Relacja

Proszę o weryfikację wróżb
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Relacja

Postautor: Dorotik » 09 cze 2018, 20:17

Witam, poproszę o wróżbę na pytanie jak będzie wyglądała dalsza relacja z ekspartnerem, czy jest szansa na powrót?Szczegóły przedstawię na priv. Z góry dziękuję.
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Relacja

Postautor: Elie » 11 cze 2018, 12:50

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2086 razy
Otrzymał podziękowań: 1883 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 11 cze 2018, 14:25

1 karta: obecna sytuacja między ludźmi. - wyskoczyły 2 karty - 10 Buław + 9 Buław
ObrazekObrazek

2 karta: jaką przybiera postawę do problemu osoba pytająca? - Śmierć
Obrazek

3 karta: co osoba pytająca powinna zrobić, aby mieć szanse na pojednanie z partnerem? - 6 Mieczy
Obrazek

4 karta: co o tej sytuacji myśli jej partner? - 10 Denarów
Obrazek

5 karta: co zamierza jej partner w tej sytuacji? - Rycerz Buław
Obrazek

6 karta: jakie jest źródło problemu? - Walet Mieczy...2 Buławy...Cesarzowa
ObrazekObrazekObrazek

7 karta: czy powrót do siebie w ogóle ma sens? - 9 Denarów...2 Miecze...4 Buławy
ObrazekObrazekObrazek

8 karta: czy ostatecznie wrócą do siebie? - Umiarkowanie
Obrazek

Odpiszę karty jeżeli Ty wcześniej odpowiesz mi ( tylko prawdę) były partner ma żonę - tak czy nie. W kartach mi wychodzi, że tak, ma żonę.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Dorotik » 12 cze 2018, 18:32

Witam, dziękuję za postawienie kart, z tego co wiem jest po rozwodzie (była żona wyszla ponownie za mąż), nic mi nie wiadomo, żeby był w jakimś innym związku. Pozdrawiam
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Elie » 13 cze 2018, 10:32

Veliax pisze:1 karta: obecna sytuacja między ludźmi. - wyskoczyły 2 karty - 10 Buław + 9 Buław
ObrazekObrazek
Interpretacja tych kart określających Waszą obecną sytuację powinna być prosta; 10 Buław wskazuje człowieka któremu spiętrzyły się kłopoty tak mocne, że aż ma ochotę iść gdzieś w głuszę i krzyczeć z bólu i rozpaczy - czy nikt nie widzi co się ze mną dzieje, czemu nikt nie przychodzi z pomocą. Natomiast w 9 Buławach jest iskierka nadziei. Jeżeli wcześniej się nie załamałam, dałam radę sprostać przeciwnościom, to teraz też dam radę.Stoi gotowa do następnej walki o swoje - uczucia, marzenia, partnera, etc.

2 karta: jaką przybiera postawę do problemu osoba pytająca? - Śmierć
Obrazek
Może tylko podświadomie ( inaczej byś nie pytała) straciłaś nadzieję, uznałaś ten związek za definitywnie zakończony, pozostał ogromny żal. Karta o tym mówi, ale jednocześnie sugeruje Odrodzenie po żałobie. Czyli daje szansę i zapowiedź lepszych czasów ( Po burzy zwykle pojawia się Słońce).

3 karta: co osoba pytająca powinna zrobić, aby mieć szanse na pojednanie z partnerem? - 6 Mieczy
Obrazek

Zmienić myślenie i kierunek działania.Tylko tyle i aż tyle.Dodatkowo sugeruje poszerzyć swoją wiedzę ( na temat byłego partnera również), co pozwoli zmienić punkt widzenia, horyzonty.

4 karta: co o tej sytuacji myśli jej partner? - 10 Denarów
Obrazek
Popatrz na kartę. Przedstawia dom, w nim rodzinę. Aura tego domu to pieniądze, kasa.A ludzie... ludzie w pogoni za tym pieniądzem mijają się. Brakuje więzi - zagonieni nie siedzą przy wspólnym stole.Tego nie chce, z taką sytuacją kojarzy mu się dom - wspólne mieszkanie.

5 karta: co zamierza jej partner w tej sytuacji? - Rycerz Buław
Obrazek
Rycerz Buławreprezentuje żywioł ognia. To oznacza ludzi niezwykle dynamicznych, aktywnych. On nie lubi ograniczeń, a tym dla niego jest wspólny dom przedstawiony w karcie 10 Denarów. On nie zamierza w nim gnuśnieć. Kocha wolność i aktywność.Jak wspomniałaś w prywatnych wiadomościach - jest skłonny Tobie pomóc, ale nie uda Ci się go zamknąć w domu, zmusić do ślubu, rodzinnego gniazdka, bo się w nim po prostu udusi.Z numerologii wynika, że jest stosunkowo młody. Mężczyźni w tym wieku odżywają, chcą znowu być wolni i beztroscy.

6 karta: jakie jest źródło problemu? - Walet Mieczy...2 Buławy...Cesarzowa
ObrazekObrazekObrazek
No i masz czarno na białym. Jak wyżej. On nie da się usidlić. Póki co, ma swój świat w którym jest szczęśliwy, ma wszystko to, co jest mu potrzebne do szczęścia. Jeśli nie ma żony, to ma matkę, która zapewnia mu bezpieczeństwo w razie godziny W.

7 karta: czy powrót do siebie w ogóle ma sens? - 9 Denarów...2 Miecze...4 Buławy
ObrazekObrazekObrazek
Ma, pod warunkiem wcześniejszego uzgodnienia Waszych ale oddzielnych priorytetów życiowych. Czyli - możecie ustalić na jakich warunkach możecie być razem.Z kart wynika, że mogą to być wspólne spotkania spędzane w towarzystwie. Mogą być i we dwoje, ale muszą mu dawać radość życia tu i teraz. Nie zaś 4 kąty i ciepłe kapcie.To dla niego więzienie, kajdanki.

8 karta: czy ostatecznie wrócą do siebie? - Umiarkowanie
Obrazek
Ta karta na miłość nie jest zbyt dobrą kartą. Mówi o tym, że może się udać, ale jak wyżej - na wspólnie uzgodnionych warunkach. Wszystko musi mieć swoją miarę, swoje miejsce.Z niczym nie można przesadzać.

Odpiszę karty jeżeli Ty wcześniej odpowiesz mi ( tylko prawdę) były partner ma żonę - tak czy nie. W kartach mi wychodzi, że tak, ma żonę.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Dorotik » 13 cze 2018, 11:13

Dziękuję ślicznie za interpretację kart. Widocznie coś zmieniło się w jego podejściu do naszej relacji, życia ponieważ to od niego wychodziły wszystkie deklaracje począwszy od uczuć, poprzez dziecko, skończywszy na wspólnym zamieszkaniu. To on wychodził z wszystkimi inicjatywami dotyczącymi wspólnej przyszłości. Oboje jesteśmy po rozwodzie, od samego początku stawiałam sprawę jasno, że chcę w przyszłości mieć męża a nie konkubenta, chcę mieć dziecko, dom, rodzinę. Dobrze wiedział jakie są moje oczekiwania i na co się pisze a pomimo to wszedł w relację, zapewniał, że chce ułożyć sobie życie na nowo i wiąże ze mną przyszłość...a potem wycofał się. Czy mogę jeszcze o coś zapytać ? Czy żywi do mnie jeszcze jakieś uczucia i czym kieruje się pomagając mi, jaki jest prawdziwy powód? Pozdrawiam serdecznie.
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Nut » 14 cze 2018, 07:16

Dorotka zaloty tylko same prośby o wróżby a w zamian zero aktywności na forum. Uważasz, że to w porządku.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 464 razy
Otrzymał podziękowań: 368 razy
Droga życia: 0

Postautor: Dorotik » 14 cze 2018, 09:18

Niestety nie mam wiedzy w tej tematyce żeby się za bardzo udzielać stąd nikła aktywność z mojej strony na forum.
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Postautor: Scarlett » 14 cze 2018, 12:26

Polecam dział "Rozmowy niekontrolowane" :)
Jak sama nazwa wskazuje, można pisać o wszystkim, jest wiele fajnych tematów tam założonych, można się wypowiedzieć :)

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 448 razy
Otrzymał podziękowań: 310 razy

Postautor: Elie » 14 cze 2018, 12:28

Dorotik pisze:Niestety nie mam wiedzy w tej tematyce żeby się za bardzo udzielać stąd nikła aktywność z mojej strony na forum.

W jakiej tematyce... na forum jest ful tematów niezwiązanych z ezoteryką.W ostateczności możesz wkleić piosenkę ... tego też nie potrafisz.
Wróżenie u 55 wróżek na tę samą sprawę jest ogromnym błędem.

Raz - wychodzą wtedy totalne bzdury, detale trudne do odczytania, bo na dobrą sprawę znam jedynie Twoją, subiektywną ocenę partnera, jego zachowania, jak również Twojego postępowania.

Dwa - każda z nas powie Ci coś innego, a to prostą drogą prowadzi do kompletnej dezorientacji.W rezultacie wiesz, że nic nie wiesz, a w takim natłoku sprzecznych informacji pewne jest, że postąpisz niewłaściwie co na bank pogorszy Twoją sytuację.

Po trzy - Ludzie wyłudzający wróżby uzależniają się od nich,nie wspominając o tym, że nie najlepiej to świadczy o człowieku.

Można tak wyliczać, ale jak sądzę i tak nic z tego nie dotrze do Ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Następna

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota