Przyszłość związku

Postaram się odpowiedzieć na Twoje konkretne pytanie lub Twój problem osobisty, partnerski, rodzinny, towarzyski, zawodowy itd. Im więcej informacji wprowadzających w problem/pytanie przekażesz, tym prawdopodobniej odpowiedź będzie bardziej wszechstronna, precyzyjna itp. ...

Przyszłość związku

Postautor: VesperLynd » 29 maja 2018, 20:05

Hej! jestem tu nowa. Chciałabym Was prosić o wróżbę lub pomoc w interpretacji. Nadal jestem dość początkująca jeśli chodzi o numerologię, więc wszelkie wskazówki będą mile widziane.
Jestem w związku już 5 lat. Jestem w nim bardzo szczęśliwa. W grudniu mieliśmy brać ślub... Niestety mój partner ostatnio mi oznajmił, że dusi się w Polsce i że chce na stałe z niej wyjechać i podróżować po świecie. Ja - przeciwnie, tu jest mój dom, moja rodzina. Również fakt, iż jestem przewlekle chora ma wpływ na to, że nawet gdybym chciała, nie mogłabym prowadzić takiego życia, jakiego on pragnie.
Widać to w numerologii. Ja jestem 6, zapuszczam silne korzenie, jestem bardzo rodzinna. On jest 7, więc ciągnie go do świata i dusi się w jednym miejscu... Co ciekawe, w jego rozkładzie w punktach zwrotnych często pojawia się liczba karmiczna 16 (7/16). Mi również wychodzi 16 w 2WW... Wspólna droga życia to 4, czyli solidna praca. Wyślę dokładne piramidki w wiadomości prywatnej, jeśli ktoś chciałby zajrzeć i skomentować.
Na chwilę obecną jest źle. Partner przebywa właśnie u swoich rodziców i po powrocie prawdopodobnie się wyprowadzi... Bardzo nie chcę go stracić ale sama już nie wiem, co robić. Co będzie dla nas najlepsze?
Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 6

Re: Przyszłość związku

Postautor: Teresa » 30 maja 2018, 14:36

Dzień dobry,
proszę przyślij w pw daty urodzenia i inne daty - zgodnie z Regulaminem: regulamin-t44946.html

Prośbę o wróżby i/lub o kompleksowe porady możesz zamieść tutaj:
kompleksowe-porady-f1278.html
albo tutaj: kacik-wrozb-elie-karty-tarota-f1156.html

Pozdrawiam,
Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Postautor: Teresa » 01 cze 2018, 12:34

Cześć VesperLynd,
w punkcie A ustosunkuję się do Twoich tez (na podstawie dat urodzenia),
w punkcie B – do sytuacji w Waszym związku (głównie na podstawie dat urodzenia),
a w punkcie C – do przyszłości Waszej relacji (głównie na podstawie dwóch dat ważnych emocjonalnie dla Ciebie/Was).
Dysponuję tylko jedną datą ważną emocjonalnie dotyczącą początku Waszej znajomości,
i jedna datą dotyczącą „poczucia duszenia się” Partnera.
Nie dysponuję natomiast innymi datami ważnymi emocjonalnie dla Ciebie/Was:
~~~ np. datą poznania (czyli datą „urodzenia” się Waszej znajomości),
~~~ np. datami „urodzenia” się Waszej znajomości na nowych etapach Waszej relacji
(datą oświadczyn, datą zaręczyn, datą wspólnego zamieszkania, itd.).
Dlatego końcowe wnioski z interpretacji mogą być niekompletne...

A. „Jestem w związku już 5 lat. Jestem w nim bardzo szczęśliwa. W grudniu mieliśmy brać ślub... „Niestety mój partner ostatnio mi oznajmił, że dusi się w Polsce i że chce na stałe z niej wyjechać i podróżować po świecie. (…) On jest 7, więc ciągnie go do świata i dusi się w jednym miejscu...”
Na to że Partner „dusi się w Polsce i że chce na stałe z niej wyjechać i podróżować po świecie. (…) ciągnie go do świata i dusi się w jednym miejscu...”,
może wpływać nie tylko droga życia 7, ale CAŁA data urodzenia Partnera.

A-1. Okres trwania Waszego związku, oraz okres wcześniejszy – od ok. początku dorosłości Partnera, mógł/może być dla Partnera okresem nie najszczęśliwszym, niezbyt pomyślnym, nie spełniającym Jego aspiracji/marzeń/itd., itp., itd.
A ostatnie lata mogły być dla Partnera okresem najbardziej w dotychczasowym życiu niesatysfakcjonującym, chociażby z powodu minimalnej życiowej siły przebicia w tymże okresie.
… A-1a. Minimalna siła przebicia w ostatnich latach,
oraz – dodatkowo – tylko przeciętne w całym życiu zdolności do manipulacji/sprytu (czyli mniejsze niż tego typu zdolności u niektórych ludzi),
mogły/mogą stanowić barierę przy realizacji planów/pomysłów/zamierzeń Partnera, Jego aspiracji/marzeń/itd., ambicji, itp., itd.
… A-1b. Jaki jest udział spraw osobistych w przyczynach niesatysfakcjonującego okresu życiowego, a jaki jest udział spraw zawodowych, a jaki ewentualnie jest udział spraw ogólnorodzinnych i ew. innych, to trudno w 100% orzec.
Prawdopodobnie największy udział mogły/mogą mieć sprawy samorealizacji zawodowej, sprawy kariery, itp., które w powiązaniu z silnymi tendencjami numerologicznymi z punktu A-3 mogły/mogą przeważać nad sprawami partnerskimi.
… A-1c. Celem uzupełnienia → Siła przebicia Partnera obecnie zaczyna powoli stopniowo wzrastać.

A-2. Partner może odnosić (w całym życiu) sukcesy zawodowe/życiowe subiektywnie większe, bardziej znaczące/pomyślne i bardziej Go satysfakcjonujące, itp., jeśli Jego działania zawodowe/życiowe będą:
… A-2a. Powiązane (osobiście, tematycznie, itp., itd.) z różnego rodzaju formami przemieszczania się, podróży, ruchu, rozjazdów, delegacji, transportu, dojazdów do pracy (dalszych niż przeciętne), itp., itd., i/lub z różnego rodzaju formami pracy/współpracy z zagranicą (np. chociaż tylko w firmie/filii zagranicznej w Polsce).
~~~~ Preferowanie tego rodzaju aktywności zawodowej/życiowej przez Partnera może być bardzo korzystne
dla Jego życia osobistego, dla Jego delikatnej sfery emocjonalnej/psychicznej
(w tym np. dla potrzeby czasowego izolowania się od ludzi w celu analizowania/przeżywania rozterek/problemów swoich/niesowich w swoim bogatym duchowo wnętrzu), itp.
… A-2b. Przebiegać „dwutorowo”, np. z co najmniej dwoma:
miejscami pobytu/zamieszkania/zameldowania/pracy, źródłami dochodu, zawodami, stanowiskami pracy, umowami, zakresami czynności, itp., itd.
~~~~ Ale chyba nie jest najlepszą opcją „mieszkanie z Tobą + mieszkanie u Mamusi” ;) …

A-3. Partner może często odczuwać subiektywny życiowy niedosyt, subiektywne życiowe niespełnienie, subiektywne niezadowolenie z raz obranej ścieżki życiowej/zawodowej/itd.
(np. z raz wybranego pomysłu/sposobu na życie osobiste/zawodowe/itd., z raz wybranego zawodu, zajęcia/hobby, miejsca/stanowiska pracy, itp.), itp., itd.
A to – w celu osiągnięcia subiektywnego poczucia spełnienia – może niejako wymuszać stosunkowo częste poszukiwania czegoś/kogoś nowszego/innego/atrakcyjniejszego/itp./itd.,
np. innego/atrakcyjniejszego miejsca/państwa/miasta/osiedla/mieszkania/przedsiębiorstwa/itd.
(i/lub zawodu/stanowiska, pomysłu/sposobu na życie osobiste/zawodowe/itd., itd.),
np. „nie tutaj”, np. co chwilę gdzieś indziej,
np. częste poszukiwania tego czegoś/kogoś, czego/kogo akurat się nie ma, itp., itd.
… A-3a. Podobne tendencje numerologiczne występują również w Twojej dacie urodzenia.

A-4. Relacje Partnera z kobietami.
… A-4a. Partner może mieć problemy z nieemocjonalnym/spokojnym/cierpliwym, dyplomatycznym, ugodowym, itd., porozumiewaniem/dogadywaniem się z kobietami, ze współpracą z ludźmi (zwłaszcza z kobietami).
Ponadto Partner może oczekiwać ze strony kobiet – matki/sióstr+kuzynek+ciotek+itd./partnerek/żony/współpracownic/szefowych/podwładnych/itd., stosunkowo znaczącego wspierania, doglądania, zaopiekowania się, itp., itd.
… A-4b. To może, np. czasami, „nie pasować” do potrzeby zaopiekowania się przez Partnera Tobą
(z uwagi na Twoje zdrowie).
… A-4c. Proponuję zwrócić uwagę na relacje Partnera z Jego Mamusią
+ proponuję przeanalizować, na ile są one w miarę prawidłowe (bo idealnych nie ma),
na ile np. mogły (i nadal mogą) charakteryzować się nadopiekuńczością, itp.,
jaka była/jest/będzie rola Mamusi w Twojej DWUSTRONNEJ relacji z Partnerem, itp., itd.

B. Sytuacja w Waszym związku.
[„Jestem w związku już 5 lat. Jestem w nim bardzo szczęśliwa. W grudniu mieliśmy brać ślub...]

B-1. Wprawdzie Partnerowi może odpowiadać Twoje wspieranie, doglądanie, zaopiekowanie się,
Twoja prorodzinność, itp., itd. [por. punkt A-4],
ale Partner może nie być do końca szczęśliwy w Waszym układzie, w którym:
… Partner to mężczyzna ambitny, stosunkowo władczy, waleczny, itd.
… W całym życiu to Ty mogłaś/możesz mieć duże zdolności do manipulacji i duże zdolności do sprytu –
znacząco większe niż Partner.
… Od początku znajomości do ok. 2022 to Ty mogłaś/możesz mieć większą siłę przebicia niż Partner.
A obecnie to Ty możesz mieć bardzo dużą siłę przebicia, a Partner – niewielką.
… Przewaga siły przebicia (i zdolności do manipulacji/sprytu) po Twojej stronie może oznaczać m.in., że to z Twoim/Twoimi zdaniem/decyzjami/pomysłami/poglądami/opiniami/ocenami/itd., częściej/bardziej należało/należałoby się liczyć,
niż z Partnera zdaniem/decyzjami/itd., itp.
… Partner i Ty możecie mieć stosunkowo niemałe problemy z powodu delikatności/wrażliwości emocjonalnej/psychicznej
(np. z powodu działań/zachowań/decyzji/opinii/słów nadmiernie emocjonalnych/impulsywnych + czasami/często na bazie nierealistycznego postrzegania siebie/ludzi(np.Ciebie+Partnera)/sytuacji/świata, itp., itd.),
dodatkowo w powiązaniu z punktem A-4a.

B-2. W Waszych datach urodzenia oraz w dacie dot. „poczucia duszenia się” Partnera [C-2]
występują m.in. tendencje numerologiczne – wprawdzie niezbyt silne, ale jednak... –
dotyczące ewentualnego sprawowania opieki i/lub dotyczące bycia osobą potrzebującą opieki.
Proponuję rozważyć:
... Jaki był/jest stosunek Partnera do diagnozowania/leczenia/itd. Twojego zdrowia,
oraz jaki był/jest/będzie stan zdrowia Partnera.
[Jeśli zechcesz, to nt. tendencji dotyczących zdrowia Partnera napiszę w pw].
… Czy, i ewentualnie w jakim stopniu, kwestie zdrowia Twojego/Partnera mogły zaważyć na pomyśle odstąpienia od ślubu i przystąpieniu do poszukiwań...

B-3. Tendencje z punktów A, B-1 i B-2, mogą powodować np., że Partner, obecnie z niewielką siłą przebicia,
może nie czuć się komfortowo,
+ może nie być odpowiednio silny/gotowy, by wkrótce rozpoczynać nowy etap życia osobistego, itp.

C. Przyszłość Waszej relacji
(głównie na podstawie dwóch dat ważnych emocjonalnie dla Ciebie/Was).

C-1. W dacie, od której „oficjalnie zaczęliśmy być razem”:
… Przeważają m.in. tendencje numerologiczne do nadmiaru emocji/waleczności + do nadmiaru słów,
do jakichś problemów w relacjach z otoczeniem/środowiskami/towarzystwem
i/lub do jakichś problemów z postrzeganiem Waszej relacji przez otoczenie/środowiska/towarzystwo,
do manipulacji, do zachowań/działań/decyzji/opinii/słów nie zawsze zgodnych z normami/zasadami społecznymi.
… Występują m.in. tendencje do trudności z „zamykaniem”/finalizowaniem planów/zamierzeń/itp. w ramach, np. ze sformalizowaniem związku, itp.

C-2. W dacie dot. „poczucia duszenia się” Partnera:
… Przeważają m.in. tendencje numerologiczne do nadmiaru emocji/waleczności + do nadmiaru słów,
do nadmiaru manipulacji i do sprytu,
do zachowań/działań/decyzji/słów nie zawsze zgodnych z normami/zasadami społecznymi
(tendencje poważniejsze niż w punkcie C-1),
do jakichś problemów w relacjach z otoczeniem/środowiskami/towarzystwem
i/lub do jakichś problemów z postrzeganiem Waszej relacji przez otoczenie/środowiska/towarzystwo (tendencje poważniejsze niż w punkcie C-1).
… Tendencje powyższe (głównie tendencje do nadmiaru manipulacji i do sprytu)
mogą sugerować, że „poczucie duszenia się” Partnera jako powód ewentualnego wyjazdu z Polski
i ewentualnego odstąpienia od ślubu, wcale nie musi być „całą prawdą i tylko prawdą”
(tym bardziej że w Waszych datach urodzenia występują m.in. tendencje do styku z tajemniczością,
do ew. wykorzystywania/tworzenia/ukrywania/odkrywania/itd. tajemnic, itp.).

C-3. Przypuszczalnie inne daty, którymi nie dysponuję, mogą sugerować w części coś innego, ale:
… C-3a. Data, od której „oficjalnie zaczęliśmy być razem” [C-1], rozpatrywana ogólnie,
mogła/może nie sprzyjać Waszej relacji od samego początku do ok. 2023.
A później może sprzyjać lub nie sprzyjać naprzemiennie, z częstymi zmianami.
… C-3b. Data dot. „poczucia duszenia się” Partnera [C-2], rozpatrywana ogólnie,
mogła/może nie sprzyjać Waszej relacji od samego początku do ok. 2027.
A później może sprzyjać lub nie sprzyjać naprzemiennie, z częstymi zmianami.

WNIOSKI

--- Nr 1. Te dwie daty – z punktów C-1 i C-2 (nie dysponuję innymi datami),
oraz Wasze daty urodzenia, mogą wskazywać na to:
… by nie naciskać na formalizację Waszego związku partnerskiego,
… by wspólnie, w miarę spokojnie i bez zbędnych słów, itd.,
przeanalizować przyszłość Waszej relacji,
np. pod kątem zmian celów/zasad dalszego funkcjonowania związku partnerskiego
+ pod kątem Wniosków Nr 1 i Nr 2.

--- Nr 2. Przyszłość/cele/zasady/itp./itd. Waszej relacji to mógłby być temat fachowych konsultacji psychoterapeuty + mediatora, itp.

--- Nr 3. Obecnie Partner może czuć się na tyle niekomfortowo, że dobrze byłoby, gdyby Jego osobiście wsparł fachowiec z coachingu ew. z psychoterapii
(ew. dodatkowo z doradztwa zawodowego).

VesperLynd, wykorzystuj w różnych sferach życia obecną bardzo dużą siłę przebicia :)
Pozdrawiam serdecznie,
Teresa

Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Postautor: VesperLynd » 01 cze 2018, 13:55

Dziekuję Ci serdecznie za tę analizę! Bardzo dużo się zgadza... Jeśli znalazłabyś czas, chętnie się dowiem czegoś więcej na temat B-2 :) Zawsze bardzo mnie wspierał, szukał różnych form leczenia itp ale sądzę, że mimo wszystko ma ochotę od tego wszystkiego uciec...
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Teresa » 04 cze 2018, 10:39

VesperLynd, nt. B-2 napisałam w pw.

Pozdrawiam,
Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Postautor: VesperLynd » 07 cze 2018, 13:04

Hej, tak w kwestii weryfikacji :) zgadza się, partner jest mało przebojowy, dużo by chciał ale sam nie wie, jak się za to zabrać. Jest mocno skoncentrowany na swojej karierze i bardzo się nią ostatnio frustruje. I tak, co kilka lat zmienia zainteresowania zawodowe :) Jeśli chodzi o relację z mamą, to nie należy do najlepszych ale nie z powodu nadopiekuńczości mamy, ale z powodu ogromnych wyrzutów sumienia partnera z powodu ponoć okropnych kilku lat, które jej zafundował w swoim dzieciństwie (ponoć jego zachowanie wobec niej było okropne, oblał jedną klasę itp.). Bardzo się teraz stara, aby naprawić co się da.
Jest dość wrażliwy, humorzasty, potrzebuje swojej przestrzeni.
Co do przyszłości... mam podejrzenia, że coś ukrywa. Nie rzeczy typu zdrada, ale nie ma nawyku dzielenia się przemyśleniami - więc też dużo zachowuje dla siebie. Mam też podejrzenia, że ktoś może mówić o mnie źle za moimi plecami w kontekście naszego związku. Chociaż to już może paranoja...
Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy. Dziękuję jeszcze raz!
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo

Wróć do Kącik interpretacji - Numerolog Teresa