Proszę o usunięcie kont

Proszę o usunięcie kont

Postautor: rokmenka » 17 lip 2019, 09:54

Witam, zarejestrowałam się tutaj w celu sprawdzenia czy moje poprzednie 3 konta zostały usunięte i niestety jeszcze nie zostały usunięte chociaż to zgłaszałam do administracji. Bardzo proszę o usunięcie tych kont i nie blokowania mi dostępu do obecnego konta bo chciałam sprawdzić czy zostaną te poprzednie konta usunięte definitywnie.
Proszę usunąć te konta:
member19413.html
member13034.html
member13167.html
Z góry dziękuję i bardzo proszę nie blokować mi dostępu do obecnego konta przed odpisaniem mi czy w ogóle usuwacie zdublowane konta czy nie? Proszę o informację.
rokmenka
konto usunięte

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Proszę o usunięcie kont

Postautor: Elie » 17 lip 2019, 12:13

Muszę przyznać, że nie wiem czy śmiać się czy wkurzać na Twój tupet. Konta, które wymieniłaś dawno zostały zablokowane właśnie z powodu zakładania jednocześnie kilku kont, co jest niezgodne z regulaminem. Nie rozumiem Twojej prośby i sensu zakładania następnego konta.Oszukiwałaś nas prosząc o wróżby podając przy tym fałszywe dane, a od nas wymagasz uczciwości. Brak słów.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2132 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: rokmenka » 17 lip 2019, 12:43

Nie wymagam uczciwości tylko chciałabym się pozbyć już tych kont i najlepiej całej zawartości no ale wiem, że postów się nie usuwa, więc przynajmniej bardzo proszę o usunięcie tych kont. Chcę już się odciąć od ezoteryki, ale niestety mnie kuszą powroty do tego jak widzę swoje dawne posty. Proszę i chociaż napisać czy usuwa się tu konta i czy jest taka możliwość żeby usunąć te moje?
rokmenka
konto usunięte

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 17 lip 2019, 14:17

Chcę już się odciąć od ezoteryki, ale niestety mnie kuszą powroty do tego jak widzę swoje dawne posty.

No cóż, to żadna wymówka, lecz zwyczajny chwiejny i słaby charakter. Radzę nad nim popracować, bo co jeśli skusi Cię coś naprawdę groźnego i niebezpiecznego... strach się bać :03777:

Nie wymagam uczciwości

Że co... bo nie rozumiem. Kto tu jest nieuczciwy... my..... czy Ty zakładając kilka kont, oszukując nas i Użytkowników wprowadzając w błąd i naciągając osoby, które traciły czas i energię na wróżby dla Ciebie. :zalamany:

Rozumiem, że obecne konto też usunąć.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2132 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Likwidacja podwójnych kont