wróżb, psychologii, prawa etc.Podzielimy się naszymi doświadczeniami.
Wszystko w jednym miejscu
Twoją rolą będzie szczera rozmowa i chęć współpracy.
Do udziału, pomocy, zapraszam wszystkich Użytkowników forumezo.

prosba o sprawdzenie czy ONA rzucila urok

Postautor: DamaWMasce33 » 07 paź 2018, 11:59

Hej,

wczoraj dodalam post odnosnie dziwnej sytuacji mojej znajomej, jaka spotkala ja w pociagu (opis sytuacji TU -
post1015842.html#p1015842

Z racji zaistniałego zdarzenia mamy pytanie do kart czy ta kobieta faktycznie rzuciła na nią urok, posłała złe spojrzenie, które spowodowało lawinę tych złych wydarzeń? Plus pytanie czy da się to jakoś odwrócić ( w sensie sprawić, aby znów zeszła się z facetem, koleżanki odnowiły kontakt itd).

Imię koleżanki to Ewelina, datę mogę podać na priv
Awatar użytkownika
DamaWMasce33
Moderator

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Re: prosba o sprawdzenie czy ONA rzucila urok

Postautor: Elie » 08 paź 2018, 06:40

"dziwne rzeczy sie ostatnio u mnie dzieja..od jakichs paru miesiecy..najpierw kolezanki z dnia a dzien przestaly sie do mnie odzywac nie wiadomo z jakiego powodu (nie mialysmy zadnej spiny, klotni itp), ostatnio Piotr zerwal zareczyny, ze 2 tyg. temu ktos mi zhakowal konto na instagramie ktore w koncu odzyskalam, a dzisiaj ktos mi to konto usunal, po prostu go nie ma.. poznalam rok temu w pociagu taka starsza babke ktora jest dosyc dziwna..powypytywala sie mnie o wszystko a sama o sobie nic nie chciala powiedziec..a miesiac temu jak ja widzialam (jeszcze bylam z Piotrem) to jak sie do niej dosiadlam to od razu wziela moja dlon w swoja i sie pyta "a to juz nie jestescie razem? " chodzilo jej ze nie mam pierscionka zareczynowego a ja mowie zeee nie , ze jestesmy tyle ze zapomnialam zalozyc a ona "aaa to jestescie ?" i jeszcze tak dziwnie leb odchylila..dla mnie to jest wiedzma. zawsze sie pytala wlasnie o Piotra, albo czy dziadkowie zyja, gdzie rodzice pracuja itp itd. nie wiem czy ona mnie zauroczyla czy rzucila jakas klatwe czy o co chodzi ale bylam sklonna isc juz do wrozki, nawet sie umowilam ale sie balam, bo dzien przed wizyta zaczely sie dziac dziwne rzeczy.. wiec stwierdzilam ze nie pojde zeby nie bylo gorzej, bo stwierdzilam ze mam slaba psychike i bym w koncu zeswirowala.."

Co o tym sadzicie? Czy to mogla byc wiedzma? Bardzo prosimy o pomoc..
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 08 paź 2018, 06:52

Jak to ZAWSZE. Czy koleżanka zna tę kobietę i czy wcześniej już ją spotykała. Z moich kart wynika, że się znały - kobieta zna rodzinę koleżanki.Dla pewności zapytaj koleżankę.

Z kart wynika, że kobieta jest po prostu wścibska, spostrzegawcza, potrafi wyciągać wnioski. Poza tym mogła znać jakiegoś mężczyznę z rodziny koleżanki - ojca, dziadka, może tylko szefa z pracy. Nie było jej zamiarem szkodzić dziewczynie.
Pech, to zbieg okoliczności spowodowany nadmiernym skupieniem się na pracy, na zarabianiu pieniędzy. Posypało się to i tamto, jednak koleżanka nie myśli logicznie, nie wyciąga wniosków z przyczyn zdarzeń. Zwala wszystko na urok - przyczepiła się tej opcji gdyż wydaje się jej najwygodniejsza.
Mogę postawić karty na poszczególne wydarzenia - co jest ich przyczyną - zapytaj koleżanki czy mogę.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: DamaWMasce33 » 10 paź 2018, 23:26

Elie pisze:Jak to ZAWSZE. Czy koleżanka zna tę kobietę i czy wcześniej już ją spotykała. Z moich kart wynika, że się znały - kobieta zna rodzinę koleżanki.Dla pewności zapytaj koleżankę.

Z kart wynika, że kobieta jest po prostu wścibska, spostrzegawcza, potrafi wyciągać wnioski. Poza tym mogła znać jakiegoś mężczyznę z rodziny koleżanki - ojca, dziadka, może tylko szefa z pracy. Nie było jej zamiarem szkodzić dziewczynie.
Pech, to zbieg okoliczności spowodowany nadmiernym skupieniem się na pracy, na zarabianiu pieniędzy. Posypało się to i tamto, jednak koleżanka nie myśli logicznie, nie wyciąga wniosków z przyczyn zdarzeń. Zwala wszystko na urok - przyczepiła się tej opcji gdyż wydaje się jej najwygodniejsza.
Mogę postawić karty na poszczególne wydarzenia - co jest ich przyczyną - zapytaj koleżanki czy mogę.

Zaraz spytam, nie bylo mnie troche na forum i dlatego nie odpowiadalam.
Awatar użytkownika
DamaWMasce33
Moderator

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Wróć do Kompleksowe porady