Relacja

Postaram się odpowiedzieć na Twoje konkretne pytanie lub Twój problem osobisty, partnerski, rodzinny, towarzyski, zawodowy itd. Im więcej informacji wprowadzających w problem/pytanie przekażesz, tym prawdopodobniej odpowiedź będzie bardziej wszechstronna, precyzyjna itp. ...

Relacja

Postautor: Łysy » 12 lip 2017, 14:48

Proszę o opisanie możliwosci aktualnej relacji, wszystkie szczegoly i daty wysyłam w wiadomości prywatnej. Dziekuje :)
Łysy
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2017, 14:14
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Relacja

Postautor: Teresa » 12 lip 2017, 17:21

A ja wcześniej poproszę o daty ważne emocjonalnie dla Ciebie/Was - zgodnie z Regulaminem: regulamin-t44946.html#p1007735
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 214
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 134 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: Relacja

Postautor: Teresa » 16 lip 2017, 15:00

Witaj,
to punkt widzenia Numerologii na kwestie z Twojej pw.

--- A/ Firma A.
------ A-1/ Na podstawie daty powstania Firmy A → Ok. połowy 2018 lub w 2.połowie 2018, czyli stosunkowo niedługo, może kończyć się dobry/pomyślny okres Firmy A i może zacząć się słaby/niepomyślny okres ok. 10.letni.
------ A-2/ Ok. połowy 2017 lub w 2.połowie 2017 Twoja data urodzenia mogła/może jednorazowo skonfliktować się z datą powstania Firmy A.
[Wyjaśnienie nr 1: Jednorazowe konfliktowanie się dat może oznaczać w realu sprawę do załatwienia poważniejszą niż dotychczas i/lub problem do rozwiązania poważniejszy niż dotychczas i/lub poważniejszy niż dotychczas dyskomfort/spór/konflikt, itp., itd.]
~~~ Przez okres ok. 1-1,5 roku po tym skonfliktowaniu się powyższych dat, Twoja data urodzenia może wykazywać tendencje subiektywnie (z Twojego punktu widzenia) najmniej pomyślne (z tym że tu nie można mieć 100% pewności, że dotyczy to tylko/głównie Twoich spraw w Firmie nr A, a nie np. częściowo innych spraw zawodowych, czy np. częściowo innych sfer życia).
----- A-3/ Ok. połowy 2017 lub w 2.połowie 2017 mógł/może zacząć się wieloletni słabszy okres w życiu Szefa, który to słabszy okres może być mniej więcej podobnie słabszy/słaby, jak okres opisany w podpunkcie A-1
(lecz mimo to nie można mieć 100% pewności, że ten słabszy okres w życiu Szefa dotyczy tylko/głównie Jego spraw w Firmie A, a nie np. częściowo innych spraw zawodowych, czy np. częściowo innych sfer życia).
------ A-4/ Jeśli ok. 2020 trwałbyś w obecnym układzie w Firmie A, to ok. 1.połowy 2020 Twoja data urodzenia mogłaby ponownie jednorazowo skonfliktować się z datą powstania Firmy A.
[Wyjaśnienie nr 1 → jak w podpunkcie A-2]
------ A-5/ Jeśli ok. przełomu 2021/2022 trwałbyś w obecnym układzie w Firmie A, to ok. przełomu 2021/2022 Twoja data urodzenia mogłaby jednorazowo skonfliktować się z datą urodzenia Szefa.
[Wyjaśnienie nr 1 → jak w podpunkcie A-2]

W wyniku jednorazowego skonfliktowania się Waszych dat urodzenia mogłaby nastąpić jakiegoś rodzaju zmiana układu sił w Waszej relacji na kilkanaście lat – w tym okresie to Ty mógłbyś mieć większą siłę przebicia w Waszej relacji niż Szef, to od Twoich pomysłów/warunków/decyzji/słów, itd., mogłoby więcej zależeć
niż od pomysłów/warunków/decyzji/słów, itd., Szefa, itp., itd.
------ A-6/ Jeśli do ok. 2030 trwałbyś w obecnym układzie w Firmie A, to okres ok. 2027 – ok. 2030 mógłby być potencjalnie bardzo trudny dla Ciebie, Szefa i Firmy A → w tym okresie z datą powstania Firmy A mogłaby konfliktować się w długim okresie (ok. 1.roku) najpierw data urodzenia Szefa, a później w długim okresie (raczej ponad roku) i intensywniej – Twoja data urodzenia.
[Wyjaśnienie nr 2: W przypadku konfliktowania się dat w dłuższym okresie → sprawa/problem/dyskomfort/spór/konflikt itp., itd., mogą się wzajemnie przeplatać i/lub mogą występować wielokrotnie i/lub mogą występować z różnym nasileniem, itp., itd., + w tym dłuższym okresie mogą występować przerwy między poszczególnymi sprawami/problemami/sporami/konfliktami, itp., itd.]
------ A-7/ Później, przez okres ok. 3,5 roku Firma A mogłaby złapać pomyślny oddech, ale chyba go nie złapie, bo w tym okresie Twoja data urodzenia i data urodzenia Szefa mogą nadawać na innych falach niż data powstania Firmy A. Czyli raczej już wcześniej ten obecny układ Twój/Szefa/Firmy nie będzie aktualny...

--- B/ Firma B.
Na podstawie Twojej daty urodzenia i Twojej daty zatrudnienia w Firmie B:
------ B-1/ Data zatrudnienia w Firmie B może ogólnie nie sprzyjać Twojej drodze zawodowej w Firmie B
do ok. 2026.
------ B-2/ W powyższym okresie niesprzyjającym dodatkowo mogą nie sprzyjać momenty:
--------- B-2a/ Ok. 1.połowy 2021 → wtedy Twoja data urodzenia może jednorazowo skonfliktować się
z datą zatrudnienia.
[Wyjaśnienie nr 1 → jak w podpunkcie A-2]
--------- B-2b/ Od ok. początku 2025 do ok. 2.połowy 2025 → wtedy Twoja data urodzenia może konfliktować się
z datą zatrudnienia (raczej w ciągu kilku miesięcy).
[Wyjaśnienie nr 2 → jak w podpunkcie A-6]

--- C/ Współpraca z Kolegą.
Na podstawie Twojej daty urodzenia i daty urodzenia Kolegi → nt. ewentualnej współpracy dobrze byłoby wiedzieć m.in.:
------ C-1/ Mimo talentów Kolegi i większego doświadczenia życiowego/zawodowego/itd., to w Twojej dacie urodzenia obecnie, do ok. przełomu 2023/2024, występuje tendencja do większej siły przebicia w życiu niż w dacie urodzenia Kolegi, czyli - automatycznie - tendencja do przewagi Twojej siły przebicia w relacjach z Kolegą.
------ C-2/ W obu datach urodzenia występują m.in. tendencje:
--------- C-2a/ Tendencje (średnio/dość silne) do przeciwności/blokad/prztyczków/fochów/itp.,itd., ze strony szeroko rozumianego społeczeństwa – ze strony władzy, urzędów/urzędników, banków/bankowców/finansistów/maklerów/prawników/notariuszy/deweloperów, sądów, szefów/podwładnych/współpracowników, służby zdrowia, spółdzielni mieszkaniowych, wszelkich organizacji/instytucji, itp., itd.
--------- C-2b/ Tendencje do nie największych zdolności manipulacyjnych, czyli do zdolności manipulacyjnych mniejszych niż zdolności manipulacyjne niektórych ludzi, czyli np. niektórych urzędników/bankowców/finansistów/prawników, itd.
Plus – dodatkowo – tendencje do bycia osobą co najmniej raz w życiu zmanipulowaną (lub – w ekstremalnym przypadku – oszukaną).
--------- C-2c/ Tendencje do – czasami – działań/zachowań/decyzji wbrew normom/zasadom społecznym,
np. na granicy prawa, itp., itd.
------ C-3/ W Twojej dacie urodzenia ponadto występują m.in. tendencje:
--------- C-3a/ Tendencje do subiektywnego niedosytu spełnienia, + tendencje do poszukiwania coraz to nowszych/lepszych/atrakcyjniejszych/itp., ludzi/miejsc/sytuacji/itp., w celu osiągnięcia subiektywnego spełnienia, + tendencje do poszukiwania/przyciągania ryzyka/wrażeń/adrenaliny/ruchu/zmian (w tym np. nawet tendencje do poszukiwania/przyciągania zmian dla samych zmian – np. po to, by cokolwiek się działo,
i/lub nawet tendencje do indywidualistycznych/ekstrawaganckich działań/zachowań/decyzji
np. wbrew opinii społecznej/otoczenia/środowiska), itp., itd.
--------- C-3b/ Tendencje z podpunktu C-3a, w powiązaniu m.in. z tendencjami z podpunktu C-2a, C-2b i C-2c, oraz w powiązaniu z tendencjami do potrzeby pilnowania w najbliższych latach spraw porządkowych/organizacyjnych i/lub bytowych/materialnych, oraz w powiązaniu z tendencjami do potrzeby/chęci walki w najbliższych latach o prawa swoje/czyjeś i/lub o wolność/niezależność swoją/czyjąś, wskazują bardziej na dużą potrzebę różnego rodzaju poważnej, wysoko specjalistycznej asekuracji
(np. prawnej i doradczej – ze strony wysoko kwalifikowanych fachowców, itp., itd.), aniżeli na celowość podejmowania nadmiernego/niepotrzebnego ryzyka.

--- D/ Związek partnerski.
------ D-1/ Data wspólnego zamieszkania.
--------- D-1a/ Data wspólnego zamieszkania może ogólnie sprzyjać Waszemu związkowi
do ok. przełomu 2023/2024.
--------- D-1b/ Data wspólnego zamieszkania może ogólnie nie sprzyjać Waszemu związkowi
przez następne ok. 10 lat. W tym okresie, już niesprzyjającym Waszym datom urodzenia, dodatkowo mogą wystąpić komplikacje:
~~~~~ Ok. przełomu 2023/2024 data wspólnego zamieszkania może jednorazowo skonfliktować się
z Twoją datą urodzenia, a ok. pół roku później – z datą urodzenia Pani.
[Wyjaśnienie nr 1 → jak w podpunkcie A-2]
~~~~~ Od ok. połowy/2.połowy 2028 aż do ok. 2031, data wspólnego zamieszkania może dodatkowo nie sprzyjać Waszym datom urodzenia poprzez konfliktowanie się (dość intensywne) przez ponad 2 lata z datą urodzenia Pani.
[Wyjaśnienie nr 2 → jak w podpunkcie A-6]
--------- D-1c/ Data wspólnego zamieszkania rozpatrywana w szczegółach → bardziej sprzyja intelektowi, nauce, nadmiernym emocjom, spięciom/sporom dość nagłym/impulsywnym, walkom, np. walce o prawa/wolność/niezależność, itp., itd., aniżeli ciepełku domowemu, łagodnemu/dyplomatycznemu/zgodnemu porozumiewaniu się, budowaniu związku rodzinnego, dbałości o przychylne postrzeganie Waszego związku przez otoczenie, itp., itd.
------ D-2/ Tendencje występujące w Waszych datach urodzenia mogą wskazywać na jakieś problemy (nieco większe niż przeciętne) o charakterze rodzinnym i/lub problemy z budowaniem/utrzymaniem w miarę pomyślnej rodziny (w miarę pomyślnej, bo idealna po prostu nie występuje w przyrodzie :wink: ).
--------- D-2a/ Wprawdzie zwłaszcza Pani może zależeć na legalizacji związku partnerskiego, ale
w Twojej dacie urodzenia, i w niewielkim stopniu w dacie urodzenia Pani (oraz w dacie wspólnego zamieszkania), występują tendencje „prowolnościowe”, m.in. bardziej sprzyjające niesformalizowanym związkom partnerskim i ich pomyślności, aniżeli zalegalizowanym związkom małżeńskim z dużo poważniejszymi zobowiązaniami/ograniczeniami/ramami/zakazami/nakazami, monotonią/rutyną, itd.
--------- D-2b/ Wśród tendencji występujących w Twojej dacie urodzenia (podpunkt C-3a) do subiektywnego niedosytu spełnienia, + wśród tendencji do częstego/ciągłego poszukiwania coraz to nowszych/lepszych/atrakcyjniejszych/itp. ludzi/miejsc/sytuacji/itp., w celu osiągnięcia subiektywnego spełnienia, itp.,
+ wśród tendencji do poszukiwania/przyciągania ryzyka/wrażeń/adrenaliny/ruchu/zmian,
mogą występować tendencje do poszukiwania (np. od czasu do czasu, np. przy okazji, itp.)
coraz to nowszych/lepszych/atrakcyjniejszych/itp., kandydatek na partnerkę/żonę...
Np. takich, które bardziej niż Pani rozumiałyby/ceniłyby Twoje skomplikowane wnętrze...
Pani bowiem, będąc młodziutką kobietą, bez tendencji w dacie urodzenia do bardzo skomplikowanej sfery duchowej, może nie zawsze do końca rozumieć/akceptować/tolerować, itp., specyfikę/głębię Twojego skomplikowanego wnętrza...
Plus jednocześnie Pani może (nieco-?) narzucać Tobie swoje zdanie/poglądy/zasady/racje, itp., np. zasady funkcjonowania Waszego związku i/lub zasady wspólnego zamieszkiwania i/lub zasady gospodarowania pieniędzmi/materią → z uwagi na tendencję do przewagi siły przebicia Pani w Waszym związku
oraz z uwagi na tendencje do ustalania przez Panią własnych zasad i czasami/często do narzucania ludziom wokoło tychże własnych zasad (+ innych zasad uznanych przez Panią za jedynie słuszne i powszechnie obowiązujące), z uwagi na tendencje do konserwatyzmu, małej elastyczności, uporu, itp., itd.
--------- D-2c/ Na to wyraźnie nie wskazują same Wasze daty urodzenia rozpatrywane łącznie, więc proponuję
tę hipotezę sprawdzić w Astrologii/Kartach/itd. →
być może część tendencji z podpunktu C-3b – czyli część tendencji do potrzeby pilnowania w najbliższych latach spraw porządkowych/organizacyjnych i/lub bytowych/materialnych, i/lub część tendencji do potrzeby/chęci walki w najbliższych latach o prawa swoje/czyjeś i/lub o wolność/niezależność swoją/czyjąś – może dotyczyć Waszych spraw partnerskich.


[Na marginesie: z uwagi m.in. na podpunkty C-3b i D-2c, proponuję przy okazji zapoznać się z postem
nt. spraw własnościowych mieszkania → https://numerter.blogspot.com/2017/01/w ... kania.html ]

Dodatkowe wyjaśnienia w pw.

Jeśli miałbyś wątpliwości lub pytania, to postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam :) - Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 214
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 134 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5


Wróć do Kącik interpretacji - Numerolog Teresa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość