Prośba o wróżbę - niepewna praca

Proszę o weryfikację wróżb
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Prośba o wróżbę - niepewna praca

Postautor: Gossip.girls » 16 wrz 2018, 11:24

Witam.
Chciałabym aby poświęcona została mi chwila, to dla mnie ważne.
Otóż moja sytuacja zawodowa jest obecnie dość niepewna. Umowę mam do końca roku z możliwością przedłużenia (ale to zależy od wielu czynników). Chciałabym dowiedzieć się co na temat mojej przyszłości w pracy mówią karty, ewentualnie czy widać perspektywę nowej? Proszę o jakiekolwiek wskazówki.
Gossip.girls

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Prośba o wróżbę - niepewna praca

Postautor: Nut » 16 wrz 2018, 11:59

Podaj swoje dane na PW _ imię i dokładną datę urodzenia. Do Elie oczywiście. :wink:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 454 razy
Otrzymał podziękowań: 358 razy
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 17 wrz 2018, 04:44

Gossip.girls pisze:Witam.
Chciałabym aby poświęcona została mi chwila, to dla mnie ważne.
Otóż moja sytuacja zawodowa jest obecnie dość niepewna. Umowę mam do końca roku z możliwością przedłużenia (ale to zależy od wielu czynników). Chciałabym dowiedzieć się co na temat mojej przyszłości w pracy mówią karty, ewentualnie czy widać perspektywę nowej? Proszę o jakiekolwiek wskazówki.

1 - Źródło pytania - Wisielec
2 - Chwila obecna - 2 Kielichy
3 - Najbliższe wydarzenia - Koło Fortuny
4 - Rozwój wydarzenia - Rydwan
5 - Wsparcie w problemie - 9 Buław
6 - Przeszkody - Śmierć
7 - Wynik - Moc
Nie jesteś w złej sytuacji. Póki co z kart wynika, że praca daje Ci satysfakcję, co jest najważniejsze. Myślisz, martwisz się nie bez powodu. Prawdopodobnie w Twoim miejscu pracy nastąpią zmiany, jakieś reorganizacje. Następne karty jednak wskazują na pogorszenie się Twojej sytuacji. Może nastąpić jakaś zmiana( niekoniecznie zwolnienie, może to być zmiana stanowiska), która Cię zmartwi. Pozostałe karty doradzają abyś się nie poddawała. Masz w sobie wystarczająco dużo siły, doświadczenia i determinacji. Te cechy pozwolą Tobie wyjść obronną ręką. Nie powinno być źle. Całkiem prawdopodobne, że wyjdziesz na tym z korzyścią dla siebie.Zamartwianie się na zapas przyciąga złe wydarzenia. Po prostu rób swoje i nie martw się.

Życzę powodzenia :) :hipnoza:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2067 razy
Otrzymał podziękowań: 1827 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Gossip.girls » 17 wrz 2018, 17:29

Z tym martwieniem się różnie bywa, niestety.
Dziękuję za rady i na pewno w stosownym czasie zweryfikuje to co zostało napisane.
Gossip.girls

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota