Relacja

Proszę o weryfikację wróżb
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Re: Relacja

Postautor: Elie » 11 lip 2018, 13:13

Dorotko, wczoraj postawiłam karty, ale skasowałam ponieważ wyszły tragiczne. Nie chciałam Cię martwić. Wynikało z nich to co wcześniej - On lubi wolność. Jednocześnie uparcie wychodzi jakiś dom, a w nim rodzina, którą chce się opiekować. Ty jesteś tylko odskocznią i niczym więcej.
Musisz zrozumieć, że to co faceci mówią, myślą i robią, bardzo często mija się z prawdą. Zanim zadasz się z kimkolwiek, wcześniej popytaj ludzi. Tak też radzę postąpić odnośnie tego człowieka. Z kart wynika, że wiele ukrywa przed Tobą, a słowa... są tylko czczymi obiecankami, wabikiem.Gdyby Cie kochał, byłby z Tobą i wspierał Cię. A gdzie on jest i co robi - wiesz ?
Przykro mi.:(
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2086 razy
Otrzymał podziękowań: 1883 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nut » 11 lip 2018, 15:39

Dorotik pisze:Na nim, a pomoc nie jest finansowa ! Jeżeli
bylibyśmy razem to robi to dla siebie!

Ale nie jesteście, często się rozchodzą wasze drogi. Zrób ten remont dla siebie i swojej satysfakcji. Niech to będzie Twoje.Nie jest dobrze poświęcać coś komuś, komu na tym nie zależy
Nie doceni tego.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 464 razy
Otrzymał podziękowań: 368 razy
Droga życia: 0

Postautor: Dorotik » 11 lip 2018, 20:38

Elie pisze:Dorotko, wczoraj postawiłam karty, ale skasowałam ponieważ wyszły tragiczne. Nie chciałam Cię martwić. Wynikało z nich to co wcześniej - On lubi wolność. Jednocześnie uparcie wychodzi jakiś dom, a w nim rodzina, którą chce się opiekować. Ty jesteś tylko odskocznią i niczym więcej.
Musisz zrozumieć, że to co faceci mówią, myślą i robią, bardzo często mija się z prawdą. Zanim zadasz się z kimkolwiek, wcześniej popytaj ludzi. Tak też radzę postąpić odnośnie tego człowieka. Z kart wynika, że wiele ukrywa przed Tobą, a słowa... są tylko czczymi obiecankami, wabikiem.Gdyby Cie kochał, byłby z Tobą i wspierał Cię. A gdzie on jest i co robi - wiesz ?
Przykro mi.:(

Dziękuję Ci Elie bardzo za odpowiedź, potrzebowałam to "usłyszeć", dziękuję :buziak:
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postautor: Elie » 14 lip 2018, 20:55

W związku z pytaniem na pw i ogólnie Waszej relacji może ten rozkład;

1. Jak wygląda dana sytuacja, kiedy patrzy się na nią z zewnątrz?
3 Denary...Kapłanka...3 Kielichy

2. Jaka jest ukryta prawda?
Mag...Gwiazda...6 Buław

3. Jakie niewidoczne elementy są ważne, z których ja nie zdaję sobie sprawy? ( ja a nie Ty, żeby lepiej zrozumieć karty)
5 Kielichów...Kochankowie...Rycerz Kielichów

4. Które elementy przemawiają na Twoją korzyść?
Pustelnik...Wisielec...Walet Buław

5. Jakie musisz podjąć teraz działania, kiedy wreszcie widzisz prawdę?
Śmierć...5 Mieczy...3 Buław

Wg punktu 1 i 2 to między Wami jest ok zaloty

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Nut » 16 lip 2018, 20:27

Dorota pogodziliscie się już czy nie. Karty są sprzeczne.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 464 razy
Otrzymał podziękowań: 368 razy
Droga życia: 0

Postautor: Dorotik » 05 sie 2018, 15:00

Elie pisze:W związku z pytaniem na pw i ogólnie Waszej relacji może ten rozkład;

1. Jak wygląda dana sytuacja, kiedy patrzy się na nią z zewnątrz?
3 Denary...Kapłanka...3 Kielichy

2. Jaka jest ukryta prawda?
Mag...Gwiazda...6 Buław

3. Jakie niewidoczne elementy są ważne, z których ja nie zdaję sobie sprawy? ( ja a nie Ty, żeby lepiej zrozumieć karty)
5 Kielichów...Kochankowie...Rycerz Kielichów

4. Które elementy przemawiają na Twoją korzyść?
Pustelnik...Wisielec...Walet Buław

5. Jakie musisz podjąć teraz działania, kiedy wreszcie widzisz prawdę?
Śmierć...5 Mieczy...3 Buław

Wg punktu 1 i 2 to między Wami jest ok zaloty

Witaj Elie :) dziękuję ślicznie za rozkład, czy mogę prosić o interpretację? Z góry dziękuję :buziak:
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Dorotik » 05 sie 2018, 15:06

Nut pisze:Dorota pogodziliscie się już czy nie. Karty są sprzeczne.

Witaj Nut, ogólnie są między nami stosunki jakby to określić przyjacielskie, rozmawiamy ze sobą, pomagamy sobie nawzajem ale nie jesteśmy w związku i nic nie wskazuje na to żebyśmy się zeszli. On nie wykazuje inicjatywy w tym kierunku więc ja też nie chociaż uczucia z mojej strony nadal są, nie wiem jak w jego przypadku. Ogólnie jakby nie patrzeć dziwna sytuacja...pozdrawiam serdecznie :buziak:
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Dorotik » 05 sie 2018, 19:21

Droga Elie, miałabym prośbę o sprawdzenie w kartach czy pojawienie się kobiety z przeszłości (jakikolwiek kontakt) miało wpływ na wycofanie się F. ze związku? Po przeanalizowaniu ostatniego rozkładu pojawiła się taka myśl, podejrzenie... To już moja ostatnia prośba odnośnie tej relacji. Pozwolę sobie napisać wskazówkę na priv. Pozdrawiam cieplutko :buziak:
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Dorotik » 05 sie 2018, 22:27

Przepraszam, że tak drążę temat ale nie potrafię zrozumieć jak ktoś kto wydawało się że tak bardzo kocha, planuje wspólnie przyszłość i składa tak poważne deklaracje potrafi nagle zmienić decyzje...jest dla mnie to dziwne...
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Elie » 06 sie 2018, 06:57

Dorotik pisze:
Nut pisze:Dorota pogodziliscie się już czy nie. Karty są sprzeczne.

Witaj Nut, ogólnie są między nami stosunki jakby to określić przyjacielskie, rozmawiamy ze sobą, pomagamy sobie nawzajem ale nie jesteśmy w związku i nic nie wskazuje na to żebyśmy się zeszli. On nie wykazuje inicjatywy w tym kierunku więc ja też nie chociaż uczucia z mojej strony nadal są, nie wiem jak w jego przypadku. Ogólnie jakby nie patrzeć dziwna sytuacja...pozdrawiam serdecznie :buziak:

Dorotik » 05 sie 2018 20:21

Droga Elie, miałabym prośbę o sprawdzenie w kartach czy pojawienie się kobiety z przeszłości (jakikolwiek kontakt) miało wpływ na wycofanie się F. ze związku? Po przeanalizowaniu ostatniego rozkładu pojawiła się taka myśl, podejrzenie... To już moja ostatnia prośba odnośnie tej relacji. Pozwolę sobie napisać wskazówkę na priv. Pozdrawiam cieplutko

Przepraszam, że tak drążę temat ale nie potrafię zrozumieć jak ktoś kto wydawało się że tak bardzo kocha, planuje wspólnie przyszłość i składa tak poważne deklaracje potrafi nagle zmienić decyzje...jest dla mnie to dziwne...

Czy nie możesz szczerze z nim porozmawiać. Jakby nie patrzeć, pytanie o Jego relacje z inną kobietą jest wtrącaniem się w Jego życie bez przyzwolenia. To jest inny rodzaj ingerencji, bo nie dotyczy Ciebie.

Mogę ostatni raz zapytać kart z jakiego powodu nie dąży do związku z Tobą i tylko tyle.

10 Buław...5 Kielichów...Walet Kielichów...As Buław...Król Kielichów...10 Denarów

Z jakiegoś powodu bliższa relacja z Tobą przerasta jego możliwości i nie jest mu z tym łatwo. Prawdopodobnie z tego powodu mimo wszystko jest z Tobą w kontakcie. Karty pokazały, że pociąga Go ktoś inny. I ponownie ja tu widzę dziecko i dom.
Przykro mi, tak to widzę :hipnoza:

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota