Randka A i W

Proszę o weryfikację wróżb
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Randka A i W

Postautor: Elie » 01 paź 2018, 13:44

Karta reprezentująca A.; Wisielec
W obecnej chwili - czasie, jesteś na etapie przemyśleń, analizowania. Być może karty pokazały przygotowywanie się do egzaminu, Twoją naukę.Jako Ciebie ogólnie - jesteś osobą która zanim cokolwiek zrobi musi się dobrze zastanowić, poznać "sprawę" człowieka. Nie postępujesz bezmyślnie, zbyt pochopnie.

Karta reprezentująca W.; 7 Mieczy
ON może mieć podobnie; zanim cokolwiek zrobi, postąpi, wpierw musi "przeprowadzić wywiad" na temat danej sprawy, człowieka. Na pewno jest wścibski, może mieć skłonności do oszukiwania, ukrywania czy zatajania niektórych faktów.Nie należy do ludzi szczerych.

1 - Na co Ty masz nadzieje; Gwiazda
Po prostu, liczysz na szczęśliwy los, na to, że to może być ten wymarzony, jedyny.
2 - Na co On ma nadzieję ; 4 Denary
Natomiast On skupia się głównie na sobie i posiadaniu, szczególnie materialnym. Obojętnie jak postąpi, będzie miał na uwadze swoje dobro i wygodę. Ciebie potraktuje jako swoją zdobycz i nie licz na kwiaty czy wystawną kolację.

3 - To co Ty wnosisz do relacji; Rycerz Kielichów
Z pewnością swoje Nim zauroczenie. Jesteś z natury marzycielką, która nie ma praktycznego zmysłu. Potrafisz się szybko zakochać, dać partnerowi wszystko, jak również wiele obiecać. Jednak potem jakoś tak wychodzi, że nie dotrzymujesz słowa. Czyli - serce na dłoni, jednak gorzej u Ciebie z wytrwałością.

4 - To co On wnosi do relacji; 5 Mieczy
No nie wygląda na szczerego. Może być zakompleksiony i co gorsze, nie bez powodu. Nie będzie Z Tobą do końca szczery. Uważaj na Niego. Może mieć coś na sumieniu.Niby każdy coś tam ma, ale ze szczerością u niego nie za bardzo.

5 - Na co masz zwrócić uwagę - (negatywy); Rydwan
Może zbyt szybko "ruszyć do ataku"
6 - Na co masz zwrócić uwagę - ( pozytywy); 2 Denary
Z drugiej strony będzie się wahał, kluczył.

Rezultat - jak się potoczy randka;Sprawiedliwość...4 Miecze...8 Kielichów
Nie liczyłabym na na jakieś ogromne zadowolenie. W zasadzie może być nudno. Może też się przytrafić odłożenie randki na inną okazję.

Jak się potoczy po randce; 3 Miecze...Król Kielichów...8 Mieczy
Prawdopodobnie będziesz rozczarowana, nie będziesz wiedziała co o Nim sądzić.

Przykro mi, takie karty. Mimo wszystko życzę powodzenia.:)
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Randka A i W

Postautor: DamaWMasce33 » 01 paź 2018, 15:01

Pięknie dziękuję za odpowiedź, wszyscy mi go odradzają a ja jak jakas glupia sie uparlam..tragedia ze mna troche..teraz juz sama nie wiem czy w ogole sie z nim spotykac, a powiedz mi czy Ty Ellie jako kobieta tak bez kart doradzilabys wchodzic w ta relacje czy dac sobie spokoj?
Awatar użytkownika
DamaWMasce33
Moderator

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Postautor: VesperLynd » 01 paź 2018, 17:16

A może warto sobie zadać pytanie, co tak bardzo Cię w nim pociąga, że pomimo przestróg i własnej intuicji tak bardzo chcesz z nim być? Co on Ci może zaoferować? Jak traktuje innych ludzi? Ile z tego, czego Ty chcesz jest prawdą i ma odbicie w rzeczywistości? Każdy z nas pragnie miłości, ale projektowanie własnych życzeń na osobę, która tej miłości nie może Ci dać i jest, jaka jest zawsze kończy się rozczarowaniem... Zaufaj swojej intuicji.
have courage & be kind

Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo

Otrzymał podziękowań: 22 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 6

Postautor: DamaWMasce33 » 03 paź 2018, 00:38

VesperLynd pisze:A może warto sobie zadać pytanie, co tak bardzo Cię w nim pociąga, że pomimo przestróg i własnej intuicji tak bardzo chcesz z nim być? Co on Ci może zaoferować? Jak traktuje innych ludzi? Ile z tego, czego Ty chcesz jest prawdą i ma odbicie w rzeczywistości? Każdy z nas pragnie miłości, ale projektowanie własnych życzeń na osobę, która tej miłości nie może Ci dać i jest, jaka jest zawsze kończy się rozczarowaniem... Zaufaj swojej intuicji.

Ze mna ogolnie jest cos nie tak..zawsze ciagnelo mnie w strone starszych mezczyzn, tych szorstkich, z wysoka pozycja spoleczna, obojetnych, ktory wykazywali zainteresowanie mna w jakims tam stopniu, ale nigdy nie tak jak wiekszosc, czyli na zasadzie podobasz mi sie fizycznie, ale na nic wiecej nie licz...tak to z nimi jest, ogolem zastanawiam sie czy to nie przez moja karme milosci..moze mam to do odpracowania? Moze dlatego mnie ciagnie do takich z wysokim ego, ktorzy maja mnie tak naprawde gdzies i leca tylko na moje cialo, mlodosc?
Awatar użytkownika
DamaWMasce33
Moderator

Postautor: Nut » 03 paź 2018, 01:29

Być może szukasz ojca a nie partnera. Jak wyglądają Twoje stosunki z ojcem.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 460 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy
Droga życia: 0

Postautor: DamaWMasce33 » 03 paź 2018, 01:36

Nut pisze:Być może szukasz ojca a nie partnera. Jak wyglądają Twoje stosunki z ojcem.

Mój tata jest raczej lajtowy, totalnie odbiega od obrazu mężczyzny, który opisałam. To typ lekkoducha, faceta z głową w chmurach, trochę szalonego artysty. Fakt jest taki, że rodzice się rozwiedli i wychowywałam się głównie z mamą, ale racja z tatą jest okej, mamy kontakt.
Awatar użytkownika
DamaWMasce33
Moderator

Postautor: Elie » 11 paź 2018, 17:53

DamaWMasce33 napisz nam czy randka się odbyła i jak przebiegła. Czy spełniła Twoje oczekiwania ?
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 11 paź 2018, 17:59

DamaWMasce33 pisze:
VesperLynd pisze:A może warto sobie zadać pytanie, co tak bardzo Cię w nim pociąga, że pomimo przestróg i własnej intuicji tak bardzo chcesz z nim być? Co on Ci może zaoferować? Jak traktuje innych ludzi? Ile z tego, czego Ty chcesz jest prawdą i ma odbicie w rzeczywistości? Każdy z nas pragnie miłości, ale projektowanie własnych życzeń na osobę, która tej miłości nie może Ci dać i jest, jaka jest zawsze kończy się rozczarowaniem... Zaufaj swojej intuicji.

Ze mna ogolnie jest cos nie tak..zawsze ciagnelo mnie w strone starszych mezczyzn, tych szorstkich, z wysoka pozycja spoleczna, obojetnych, ktory wykazywali zainteresowanie mna w jakims tam stopniu, ale nigdy nie tak jak wiekszosc, czyli na zasadzie podobasz mi sie fizycznie, ale na nic wiecej nie licz...tak to z nimi jest, ogolem zastanawiam sie czy to nie przez moja karme milosci..moze mam to do odpracowania? Moze dlatego mnie ciagnie do takich z wysokim ego, ktorzy maja mnie tak naprawde gdzies i leca tylko na moje cialo, mlodosc?

Proponuję Ci rozkład - ANALIZA FREUDA Pozwoli Ci poznać siebie, to co siedzi w Twojej nieświadomości, a co odziedziczyłaś w genach..
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: DamaWMasce33 » 11 paź 2018, 18:48

Elie pisze:DamaWMasce33 napisz nam czy randka się odbyła i jak przebiegła. Czy spełniła Twoje oczekiwania ?

napisalam do niego 2 tygodnie temu, odpisal tego samego dnia z informacja, iz nie ma go w Wawie i mozemy sie spotkac w przyszlym tyg (czyli na chwile obecna, w tym poprzednim) pozniej sie nie odzewalam, on takze...wniosek z tego taki: widac ze totalnie nie zalezy mu na spotkaniu. To mezczyzna starszy ode mnie o 18 lat, chirurg..na co dzien mieszka w innym, duzym miescie, domniemam ze jest po prostu swiadomy swojej pozycji zawodowej, uwaza sie za kogos atrakcyjnego, jest swiadom tego, ze moze to wykorzystac (choc jego wyglad to kwestia dyskusyjna, wielu os z pewnoscia nie przypadlby do gustu, ma ostre rysy twarzy, jest dosyc meski, to nie typ delikatnego, gejowatego modela z katalogu, kobiety poszukujace komercyjnego typu urody u faceta z pewnoscia nie bylyby zachwycone jego fizycznoscia). To on chce rozdawac karty, wie ze ma wladze, jestem pewna, ze do spotkania dojdzie jedynie w przypadku mojej interwencji, jesli bede go "atakowac" o spotkanie to raczej sie spotka...a w przeciwnym razie slabo to widze. Mam teraz metlik w glowie, nie wiem czy to ma sens, z jednej str podoba mi sie ficzynie ale z drugiej wiem, ze znow wpakowalabym sie w trudna relacje, ktora wymagalaby ode mnie masy cierpliwosci. Jestem poniekad tolerancyjna, ale jednoczesnie zaborcza..
Awatar użytkownika
DamaWMasce33
Moderator

Postautor: Elie » 11 paź 2018, 19:12

Mogę się pod tym podpisać obiema rękami.

Zadaj sobie pytanie - czego/ kogo oczekujesz - chcesz, pragniesz mieć za partnera. Jaki on ma być, jakie cechy charakteru ma mieć i po prostu wizualizuj go sobie przed snem. Odpuść sobie tych co są zajęci, co Cię już zawiedli. Nie chcesz chyba być tą drugą czy męczennicą wyczekującą aż pan i władca znajdzie dla Ciebie godzinkę raz na dwa tygodnie, miesiąc. Gdyby takiemu jednemu i drugiemu zależało na Tobie, to nie mogłabyś się od niego opędzić.

Proponowałam Tobie świetny rozkład Freuda - czytaj 2 posty wyżej :wink: Wpierw poznaj siebie, swoje pragnienia, w tym te nieuświadomione, potem czekaj i rozglądaj się czy ktoś taki przypadkiem nie oczekuje na gest przyzwolenia od Ciebie. Tak bywa - szukamy daleko, a ten ktoś jest obok nas.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Następna

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota