Przepowiednia, jasnowidzenie - Jasnowidz Angels

Przepowiednia, jasnowidzenie - Jasnowidz Angels

Postautor: Brigit » 27 mar 2019, 04:47

Przypadkowo kolejny raz oglądałam. Koszmar i kpiny z dzwoniacych. ODRADZAM. Szkoda czasu i kasy.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit
Niewymowny

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Przepowiednia, jasnowidzenie - Jasnowidz Angels

Postautor: Magus » 05 kwie 2019, 18:03

To jest jakaś Niemka. Ten jej akcent :037: O jasnowidzeniu w TV ezo nie będę się wypowiadał ze zwykłej grzeczności. :P
“Spotkanie dwóch osobowości jest podobne do kontaktu dwóch chemicznych substancji – jeżeli zachodzi interakcja, obie zostają przemienione.„

C. G. Jung
Awatar użytkownika
Magus
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 107 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Przepowiednia, jasnowidzenie - Jasnowidz Angels

Postautor: Luna&Sun » 06 kwie 2019, 19:02

Podpisuję się pod waszymi opiniami. Bije od niej jakiś fałsz, zdradza to nieszczery, drażniący uśmiech .O jasnowidzeniu w TV mam negatywne skojarzenia. Nie ma czegoś takiego jak jasnowidzenie na zawołanie. Ponadto powinien towarzyszyć mu trans, co i tak w sprzyjających warunkach nie zawsze daje pozytywne efekty.
Awatar użytkownika
Luna&Sun

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Wróć do Znani i Lubiani z TV