Prośby o wróżby

Prośby o wróżby

Postautor: M.Psyche » 22 mar 2015, 16:34

Mam pytanie do administracji forumezo.
Co zamierzacie zrobić z paskudnym zwyczajem na tym forum a mianowicie - użytkownicy pojawiają się tylko po to, żeby wyłudzić wróżby po czym znikają bez śladu, względnie proszą o to samo kilka razy kilka wróżek.
Wybaczanie odnosi się do przeszłości, której się nie da już zmienić, a nie do teraźniejszości, na którą nadal mamy wpływ...

Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro
Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie

Gandhi
M.Psyche
Niewymowny

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy
Droga życia: 0

Re: Prośby o wróżby

Postautor: Rea » 18 kwie 2015, 12:49

MetaPsyche pisze:Mam pytanie do administracji forumezo.
Co zamierzacie zrobić z paskudnym zwyczajem na tym forum a mianowicie - użytkownicy pojawiają się tylko po to, żeby wyłudzić wróżby po czym znikają bez śladu, względnie proszą o to samo kilka razy kilka wróżek.

Proszą pod innymi nickami, proszą na pozostałych forach,wyłudzają wróżby na fejsie. Nie ma sensu wprowadzać ograniczeń. Rozwiązanie widzę w dokładniejszym sprawdzaniu dat urodzin i ilości kont. Współpracy wróżeczek poprzez wyłapywanie takich osób. Są to osoby nie zdające sobie sprawy z wagi słowa, ze samospełniającej się wróżby.Brak wyobraźni, ograniczenie umysłowe. No sorry, inaczej tego problemu określić nie można.

Moja osobista gorąca prośba do Moderatorek. Zróbcie porządek w dziele numerologii. Dzisiaj byłam zmuszona zapisać pół forumka postami, które mogłam podpiąć pod istniejące opisy. Brakuje mi czasu na szukanie odpowiednich tematów.
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields

Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Wróć do Skargi i wnioski