Proszę o karty na związek.

Bardzo prosimy o weryfikację wróżb.
Użytkownikom którzy nie weryfikują, nie będziemy wróżyć.

Re: Proszę o karty na związek.

Postautor: aries » 06 lip 2012, 19:41

wiem
ale spójrz na to z innej strony- znaczy to, że to nie jest dziewczyna dla ciebie ;P
Awatar użytkownika
aries
Pismak

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 8

Postautor: Emperor » 06 lip 2012, 19:57

Ja tylko słuchaj chcę być szczęśliwy, nic więcej. Jedni do szczęścia potrzebują domu, inni samochodu, jeszcze inni pieniędzy ... Mi to wszystko naprawdę nie jest potrzebne ... Chcę tylko mieć przy sobie kogoś normalnego, z kim będę szczęśliwy, z kim będę mógł gdzieś wyjść, porozmawiać, spędzać miło czas, mieć jakieś wspólne plany, marzenia ... Czy naprawdę wymagam tak wiele ... Bo coraz częściej odnoszę wrażenie że chyba jednak tak ....
Awatar użytkownika
Emperor
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 2

Postautor: Elie » 21 lut 2013, 15:49

Luki, WERYFIKACJA
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2067 razy
Otrzymał podziękowań: 1828 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Emperor » 01 mar 2013, 19:17

No cóż mogę weryfikować :). W sumie to już napisałem wszystko wcześniej. Zaplanowany ślub się odbył, dziewczyna jest już mężatką a nas łączą tylko stosunki koleżeńskie i nic poza tym. A ja nadal sam i póki co nawet nikogo nie szukam bo przy moich zarobkach, nawet nie stać mnie żeby dziewczynę gdzieś zaprosić ....
Awatar użytkownika
Emperor
Wpadłem na chwilę

Postautor: Elie » 01 mar 2013, 19:24

Z takim podejściem, nigdy nie będziesz miał dziewczyny.
Związek, miłość, nie opiera się na wysokości zarobków faceta, a na miłości, wzajemnym zrozumieniu i wspieraniu się w dobrym i złym.
Popatrz na to z drugiej strony- mając wysokie zarobki, mógłbyś wpaść w drugą skrajność, a mianowicie; nigdy byś nie był pewien, czy jest z Tobą z miłości czy dla kasy.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Emperor » 01 mar 2013, 20:16

No dobra, dziewczyna będzie chciała iść na obiad czy do kina i co jej powiem? Sory kochanie, nie pójdziemy bo nie mam kasy? Albo, ok, pójdziemy ale Ty stawiasz? Jeszcze nie znam związku który byłby w stanie wyżyć wyłącznie z miłości.
Awatar użytkownika
Emperor
Wpadłem na chwilę

Postautor: Elie » 01 mar 2013, 20:19

Jeżeli kocha, to zrozumie i nie zaproponuje.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Emperor » 02 mar 2013, 23:27

No zrozumie zrozumie ale sama powiedz, chciała byś być z kimś takim i wiązać swoje plany na przyszłość z taką osobą? Jakie masz z nią perspektywy? Jedynie klepanie słodkiej biedy. Dlatego póki się jakoś nie ustabilizuje finansowo ciężko mi będzie myśleć o czymś więcej. A swoją drogą jakby któraś z dziewczyn zechciała postawić mi karty na moją stabilizację to byłbym wdzięczny. Chodzi mi kiedy ewentualnie takowa nastąpi. Czy jest szansa że w tym roku zacznie mi się to wszystko prostować? Łukasz 04.08.88.
Awatar użytkownika
Emperor
Wpadłem na chwilę

Postautor: Štilić » 03 mar 2013, 12:20

Luki pisze:No zrozumie zrozumie ale sama powiedz, chciała byś być z kimś takim i wiązać swoje plany na przyszłość z taką osobą? Jakie masz z nią perspektywy? Jedynie klepanie słodkiej biedy. Dlatego póki się jakoś nie ustabilizuje finansowo ciężko mi będzie myśleć o czymś więcej. A swoją drogą jakby któraś z dziewczyn zechciała postawić mi karty na moją stabilizację to byłbym wdzięczny. Chodzi mi kiedy ewentualnie takowa nastąpi. Czy jest szansa że w tym roku zacznie mi się to wszystko prostować? Łukasz 04.08.88.

Musisz założyć nowy temat. Bo ten w którym piszesz został przeniesiony do archiwum. Jeśli możesz zobacz czy nie dasz rady zweryfikować swoich wcześniejszych wróżb.
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Poprzednia

Wróć do Weryfikacje