Prośba o wróżbę

Archiwum wróżb

Prośba o wróżbę

Postautor: sandy » 09 wrz 2018, 13:05

Czy ja mogłabym prosić o wróżbę i spojrzenie w karty. Dane przesłałabym na priv, bo zależy mi aby dane zostały anonimowe. Ostatnio nawiązałam znajomość internetową. Po pewnym czasie zgodziłam się spotkać na żywo z tą osobą i jesteśmy w kontakcie. Stąd moje pytania:

Kim jest ta osoba? Jakie ma intencje wobec mnie? Czy wskazane byłoby dla mnie kontynuować znajomość i w jakim kierunku się potoczy?

Gdyby była możliwość rozłożenia kart, bardzo byłabym wdzięczna :-) Dane napiszę na priv :-)Pozdrawiam
sandy
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Prośba o wróżbę

Postautor: Elie » 09 wrz 2018, 19:27

Kim jest ta osoba? - Wisielec...Mag...Sprawiedliwość, Gwiazda
Zdolny, sprawiedliwy myśliciel - to tak ogólnie rzecz biorąc. Moim skromnym zdaniem, może być w jakimś stopniu chory, może nawet siedzi na wózku. W związku z tym, może pracować fizycznie w domu. Może też być rozwodnikiem. Zwróć uwagę na "może".Podpytaj go.Równie dobrze może być chwilowo chory, np. jakieś złamanie.

Jakie ma intencje wobec mnie? 10 Denarów...8 Mieczy...6 Kielichów / 4 Buławy
Możesz mu kogoś przypominać ( to Rak, lubi wspomnienia), ale poza tym wątpię czy chce czegoś więcej, czy odważyłby się z Tobą spotkać. On dobrze się bawi, stanowisz dla niego radosną odmianę, lubi z Tobą rozmawiać.

Czy wskazane byłoby dla mnie kontynuować znajomość - Sąd...Paź Kielichów...Śmierć
Jeżeli dobrze oceniłam jego stan zdrowotny, a Tobie nie będzie on przeszkadzał, to przez jakiś czas możesz kontynuować. Jednak karta Śmierć jest tu bardzo wymowna.

W jakim kierunku się potoczy? - As Kielichów...Świat...Pustelnik...5 Mieczy
Jakby jeszcze jakiś czas trwała, potem może pojawić się fałsz, nieszczerość - ogólnie niefajnie może się zakończyć.

Na pw wklejam Tobie Waszą wspólną piramidkę. Jeżeli chcesz wklej do interpretacji.

Życzę powodzenia :hipnoza:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2119 razy
Otrzymał podziękowań: 1969 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 09 wrz 2018, 21:02

Co Ty chcesz uzyskać - Rydwan
Chcesz się z nim spotkać w realu.

Co on chce uzyskać - 7 Kielichów
Jemu jest dobrze jak jest. Wystarcza mu "miłość" platoniczna, marzenia o...

Co pomoże - 7 Mieczy
Jak pisałam wcześniej - postaraj się przeprowadzić "wywiad", dowiedź się od ludzi kim on jest.

Co przeszkodzi - Pustelnik
Może chodzić o przerwanie znajomości netowej przez Ciebie, może chodzić o jego wycofanie się.

Wynik - Wieża
Tu nic dodać. Analizując te karty wydaje mi się, że on może być gdzieś w odosobnieniu. Może nawet w więzieniu względnie ksiądz

Przykro mi. :(
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: sandy » 10 wrz 2018, 21:18

Co Ty chcesz uzyskać - Rydwan
Chcesz się z nim spotkać w realu.

Co on chce uzyskać - 7 Kielichów
Jemu jest dobrze jak jest. Wystarcza mu "miłość" platoniczna, marzenia o...

Co pomoże - 7 Mieczy
Jak pisałam wcześniej - postaraj się przeprowadzić "wywiad", dowiedź się od ludzi kim on jest.

Co przeszkodzi - Pustelnik
Może chodzić o przerwanie znajomości netowej przez Ciebie, może chodzić o jego wycofanie się.

Wynik - Wieża
Tu nic dodać. Analizując te karty wydaje mi się, że on może być gdzieś w odosobnieniu. Może nawet w więzieniu względnie ksiądz

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas. Zaznaczyć chciałam, że tak jak wspomniałam w prywatnej wiadomości w momencie zadawania pytania byłam już po spotkaniu w realu z tą osobą. Nie wiem sama..to raczej ze strony tej osoby wychodzi cały czas inicjatywa a nie z mojej. Chociaż w jakiś sposób zachowuję rezerwę. Karta pustelnik może pasować i do niego i do mnie nawet ( tak myślę) Bo w ostatnich latach bardziej takie życie wiodłam. Znam kogoś z jego rodziny i nic mi nie wiadomo na temat bycia księdzem bądź w więzieniu. Ale po takich kartach to już sama nie wiem ;-). Może warto dać sobie na luz i zobaczyć co czas pokaże.
sandy
Wpadłem na chwilę

Postautor: Elie » 10 wrz 2018, 21:29

Jak zakończysz to już zawsze będziesz w niepewności. Radzę spotykać się, ale nie angażować specjalnie. No i dyplomatycznie przeprowadzić wywiad na jego temat. Wtedy dowiesz się co czas pokaże.
Zastanawia mnie karta Wisielec i Pustelnik, bo 7 Kielichów może chodzić o wyidealizowaną miłość, względnie nałogi. Znowu Cię straszę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 11 wrz 2018, 13:04

Po pewnym czasie zgodziłam się spotkać na żywo z tą osobą i jesteśmy w kontakcie. Stąd moje pytania:

Przegapiłam informację o Waszym spotkaniu, a męczy mnie w tych rozkładach znaczenie kart Wisielec i Pustelnik.
Czy możesz zdradzić jaki zawód wykonuje. Karty wydają mi się istotne, mogą rozjaśnić rozkład.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: sandy » 11 wrz 2018, 17:03

Z tego co wiem, projektuje szaty graficzne sklepów internetowych ( teraz od niedawna w ramach swojej działalności gospodarczej pracuje w domu głównie)

sandy
Wpadłem na chwilę

Postautor: Elie » 11 wrz 2018, 17:07

sandy pisze:Z tego co wiem, projektuje szaty graficzne sklepów internetowych ( teraz od niedawna w ramach swojej działalności gospodarczej pracuje w domu głównie)

No to jestem w domu.
Kim jest ta osoba? - Wisielec...Mag...Sprawiedliwość, Gwiazda

Wisielec i Mag = projektant szat graficznych sklepów internetowych, no i praca w domu.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Wróć do Archiwum wróżb