Prosba o wrozbe

Losuję karty, pierwsza interpretacja należy do Ciebie.
Bardzo proszę o weryfikację.
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Prosba o wrozbe

Postautor: nn0305 » 01 gru 2019, 15:12

Serdecznie prosze o wrozbe Droga Elie,wiem,ze dawno mnie tutaj nie bylo. Potrzebowalam troche sie odciac od wrozb. Poznalam mezczyzne i chcialabym wiedziec co karty przedstawia. Podam dane na pw. Pozdrawiam
nn0305
Niewymowny

Podziękował : 60 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Znak zodiaku: Byk
Droga życia: 3

Re: Prosba o wrozbe

Postautor: Elzbieta » 02 gru 2019, 20:42

Jego uczucia w stosunku do Ciebie; Cesarzowa
Twoje uczucia w stosunku do Niego ; 6 Denarów
Za kogo Ciebie uważa; 2 Miecze
Za kogo Ty uważasz Jego;3 Buławy
Co On sądzi nt Waszego związku;7 Kielichów
Co Ty sądzisz nt Waszego związku; Królowa Kielichów
Co ukrywacie i dlaczego;
On - Król Denarów / Król Mieczy
TY - As Kielichów / Głupiec
Co On wniesie do związku; Rycerz Kielichów
Co Ty wniesiesz do związku; Walet Mieczy

Przyszłość - co z tego wyjdzie; 8 Denarów...Rydwan...Diabeł...5 Kielichów...9 Buław...Królowa Denarów

Proszę bardzo. :) Może na początek sama postarasz się opisać karty, tak, jak Ty je widzisz.Potem ja zinterpretuje :)
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: nn0305 » 03 gru 2019, 00:04

Karta Cesarzowa wskazuje na powodzenie w uczuciach. Ewentualnie lęki (opory) przed okazaniem uczuć tudzież poddaniem się sile namiętności. Potrzeba sprawowania kontroli dominuje nad spontanicznością. Mysle, ze on ma obawy, choc w glebi duszy bardzo mu zalezy i sie zakochal. Nie jest wylewny, wlasnie dlatego, ze boi sie, ze kolejna osoba go skrzywdzi.

Szóstka Denarów symbolizuje partnerstwo, równowagę w związku, wspieranie siebie wzajemnie. Związek opiera się na uczciwości, rozwija się w dobrym kierunku, obowiązują w nim jasno określone zasady. Każdy z partnerów dba o potrzeby drugiego. Może wskazywać na nierówny związek, w którym tkwi człowiek i w którym jednak strona przede wszystkim daje, a druga wyłącznie bierze. Być może za dużo wymagamy od partnerów, a zbyt mało z siebie dajemy, albo odwrotnie obdarzamy kogoś wielkim uczuciem, a druga strona ma problem z docenieniem tej miłości i odwzajemnieniem. I ja jestem ta osoba, ktora daje od siebie az za duzo.

Dwójka Mieczy oznacza, że człowiek znajduje się w zwrotnym momencie swojego życia i ma dwa wyjścia. Ta karta jest rozbiezna i ciezko jednoznaczanie mi okreslic. Moze mnie oceniac jako osobe która jest wycofana, chłodna pod względem emocjonalnym (uwazam ze nie jestem chlodna jesli chodzi o emocje bardziej zdystansowana i potrzebuje czasu by to okazac) mająca blokady. Na pewno nie jest do konca pewny mnie i jest ostrozny.

3 Buław jest symbolem sytuacji, w której człowiek nadał już kształt swoim pragnieniom i zamysłom, uczynił pierwszy krok ku zmianom i teraz czeka na rezultat tych działań, by móc zacząć planować kolejne posunięcia. Jest oczekiwaniem na rezultaty, a on może mieć jedynie nadzieję, że dokonał właściwych dla siebie wyborów. Oceniam go pozytywnie, chce zeby bardziej sie na mnie otworzyl. Lecz wszystko sie okaze jak bede na miejscu. Jest dojrzaly, pewny siebie. Widze, ze mu zalezy okazuje to stopniowo. Choc nadal mam rozne mysli, czy czasem on sie nie wycofa.

7 kielichow platoniczna miłość. Fantazje, złudzenia, niezdecydowanie, zatracanie się w marzeniach, dużo różnych wizji na temat związku, problemy z wyborem, nierealne oczekiwania, wysokie wymagania wobec partnera. Symbolizuje niezdecydowanie, konieczność podjęcia jakiejś decyzji. Czy aby na pewno traktuje ta relacje powaznie?

Królowa Kielichów wskazuje na czas, w którym sprawy uczuciowe dominują w życiu człowieka i całkowicie determinują jego egzystencję. Ja nie ukrywam wkrecilam sie w ta relacje, bardzo mi zalezy i chcialabym mimo, iz wiem, ze nie bedzie latwo to mam nadzieje, zeby nam sie udalo utrzymac kochajacy i trwaly zwiazek. Obawy zawsze sa i leki. Mimo wszystko.

Krol denarow/ krol mieczy wskazuje na człowieka, który nie potrafi akceptować nakładanych na niego ograniczeń i śmiało przejmuje inicjatywę, by zmieniać otoczenie według swoich potrzeb, moze miec ciezki charakter. Człowiek dokonywał wyborów w oparciu o logikę i racjonalność. Moze tez stawiac na swoim i myslec tylko o swoich planach osobistych i karierze.

As Kielichów/ Glupiec wiąże się z emocjami, które często uderzają w człowieka zupełnie niespodziewanie. Obawa i lek czy sie uda. Trzeba poddac sie temu co los nam da i stawic temu czola.

Rycerz Kielichów jest mistrzem miłości i mistrzem ludzkich tajemnic. Miłość – dla niej żyje i dla niej umiera. Jest zakochany. Wskazuje, że człowiek powinien teraz przejąć kontrolę. Nadszedł czas na działanie, na podjęcie decyzji odnośnie związku.

Walet mieczy może wskazywać na konflikty jakie powstały na linii partnerskiej, zagrożenie dobrych stosunków w związku opartym na partnerstwie, czas ochłodzenia. Wskazuje na początek pomysłu bądź też jakiejś strategii, która wymaga jeszcze dopracowania zanim zostanie wprowadzona w zycie. Zastanawia mnie znaczenie tej karty.

8 Monet wskazuje na określony cel i stoi przed wyzwaniem, które będzie wymagało wytrwałości, zaangażowania. Karta jest zapowiedzią pracy nad związkiem, nadchodzi czas kiedy trzeba będzie mocniej zaangażować się w sprawy wspólnych relacji, pojawi się prawdopodobieństwo, że sprawy zawodowe, domowe będą odbijały się na związku. I tu sie zgadza, on pracuje w innym miescie, wiec znow jest rozlaka, ale chce sie przeprowadzic, a ja mam obawy jak ja tam sobie poradze itd z dala od rodziny i znajomych. Jeszcze nie jestesmy na etapie zeby razem to zrobic bo to za wczesnie, ale wiem o jego planach, choc tez mysle, ze moglby isc na kompromis. 8 monet wskazuje na trudne uczucie wymagające dużego zaangażowania, związek będzie wymagał ciągłej nad nim pracy. Karta mówi o bardzo silnych uczuciach, często są to związki skomplikowane, karta ta pokazuje wszelkie słabości i uzależnienia, to także namiętność, zaborczosc.
Karta symbolizuje osobę, która swoimi myślami pogrążona jest w przeszłości, nie dostrzega nowych możliwości i perspektyw. Porazka uczuciowa. M także oznaczać negatywne wpływy mające związek z przeszłością, brak zaufania, lęk przed odrzuceniem i zranieniem. 9 buław może również oznaczać narastające problemy. Jest symbolem miłości dojrzałej, relacji partnerskich, związek pełen ciepła i opiekuńczości.

Troszke za bardzo sie tutaj rozpisalam, ale z pomoca niedalabym rady.
Bardzo dziekuje Elie, czekam jak teraz Ty opiszesz mi to w większym skrócie :0vishenka: :) :)

nn0305
Niewymowny

Postautor: Elzbieta » 03 gru 2019, 01:37

Co ukrywacie i dlaczego;
On - Król Denarów / Król Mieczy

Tak w ogromnym skrócie - on może mieć jakieś sprawy sądowe, długi finansowe.
Jutro opiszę całość po swojemu.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Postautor: Elzbieta » 03 gru 2019, 03:19

Jego uczucia w stosunku do Ciebie; Cesarzowa

Cesarzowa to Wenus. Symbolizuje matkę ziemię, która otacza opieką wszystkie stworzenia, rośliny. Jest symbolem piękna naszego świata, także symbolem miłości, opiekuńczości. Czyli - kocha Cię, czuje blask bijący od Ciebie. Chce się w tym blasku ogrzać, ale także to samo chciałby ofiarować Tobie.

Twoje uczucia w stosunku do Niego ; 6 Denarów

6 Denarów, jest to Księżyc w znaku Byka.Są to zmysłowe potrzeby, wizualne postrzeganie partnera. Czyli Ty czujesz do niego pociąg fizyczny ponieważ takie doznania są Tobie potrzebne, przeważają nad pozostałymi uczuciami do niego. Z drugiej strony, Ty czujesz się bardzo atrakcyjna, atrakcyjniejsza od niego i chciałabyś aby on docenił to, co Ty sobą reprezentujesz i oferujesz mu w zamian za jego uczucia.Krótko mówiąc - z Twojej strony jest głównie pożądanie, doznania zmysłowe, oraz potrzeba ich wzajemnej wymiany, odwzajemnienia.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Postautor: Elzbieta » 03 gru 2019, 04:07

Za kogo Ciebie uważa; 2 Miecze

2 Miecze to Księżyc w znaku Wagi.Księżyc to nasz cień. :) W Wadze to kokieteria, uwodzenie, strzelanie oczami, etc. Przy czym ( i o tym mówi już sama karta 2 Miecze) pójdziesz na każdą ugodę, kompromis, aby Twoje było na wierzchu. Za Taką kobietę Cię uważa :)

Za kogo Ty uważasz Jego;3 Buławy

3 Buławy, to Słońce w znaku Barana. Baran lubi szczerość, otwartość, jasne sytuacje. Baran nie lubi kompromisów :) To tak na marginesie. Karta to potwierdza - uważasz Go za człowieka otwartego, szczerego, który nie ma oporów wchodzenia w nowe, ekscytujące sytuacje, nie ma oporów przed zawieraniem nowych znajomości. Cokolwiek robi, robi to szybko, otwarcie i szczerze. Nie lubi fałszu. Lubi jasne, klarowne sytuacje i na takie jest otwarty.

CDN jutro ( czyli w zasadzie dzisiaj )
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Postautor: Elzbieta » 03 gru 2019, 15:08

Widzę, że wczytujesz się w moją interpretację. Jeśli masz uwagi, to proszę pisz śmiało. :) Dokończę dzisiaj. Całość, tak na "oko" wygląda klarownie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Postautor: nn0305 » 03 gru 2019, 16:38

2 Miecze to Księżyc w znaku Wagi.Księżyc to nasz cień. :) W Wadze to kokieteria, uwodzenie, strzelanie oczami, etc. Przy czym ( i o tym mówi już sama karta 2 Miecze) pójdziesz na każdą ugodę, kompromis, aby Twoje było na wierzchu. Za Taką kobietę Cię uważa :)

- czyli mozna uwazac, ze pozytywnie mnie odbiera. Jestem uparta, ale on tez. Czy mozesz wiecej cos dodac, jak on mnie odbuera? 2 miecze bardziej kojarzy mi sie z negatywna karta, jestem jeszcze zielona z interpretacji :P
Ogolnie, zgadza sie z opisu.
Jeski chodzi o dlugi czy jakies sprawy sadowe nic nie wiem na ten temat poki co. Czasami mam wrazenie, ze nie jestem dla niego, az tak wazna, bo nie poswieca mi zbyt duzo czasu, ale staram sie go zrozumiec, bo duzo pracuje. W weekendy rozmawiamy wiec nadrabiamy. To jest wlasnie odleglosc, z ktora jest ciezko. Na szczescie juz niebawem sie to skonczy. Mam nadzieje, ze wszystko ulozy sie pomyslnie i nic przede mna nie ukrywa i jest szczery ze mna. Nie znioslabym kolejnej porazki uczuciowej.
nn0305
Niewymowny

Postautor: Elzbieta » 03 gru 2019, 16:52

- czyli mozna uwazac, ze pozytywnie mnie odbiera. Jestem uparta, ale on tez. Czy mozesz wiecej cos dodac, jak on mnie odbuera? 2 miecze bardziej kojarzy mi sie z negatywna karta, jestem jeszcze zielona z interpretacji :P

Karta 2 Miecze mówi o kompromisach, o wszelkiego rodzaju ugodach, etc.Oczywiście zależy od innych kart w rozkładzie.
Aleister Crowley, wielki mag i mistrz nauk tajemnych, kartę tę zatytułował Pokój. David Sheridan w swojej talii na karcie tej wyobraził postać jakby anioła z dwoma mieczami, który stoi na straży na linii rozdzielającej dwa sprzeczne żywioły: fale i płomienie. Dwójka Mieczy oznacza porozumienie, które następuje po okresie walk i sprzeczności. Oznacza wytyczenie linii granicznych; głosi, że strefy wpływów zostały podzielone, wspólne obowiązki ustalone, że zawarto kompromis i podpisano umowy.

Moją interpretację, podpartą astrologicznymi symbolami masz wyżej :)

Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Postautor: nn0305 » 03 gru 2019, 17:03

Ok juz zrozumialam :gafa: haha
nn0305
Niewymowny