Punkty zwrotne (spełnienia)

Re: PUNKTY ZWROTNE

Postautor: Silvie » 11 kwie 2011, 21:09

Agatku ty jako 9 z drogi zycia odejmujesz te 9 od 36 czyli w 27 roku zycia powinnas robic IPZ, wtedy bylas w 6 roku osobistym, wiec tez przesuwasz sie do przodu w poszukiwaniu pierwszego roku osobistego i wychodzi na to, ze byl to 1999, wiec kulminacja IPZ wypada na lata 1995-1999, nastepne kulminacje obliczasz juz w prosty sposob, dodajesz 9 do tych dat z IPZ
czyli IIPZ 2004-2008,
IIIPZ 2013-2017,
IVPZ 2022-2026
Obecnie jestes w trzecim PZ od 2009 roku

Pytalas wyzej czy maja znaczenie podliczby z roku urodzenia, jak najbardziej, tam dalas przyklad z roku 1 z 10,19, ma to znaczenie tym bardziej, ze 19 to karmiczna liczba i taka jedynka rozni sie od "czystej" jedynki
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Silvie » 11 kwie 2011, 21:11

Iloczku no i dobrze, przy okazji sie dowiedzialyscie, ze macie wadliwa wersje programu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

Postautor: Maryna_a » 11 kwie 2011, 21:14

Małgośka pisze:Marynko, ale program też tak liczy, bo był pisany na podstawie wiedzy z jej programów :geek:

=============================
Ilo
14-09-1976
Pierwszy punkt zwrotny: 2011 - 2016

Małgosiu, ale to jest jakieś pomieszanie z poplątaniem! :shock:

Silvie pisze:U Iloczka tak samo IPZ to 82+35 czyli w roku 2011, jest ot 5 rok osobisty dla Iloczka wiec trzeba szukac najblizszego pierwszego roku, wiec idziemy do przodu z latami(bo jest urodzona we wrzesniu) az do 2016 kiedy ponownie bedzie w pierwszym roku osobistym, ten czas 2011-2016 to kulminacja IPZ

Silvie, jeśli to wg Ciebie jest "kulminacja", to nic dziwnego, że nasze interpretacje są rozbieżne. :D To, że u Ilo na 35 rok życia przypada 5. rok osobisty i przesuwa się czas trwania Ipz wcale nie znaczy, że od 2011 do 2016 (6 lat) jest jakaś kulminacja! To znaczy tylko tyle, że przesuwa się czas wejścia w IIpz. do września 2016 r., bo wtedy wejdzie w rok osobisty o wibracji 1, a tym samym zmieni się wpływ Ipz na IIpz.
Awatar użytkownika
Maryna_a
Gawędziarz

Postautor: Silvie » 11 kwie 2011, 21:15

Tak Pani Danusia tlumaczyla obliczanie kulimacji PZ, i tak jest ot uzwglednione w programie Szoda, jeszcze pamietam, ze byl spor jak liczyc przy 5 roku osobistym, bo w obie strony jest jednakowo daleko do pierwszego roku osobistego
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

Postautor: Ann11 » 11 kwie 2011, 21:29

Marynko, ale u Ilok 1 rok zacznie się już od wrzesnia 2015, bo juz po wrześniowym nowiu odziaływuje 2016 :roll:
Ann11
Wpadłem na chwilę

Postautor: Silvie » 11 kwie 2011, 21:31

ja nie Marynka, ale powiem, ze, tak zaczyna sie we wrzesniu 2015, ale konczy sie we wrzesniu 2016, wiec bierze sie pod uwage 2016, poniewaz wieksza czesc pierwszego roku osobisego znajduje sie w 2016
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

Postautor: Maryna_a » 11 kwie 2011, 21:38

Tak, Ann, masz rację. :D

Silvie, byłam na kursie u Pani Danusi jesienią 2008r. Owszem, mówiła o "kulminacji", ale nie w ten sposób liczonej, tylko jako o trzech ostatnich latach obowiązywania danego punktu zwrotnego. W przypadku Ilo byłoby to od IX.2012 do IX.2015. Co innego jest sposób liczenia momentu przejścia z jednego punktu zwrotnego do drugiego, a co innego... kulminacja. Jeśli w ogóle takowa istnieje. Bo już w zeszłym roku na kursie, na którym była moja koleżanka, o "kulminacji" mowy nie było (sposób liczenia punktów zwrotnych - bez zmian).
Awatar użytkownika
Maryna_a
Gawędziarz

Postautor: Silvie » 11 kwie 2011, 21:45

Nie bylam niestety na kursie, wiec tylko to co do mnie dotarlo z pierwszego kursu na ktorym byla Czarna, poza tym bylo gdzies to omawiane na forum, ale znalezc tego nie moge, tak mi zostalo w liczeniu z tamtych czasow i jak widze program Szoda tez sie na tym opiera. Zobacz jak sie to zmiena, kiedys na kursie bylo o tym mowione, a teraz juz nie
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

Postautor: Maryna_a » 12 kwie 2011, 07:56

Silvie, numerologia to żywa wiedza, wciąż ewoluuje. Ja też kilka lat temu w wielu kwestiach miałam inny pogląd. Bo opierałam się bardziej na wiedzy cudzej, niż na własnym doświadczeniu.

Dobrze, że wyjaśniło się, skąd te dziwne wyliczenia w programie Szoda. Szkoda tylko, że nie można się na nich oprzeć... ;)

malutek pisze:Przelomy nastepuja co 9 lat, ale nie znaczy, ze 9 lat trwaja, ciekawam, kto by psychicznie wtrzymal 9-cioletni zyciowy zakret. Oczywscie przed i po okresie najwiekszego nasilenia wplywu PZ w jakims stopniu nadal jestesmy pod jego dzialaniem, ale juz nie musimy obawiac sie/spodziewac naglych zwrotow;
Taki "zakręt" trwa parę miesięcy, do roku, kiedy to nakładają się wpływy poprzedniego i nowego punktu zwrotnego, i wcale nie muszą towarzyszyć temu jakieś nagłe zdarzenia, ale... mogą. :) To, co się dzieje w życiu człowieka pod wpływem wibracji danego punktu zwrotnego zależy też od wpływu wibracji cyklu, i od tego, na ile te dwie wibracje są harmonijne. A do tego dochodzi jeszcze wpływ wyzwań, roku osobistego, wibracji drogi życia, wieku, itp.
Jednakże wpływ punktu zwrotnego trwa tyle, ile wynika z wyliczeń (prawidłowych). Najdłużej trwa pierwszy pz, nawet do 39. roku życia (w przypadku dż1), drugi i trzeci punkt zwrotny - 9 lat, czwarty - do końca życia. A jakiś nagły zwrot w życiu... zawsze może się zdarzyć. :)
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2011, 08:54 przez Maryna_a, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Maryna_a
Gawędziarz

Postautor: Silvie » 12 kwie 2011, 08:52

Marynko wiem, ze to sie zmienia i nic nie jest stale, odnioslam sie tylko do metody wyliczen, u mnie to nawet funkcjonuje. Poza tym wszystkie teorie staram sie sprawdzac na zywych przykladach, to nie jest tylko teoretyczne gdybanie
A tak z ciekawosci dlaczego 1 z d.z. mialaby robic IPZ nawet w okolicach 39 roku zycia?
Maryna_a pisze:Jednakże wpływ punktu zwrotnego trwa tyle, ile wynika z wyliczeń (prawidłowych)

Skad mozemy miec pewnosc, ze te wyliczenia sa prawidlowe? Chetnie sie czegos dowiem w tym temacie, intryguje mnie dlaczego na ostatnim kursie nie bylo mowy o tych PZ, tak jak mowilas
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

PoprzedniaNastępna

Wróć do Punkty Zwrotne - spełnienia