Relacja

Proszę o weryfikację wróżb
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Re: Relacja

Postautor: Dorotik » 14 cze 2018, 18:58

Nie pytam kilku wróżek o tę samą sprawę, nie jestem nagminnie na tym forum i nie wyłudzam wróżb, po prostu raz na jakiś czas, w trudnych momentach życia proszę o pomoc, podpowiedź.
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postautor: Dorotik » 14 cze 2018, 19:25

Scarlett pisze:Polecam dział "Rozmowy niekontrolowane" :)
Jak sama nazwa wskazuje, można pisać o wszystkim, jest wiele fajnych tematów tam założonych, można się wypowiedzieć :)

Dziękuję, zajrzę tam :0vishenka:

Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Elie » 16 cze 2018, 10:41

Dorotik pisze:Nie pytam kilku wróżek o tę samą sprawę, nie jestem nagminnie na tym forum i nie wyłudzam wróżb, po prostu raz na jakiś czas, w trudnych momentach życia proszę o pomoc, podpowiedź.

Przyznaję, poniosło mnie. Oberwałaś za wszystkich proszących. Przepraszam i postaraj się mnie zrozumieć.Dostaję szewskiej furii kiedy ktoś przychodzi tylko po wróżby. Pyta i pyta, nie wnosząc nic poza tym w rozwój forum. Nawet nie stara się w jakiś minimalnym stopniu.Jest przecież mnóstwo tematów dotyczących wszystkich sfer życia, nie tylko ezoteryki.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2086 razy
Otrzymał podziękowań: 1883 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 16 cze 2018, 11:09

Dorotik pisze:Dziękuję ślicznie za interpretację kart. Widocznie coś zmieniło się w jego podejściu do naszej relacji, życia ponieważ to od niego wychodziły wszystkie deklaracje począwszy od uczuć, poprzez dziecko, skończywszy na wspólnym zamieszkaniu. To on wychodził z wszystkimi inicjatywami dotyczącymi wspólnej przyszłości. Oboje jesteśmy po rozwodzie, od samego początku stawiałam sprawę jasno, że chcę w przyszłości mieć męża a nie konkubenta, chcę mieć dziecko, dom, rodzinę. Dobrze wiedział jakie są moje oczekiwania i na co się pisze a pomimo to wszedł w relację, zapewniał, że chce ułożyć sobie życie na nowo i wiąże ze mną przyszłość...a potem wycofał się. Czy mogę jeszcze o coś zapytać ? Czy żywi do mnie jeszcze jakieś uczucia i czym kieruje się pomagając mi, jaki jest prawdziwy powód? Pozdrawiam serdecznie.

Tasując karty wyskoczyły mi dwie - 3 Buław i 2 Denary
W skrócie - on się zastanawia nad sensem powrotu ale waha się. Prawdopodobnie nie wie jak postąpić.

Czy żywi do mnie jeszcze jakieś uczucia, czym kieruje się pomagając mi

8 Denarów...Sprawiedliwość...Królowa Kielichów
Tu jest jednocześnie odpowiedź na drugie pytanie - czym kieruje się pomagając Tobie.
Uważa, że pomoc Ci się należy jako zadośćuczynienie za Twoją miłość.

Czy Cię kocha - Świat
Tu potwierdza się pierwszy rozkład - On kocha wolność.

jaki jest prawdziwy powód? ROZSTANIA

Cesarzowa...2 Kielichy...Wisielec
Przemyślał i nie chce ślubu. Być może z powodu Twojej nadopiekuńczości. Prawdopodobnie już czułaś się jego żoną, postępowałaś i traktowałaś go jak żona - nadopiekuńcza i zaborcza, nieuznająca słów sprzeciwu.

Mam jeszcze jedno pytanie - czy on ma dzieci z poprzedniego związku, bo takie sygnały kart mi wyskoczyły. I właśnie dzieci byłyby najistotniejszym powodem rozstania z Tobą.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2086 razy
Otrzymał podziękowań: 1883 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Dorotik » 16 cze 2018, 13:24

Mam jeszcze jedno pytanie - czy on ma dzieci z poprzedniego związku, bo takie sygnały kart mi wyskoczyły. I właśnie dzieci byłyby najistotniejszym powodem rozstania z Tobą.

Tak, ma syna, ale miałam bardzo dobre relacje z jego dzieckiem i syn też mnie akceptował, tak bynajmniej czułam.
Chyba rzeczywiście tak było jak piszesz w kwestii powodu rozstania...
Dziękuję pięknie za odpowiedzi na moje pytania i pozdrawiam cieplutko :0vishenka:
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Dorotik » 08 lip 2018, 14:17

Witaj Elie :) czy mogę mieć jeszcze jedno pytanie? Obecnie pokłóciliśmy się z F., nie czuję się z tym dobrze poza tym nie wiem co będzie dalej z remontem...czy pogodzimy się i będę mogła liczyć na jego pomoc? Z góry dziękuję i pozdrawiam :0vishenka:
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Nut » 11 lip 2018, 04:22

Na czym Tobie zależy, na nim czy na jego pomocy finansowej.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 464 razy
Otrzymał podziękowań: 368 razy
Droga życia: 0

Postautor: Dorotik » 11 lip 2018, 11:53

Na nim, a pomoc nie jest finansowa ! Jeżeli bylibyśmy razem to robi to dla siebie!
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Dorotik » 11 lip 2018, 12:10

Dorotik pisze:Witaj Elie :) czy mogę mieć jeszcze jedno pytanie? Obecnie pokłóciliśmy się z F., nie czuję się z tym dobrze poza tym nie wiem co będzie dalej z remontem...czy pogodzimy się i będę mogła liczyć na jego pomoc? Z góry dziękuję i pozdrawiam :0vishenka:

Prośba nieaktualna
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Dorotik » 11 lip 2018, 12:15

"Mam jeszcze jedno pytanie - czy on ma dzieci z poprzedniego związku, bo takie sygnały kart mi wyskoczyły. I właśnie dzieci byłyby najistotniejszym powodem rozstania z Tobą."
Elie, czy mogłabyś coś więcej napisać na ten temat? Nurtuje mnie to, może o czymś nie wiem...Z góry dziękuję :0vishenka:
Dorotik
Wpadłem na chwilę

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota