ReLokacja

ReLokacja

Postautor: Nina » 30 maja 2010, 18:03

Relokacja- modyfikacja horoskopu urodzeniowego polegająca na obliczeniu nowego horoskopu uwzględniającego zmianę miejsca urodzenia, zamieszkania lub pobytu; data, godzina i minuta urodzenia nie ulega zmianie przy relokowaniu horoskopu urodzeniowego.

Relokacja pozwala umiejscowić człowieka w dowolnej czasoprzestrzeni. Jeśli przeniesiemy czas narodzin na inne współrzędne geograficzne, po pewnym czasie (po jakim, to sprawa bardzo indywidualna, wynikająca z kosmicznej energetyki odwzorowanej kosmogramem), życie człowieka może znacząco odmienić się.

Tranzyty pozostaną wszakże takie same (z wyjątkiem na Ascendent i MC), lecz oddziaływać będą na inne sfery życia, gdyż w sposób znaczący może się zmienić domifikacja kosmogramu. Jednym więc ludziom lepiej się żyje w Australii niż w Polsce lub Kanadzie, a może po prostu inaczej, innym zaś fatalnie wiedzie się w Niemczech lub Austrii, marzą zaś o Ameryce południowej i kiedy dotrą wreszcie do Limy czy choćby meksykańskiego Vera Cruz, szczęście ich nie zna granic. Dzisiaj radykalne przemieszczenia są możliwe, stają się codziennością i dają się zrealizować w niesłychanie krótkim czasie, co jednak nie oznacza, że zawsze są sensowne, ale tez ponowny powrót do przeszłości jest znacznie łatwiejszy. Niekiedy wystarczy przebyć kilkadziesiąt kilometrów, by urodzeniowe, tranzytujące lub progresywne planety przemieściły się w niewielkim stopniu ekliptycznie, ale za to bardzo znacząco merytorycznie względem osi kosmogramu, bo to najważniejsze. Wtedy zaczynają ujawniać się zupełnie nowe trendy w urodzeniowym kosmogramie, a te mogą odmienić nasze życie bardziej, niż podróż w najbardziej odległą krainę.
Podstawowy problem tkwi jednak w tym, że wpatrując się w relokowany horoskop, jeśli nie jesteśmy odpowiednio zaawansowani, nie potrafimy, lub zapominamy nałożyć nań zarówno progresje, chociażby tylko solarne i lunarne (Słońce 30 lat oraz dwa i pół roku w znaku) oraz koniecznie tranzyty, przynajmniej od Jowisza.
Awatar użytkownika
Nina
Niewymowny
 
Posty: 132
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:27
Lokalizacja: nieba dno
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: ReLokacja

Postautor: Anninka » 19 lip 2010, 20:05

a masz może już jakieś własne doświadczenia z relokacją?
Awatar użytkownika
Anninka
Gawędziarz
 
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:03
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Ogólne informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości