pytanie o przeszlosc

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

pytanie o przeszlosc

Postautor: Ashling » 24 lis 2019, 20:19

Witajcie,

ostatnio staram się doszkalać w temacie tarota, robię różne ćwiczenia- zadaje pytania i analizuje karty. Dziś podzielę się z Wami co wyszło, gdy spytałam czy istnieje jakakolwiek szansa, czy mogę cos jeszcze zrobić, aby na nowo zauroczyć tego mężczyznę? Ukazały się następujące karty:

Księżyc, Śmierć, Wisielec, Sprawiedliwość, Giermek buław
i ostatnia X buław..

Chyba już gorszego rozkładu być nie mogło ;)

Z tego co zdążyłam się zorientować karta księżyca pokazuje złudzenia, obsesje, czyli wychodzi tu jakby moja obsesja na jego punkcie?
Następna jest śmierć, czyli definitywny koniec, cos na co nie mam wpływu, nie mogę tego odwrócić i choćbym się starała jak nie wiem co to sprawa jest zamknięta, śmierć oznacza także transformacje i odrodzenie.

Wisielec oznacza jakieś złudne nadzieje z mojej str, czekanie na cos co nie nastąpi, dalej mamy sprawiedliwość czyli ucięcie wszystkiego raz na zawsze oraz X buław, czyli przytłoczenie, ciężkie myśli, przeszkody..
Ashling

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: pytanie o przeszlosc

Postautor: Ashling » 24 lis 2019, 20:27

Pominęłam jeszcze pazia buław..i tutaj sama nie wiem..być może ta karta przedstawia po prostu mnie? Osobę młodą ze skłonnościami do ryzyka, znak ognisty lew, a więc zgadzałoby się..może to ukazuje moje naiwne i niepoważne podejście do sprawy, ukazuje moją niedojrzałość i chaos?
Ashling

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: Elzbieta » 24 lis 2019, 23:09

Księżyc, Śmierć, Wisielec, Sprawiedliwość

Te karty mówią o jego przemyśleniach, analizie tego, co ukrywa( karta Księżyc)W Sprawiedliwości jest rozsądna decyzja do jakiej doszedł po przeanalizowaniu waszej relacji.

Troszeczkę bez ładu i składu. Bez porządnego rozkładu nie dowiesz się konkretów - dlaczego nie masz szans, a może je masz pod warunkiem, że coś tam zmienisz w sobie, w podejściu do niego.

Np. takie pytania;

Co on o mnie sądzi;
Co we mnie lubi;
Czego nie lubi w Tobie;
Co mogę zrobić, zmienić w sobie aby zwiększyć swoje szanse;
Co stoi na przeszkodzie;
Co ukrywa;
Dlaczego ukrywa;
Dopiero na końcu - rezultat, co z tego wyjdzie.

Karta 10 Buław jest do przeskoczenia. Mimo wielu trudności można osiągnąć cel, pod warunkiem stopniowego usuwania przeszkód. Nigdy od zaraz, ta karta mówi o nawarstwieniu się przeszkód. Zbyt duży ciężar do udźwignięcia. Jednak pokonując po kolei przeszkody można pozbyć się ciężaru - tak czy inaczej.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2232 razy
Otrzymał podziękowań: 2184 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elzbieta » 24 lis 2019, 23:25

Giermek buław i ostatnia X buław..

Tu masz częściową odpowiedź na Twoje niepowodzenia. Działasz za szybko, bez ładu i składu, zbyt nachalnie i bez przemyślenia, niszcząc swoje szanse przez takie zachowanie. Może zbyt często szukasz kontaktu z nim, co mu przeszkadza i denerwuje. Nikt nie lubi natrętów, zbyt częstych smsów, prób kontaktu. Wynikiem czego zbierasz negatywną opinie o sobie, czyli trudno z Tobą wytrzymać - stąd 10 Buław.
Postępuj wg planu, stopniowo i niezbyt nachalnie. Pozwól mu za sobą zatęsknić, daj mu na to szansę.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2232 razy
Otrzymał podziękowań: 2184 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje