Re: Zdrowie w horoskopie

Postautor: iwona2405 » 06 mar 2011, 21:43

TEMAT NIEKOMPLETNY CZĘŚĆ POSTÓW USUNIĘTO

no mi sie prawie wszystko zgadza od zł obojczyka przez zerwane nerwy i choroby kobiece :shock: to jest super :geek: :geek:
Dziękuje Wam, za waszą przyjaźń wszystko dziś dam, wy zawsze wierni ,niezastąpieni i ja wiem że ten stan się nigdy nie zmieni. Ocieracie łzy gdy rani mnie świat i chcecie pokazać ile jest wart.
Gdy leże w dolinie swego życia sama, wiem że powstanę bo przecież Was mam:***
Awatar użytkownika
iwona2405
Grafoman

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: apuss » 07 mar 2011, 13:40

To nie jest tak, że odnajduję sobie , że np.
Neptun w Strzelcu - czyli słabość stawu biodrowego oraz ud. Możliwość zatrucia nieznanymi osobie roślinami oraz Pluton w Wadze - wirusowe zapalenie nerek.

Uran w Skorpionie - kolki w wyniku wzdęć, zaburzenia w miesiączkowaniu, nieregularny, kurczowy stolec. Zaburzenia w działaniu narządów płciowych. Możliwość zakończenia życia w wyniku katastrofy, zamachu itp.

co tam ten wypadek, ale zaintrygował mnie ten kurczowy stolec... co to do cholery jest?!?!?! :shock:

Roczniki 70-80 będą nieregulowanie miesiączkować, mieć wzdęcia i endoprotezę stawu biodrowego...

Nie sprawdza się dlatego, że nie tak analizuje się horoskop i wszelkie jego sprawy czy to dotyczące zdrowia, kariery, miłości czy związków...
Głową w gwiazdach...
apuss
Niewymowny

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 1

Postautor: Xigriss » 07 mar 2011, 19:54

hm u mnie sie sprawy kobiece sprawdzaja,ale sie nie lecze bo to ino hormony pomagają ktorych przyjmowanie w mym przypadku do reszty by wątrobe zniszczylo nie mowiac o wadze..wole byc szczupla niz plodna i tlusta :lol:
jeszcze mars w kwadracie do ascendent i te plutoniczne aspekty [tez square asc.]
no mialam mięsaka szczeki,okaleczyli mnie zdeczka, grożą wznową i szybkim przekręceniem się
węzeł w 12domu i twarde aspekty ksiezyca z merkurym
no psycha siada,takie stany depresyjne,maniakalne,latwo w furie wpadam,ongis okaleczenia,mysli samobojcze rowniez,w sumie zamiast sie meczyc i zyc w beznadziei,bidzie,bo pewnych rzeczy sie silą woli et.c nie zmieni wg mnie to jest uczciwe,dobre rozwiazanie..
ogolem zem ostro pier...lnięta
co bardzo w sobie lubie :D
Xigriss
Forumowicz do entej

Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Koziorożec
Droga życia: 7

Postautor: Xigriss » 08 mar 2011, 01:36

no mam bole stawow,marną kondycje mimo ruchu, skolioze tez,uciska na nerwy ostatnio dysk
a choc asc. w wodniku problemy z wagą,taka pyza się zrobilam i brzuch jak w czwartym miesiacu ciazy :lol:
to tez aspekty planet zważają nie same znaki

no bym wyjechala do judesej,
egzotyki,grecyje, brazylie, czarne mamby i dzikie nieokrzesane lądy mnie wogole nie kręcą[jak to szczelcowych powinny] ino gdzie większy luz ale coz jak ni ma za co itd :lol: a pracy nagle nikt tam nie załatwi, nie z mym fartem..
choc znam takie co ich fagaski tu to,tam sciągną i jeszcze damy z nich zrobią choc wczesniej słoma z buta :roll: cóż nie każdy ma ten lep,że ciagną jak dzikie szarańcze kilometrami :lol:
Xigriss
Forumowicz do entej

Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Koziorożec
Droga życia: 7

Wróć do Ćwiczenia