Punkt Zwrotny - 1

I Punkt Zwrotny - 1

Postautor: hedonism79 » 30 sty 2011, 21:22

Tez to zauważyłam, ze takie osoby nie zwracają uwagi na potrzeby innych.
Prawdą najgłębszą jest ogarniająca człowieka i wszechświat Miłość, od której wszystko co istnieje pochodzi i do której wszystko wraca.

http://www.youtube.com/watch?v=xfJyegHljRI
Awatar użytkownika
hedonism79
Grafoman
 
Posty: 1044
Rejestracja: 12 mar 2009, 21:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

I Punkt Zwrotny - 1

Postautor: Małgośka » 31 sty 2011, 09:22

:lol: :lol: :lol:
ja też bym zjadła wszystkie ciastka za jednym posiedzeniem :lol: :lol: :lol:
Małgośka
 

I Punkt Zwrotny - 1

Postautor: Małgośka » 31 sty 2011, 11:52

Kornelka przypomniało mi się, że twój facet ma taki sam początek piramidki jak ja :twisted: :lol:
Małgośka
 

I Punkt Zwrotny - 1

Postautor: Ann11 » 15 kwie 2011, 09:45

Koli Ty jak pomysłowy Dobromir... :lol: :lol: :lol:
Ann11
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 266
Rejestracja: 15 mar 2009, 09:32
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Punkt Zwrotny - 1

Postautor: Elzbieta » 20 mar 2013, 21:44

Portret numerologiczny tworzy nie tylko data urodzenia, ale wibracje wszystkich składowych, które możemy poczytywać za swoją metrykę życiową ( imiona, nazwiska, adresy zamieszkania, numery telefonów, pseudonimy itd. ) – to zbór liczb, wibracji charakteryzujących osobę i opisujących jej życie. Dysponując tymi narzędziami, możemy kształtować rzeczywistość wokół nas poprzez użycie konkretnego narzędzia w wybranym celu. Data urodzenia jest w tym portrecie jedynym elementem
( poza nielicznymi wyjątkami, kiedy została zmieniona przez wyjątkowe okoliczności ) absolutnie niezmiennym.

I Punkt Zwrotny to ważny punkt w naszym portrecie, który określa, co w nasze życie,
w nasz system wartości, w nasze postrzeganie świata i naszą osobowość - wnosi wibracja sumy Dnia i Miesiąca Urodzenia.
Linia napięcia w naszym życiu przebiega najbardziej dotkliwie między I Punktem Zwrotnym, a wibracją Drogi Życia. Droga Życia jest treścią filmu, w którym gramy, a I Punkt Zwrotny - to nasza wewnętrzna potrzeba zagrania w nim odpowiedniej roli.
Niekiedy możemy odbierać nasz sukces jako niepełny, ponieważ nie wyraził się on w formie, jakiej oczekiwaliśmy.

To nie cyferki wpływają na nasze życie, a pewien rodzaj energii, które te liczby symbolizują i która nas otacza i wypełnia.

I Punkt Zwrotny niesie kluczowe informacje w piramidzie życia. Wibrację tego punktu zawsze konfrontujemy z wibracjami Drogi Życia, Dnia i Miesiąca Urodzenia oraz pierwszą naszą życiową lekcją – I Czarnym Szczytem.

Kiedy w wyniku zsumowania Dnia i Miesiąca Urodzenia otrzymujemy wibrację 1,
wiemy, że nie jest to sama 1. Wibracja ta musi powstać w wyniku zamkniętego cyklu - musi pojawić się w wibracji 10, jako sumy dwóch składowych: Dnia i Miesiąca Urodzenia.

Zero przy wibracji niesie informację pewnej całości, pewnej harmonii.
Wiemy też, że I PZ przypada, w zależności od wibracji Drogi Życia na lata pomiędzy: 27 ( przy wibracji drogi życia = 9 ), a 35 rokiem życia ( przy drodze życia =1 ).
I Punkt Zwrotny jest więc progiem naszego samodzielnego i dorosłego życia i w zależności od tego, jaką wibrację Drogi Życia realizujemy - niesie informację, że część wpływów świata zewnętrznego jest już poza nami. W tym momencie zawsze wychodzimy już spod wpływu bezpośredniego otoczenia, w którym się wychowywaliśmy, otoczenia, które starało się ukształtować nasz charakter, otoczenia, które postawiło wobec nas jakieś wymagania, lub w którym napotkaliśmy na jakieś ograniczenia.
I PZ mówi przede wszystkim o tym, jakiego rodzaju nastawienie do życia wynieśliśmy z tego naszego pierwszego środowiska, z którym się zetknęliśmy.
Rozpatrując linearnie naszą datę urodzenia, to I cykl formułujący trwa do 28 roku życia – jest oznaczony wibracją miesiąca urodzenia.

Pomiędzy wibracją Drogi Życia, I PZ, a wibracją Miesiąca Urodzenia powstaje pewnego rodzaju trójkąt bermudzki – jest to kluczowy moment do zrozumienia, czy środowisko dało nam, czy utrudniało nam rozwinąć narzędzia potrzebne do wypełnienia wibracji Drogi Życia.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator
 
Posty: 31570
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2209 razy
Otrzymał podziękowań: 2178 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Punkt Zwrotny - 1

Postautor: xLena » 07 sty 2014, 16:51

Punkt Zwrotny 1

Podlegał będziesz procesowi indywidualizacji realizacji Nastąpi krystalizacja twojej osobowości ..Okres będzie sprzyjał aktywności ,przedsiębiorczości organizowaniu tworzeniu przewodzeniu Będziesz mógł liczyć na samego siebie znaleść włąsną drogę na życie.Staraj się być aktywny i samodzielny Polegaj tylko na sobie i na wewnętrznym głosie Pasywność będzie mniała fatalne skutki W najlepszym przypadku osiągniesz samorealizację i sukces osiągnięty własnym wysiłkiem .w Najgorszym klęske osobistą i trudności w samorealizacji

W pierwszym pkt zw1 wypada na wczesne lata zapowiada dużą samodzielność i możliwość określenia się już na początku życia Będziesz mniał znaczne możliwości twórcze i autonomię. Jeśli nie będziesz mniał siły i chęci do posuwania się naprzód ,okres ten może być trudny . Trudności te potęgować będzie dodatkowo egoizm i autorytaryzm (jestem najważniejszy ,wszyscy powinni się tylko mną zajmować wszystko mi się należy ) z którym rodzice i opiekunowie mogą mnieć problemy.

PZ2,3 Możesz spodziewać się nowych okazji nowych początkó odnowy ponownego odkrycia siebie ,nowego stylu życia dużej aktywności i możliwości realizacji własnych pomysłó

PZ4 Będziesz musiał znależc w sobie odwagę i determinację i pozostać aktywnym Polegaj na sobie i Bogu. Zaczynanie od nowa będzie trudneźródło: http://szark.info/punkty_zwrotne.html
xLena
 

Poprzednia

Wróć do Punkty Zwrotne - spełnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości