Pusty (inaczej jałowy, czy próżny) bieg Księżyca

Pusty (inaczej jałowy, czy próżny) bieg Księżyca

Postautor: Elie » 13 paź 2013, 01:02

Pusty (inaczej jałowy, czy próżny) bieg Księżyca, to okres, w którym Księżyc nie tworzy już żadnych głównych aspektów z innymi planetami, aż do ingresu (wejścia) w nowy znak.

W astrologicznej symbolice pusty bieg Księżyca oznacza, że sprawy rozpoczęte w tym czasie nie będą miały swojego dalszego biegu. Z jednej strony to niekorzystne przy rozpoczynaniu nowych projektów, które chcemy w przyszłości rozwijać, bo skazuje je to na niepowodzenie i brak perspektyw rozwoju, z drugiej jednak - gdy chcemy szybko zakończyć niechciany wątek interesów, robimy to właśnie podczas pustego biegu Księżyca.

Daty zawsze jednak należy dobierać umiejętnie i indywidualnie. Pamiętajmy, że pusty bieg Księżyca to nie jedyny wyznacznik powodzenia lub porażki naszych przedsięwzięć.

Pomysł, czy projekt zrodzony w tym czasie może świetnie się w przyszłości rozwinąć, należy jednak pamiętać, że będzie wymagał pewnych przeróbek. W tym wypadku pusty bieg Księżyca oznacza, że w obecnym kształcie lub z tymi ludźmi, projekt nie zostanie zrealizowany, a na pewno do pełnego sukcesu wymaga lepszego dopracowania.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31480
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Ogólne informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości