Rok osobisty 9

Postaram się odpowiedzieć na Twoje konkretne pytanie lub Twój problem osobisty, partnerski, rodzinny, towarzyski, zawodowy itd. Im więcej informacji wprowadzających w problem/pytanie przekażesz, tym prawdopodobniej odpowiedź będzie bardziej wszechstronna, precyzyjna itp. ...

Rok osobisty 9

Postautor: VesperLynd » 02 paź 2018, 13:56

Witam pani Tereso, jestem obecnie w 9 roku numerologicznym. Od jakiegoś czasu szukam nowej pracy, ale czy to ma jakiś sens, skoro w ostatnim roku numerologicznym nie powinno zaczynać się nowych rzeczy? Czy powinnam zagryźć zęby i odczekać jeszcze pełen rok, zanim zacznę rozglądać się za czymś nowym? Obecna praca jest mocno męcząca i perspektywa kolejnego pełnego roku mnie trochę dobija...
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 6

Re: Rok osobisty 9

Postautor: Teresa » 02 paź 2018, 17:08

Dzień dobry :)

W odpowiedzi wykorzystałam dodatkowo informacje zawarte w Pani poście w „Kąciku wróżb Elie – Karty Tarota”: post1015775.html#p1015775 .

Pani VesperLynd, wg Numerologii:
… obecnie Pani siła przebicia może być bardzo duża,
… w całym życiu Pani zdolności do manipulacji i sprytu mogą być duże (chociaż nie maksymalne) + najprawdopodobniej najczęściej sprzyjające Pani planom/przedsięwzięciom/itp./itd.
[Na marginesie: zdolności do manipulacji/sprytu nie są same w sobie ani dobre ani złe – to, czy mogą być w praktyce dobre czy złe, to zależy od tego, kiedy/jak je wykorzystujemy (np. wielu ludziom ratowały życie/zdrowie/majątek zwłaszcza w okresach wojen/żywiołów/kryzysów/itp./itd.).
Na pewno lepiej je mieć niż nie mieć..., zwłaszcza dobrze je mieć w środowiskach zawodowych i/lub w środowiskach potencjalnie/faktycznie nam nieprzychylnych/wrogich...
Na pewno dobrze mieć przewagę naszych zdolności do manipulacji/sprytu nad zdolnościami do manipulacji/sprytu osób zachowujących się wobec nas nieetycznie/antyspołecznie, chcących stosować wobec nas mobbing/wyzysk/itd., itp.]
Czyli – moim zdaniem – obecnie, głównie z uwagi na obecną bardzo dużą siłę przebicia:
~~~ nie warto odrzucać jakiejkolwiek rozsądnej oferty pracy, która byłaby potencjalnie lepsza od obecnej pracy (a „obecna praca jest mocno męcząca i perspektywa kolejnego pełnego roku mnie trochę dobija...”),
~~~ może mieć Pani wystarczającą siłę przebicia (i zdolności/umiejętności), by z powodzeniem prowadzić negocjacje nt. korzystnych dla Pani warunków pracy, ale proponuję brać pod uwagę to, jak „znajomi którzy tam pracują” mogliby zareagować na pozytywne efekty Pani negocjacji ;)
(czyli jeśli pracowałaby Pani na warunkach korzystniejszych od warunków, na jakich dziś pracują „starzy” pracownicy...).

Pani VesperLynd, a to poza Numerologią – na podstawie doświadczenia życiowego.
Aktualna oferta pracy może być nawet zachęcająca, bo napisała Pani: „samo stanowisko wydaje się być dla mnie bardzo ciekawe i rozwojowe, a znajomi którzy tam pracują sobie chwalą”.
Pani VesperLynd, w związku z obecnie „mocno męczącą” pracą warto skorzystać z każdej rozsądnej oferty pracy, nawet gdyby w praktyce zatrudnienie trwało krótko lub nawet BARDZO krótko...
Każda praca „normalna” (bez wyzysku/mobbingu/itd., nietoksyczna, itp., itd.)
może bowiem przyczyniać (nawet BARDZO) do:
--- szlifowania zdolności, + poszerzania wiedzy/umiejętności,
+ poszerzania doświadczeń zawodowych/życiowych, itp., itd.,
--- zwiększenia obycia towarzyskiego w kręgach towarzysko-zawodowych
i ulepszania umiejętności z zakresu komunikacji/współpracy z ludźmi, itp., itd.,
--- poszerzenia kontaktów towarzysko-zawodowych i zasobów informacji →
kontaktów i zasobów być może przydatnych później w poszukiwaniach coraz to lepszych miejsc pracy,
--- uatrakcyjnienia CV (CV traktowanego jako m.in. „trampolinę” do następnej/atrakcyjniejszej pracy),
--- zwiększenia samoświadomości → uświadomienia sobie tego, czego oczekiwałaby Pani w każdej następnej pracy, + tego, czego na pewno nie chciałaby Pani robić/zastać w następnej pracy, itp., itd. [ ← ten punkt jest bardzo ważny, bardziej ważny niżby to się wydawało... ;) ).

Pani VesperLynd, przy okazji (wg Numerologii): przy wszystkich wyborach zawodowych/życiowych/itp. proponuję mieć na uwadze, że w Pani dacie urodzenia występują m.in. tendencje numerologiczne:
-.-.- tendencje do czasami nierealistycznego i/lub zbyt idealistycznego postrzegania ludzi/sytuacji/siebie/świata (mimo dużych zdolności do manipulacji/sprytu)→
dlatego opinie ludzi, których życzliwość i realizm już Pani sprawdziła, mogą bywać Pani pomocne we wszystkich sferach życia...,
-.-.- tendencje do dużego umiłowania/przyciągania wolności/niezależności,
łącznie z tendencjami do potrzeby/chęci walki o wolność/niezależności swoją/czyjąś
i/lub o prawa swoje/czyjeś (w tym np. o prawa pracownicze swoje/czyjeś) →
dlatego dobrze byłoby o tych tendencjach pamiętać we wszelkich umowach/zobowiązaniach,
-.-.- tendencje do czasami/często subiektywnego poczucia niedosytu/niespełnienia we wszystkich sferach życia
+ tendencje do stosunkowo częstego poszukiwania/przyciągania zmian/nowości/nowinek/początków/atrakcji/itp./itd., w celu osiągnięcia subiektywnego spełnienia...
(np. do stosunkowo częstego poszukiwania/przyciągania nowych, coraz to atrakcyjniejszych ludzi, sytuacji, miejsc, w tym miejsc pracy/pobytu, itd.) →
dlatego m.in. we wszelkich zobowiązaniach/umowach/zadaniach/itd. we wszystkich sferach życia dobrze byłoby stawiać na dużą elastyczność, np. na łatwość modyfikowania/aneksowania/zrywania umów (wcześniej starannie fachowo m.in. pod tym kątem przygotowanych), np. na łatwość modyfikowania/zrywania zobowiązań/ograniczeń, np. na krótkoterminowość zobowiązań/umów/zadań/itd., np. na minimalizację monotonii/rutyny/ograniczeń, itp., itd.

Pozdrawiam :)
Teresa

Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: Rok osobisty 9

Postautor: DamaWMasce33 » 03 paź 2018, 17:25

VesperLynd pisze:Witam pani Tereso, jestem obecnie w 9 roku numerologicznym. Od jakiegoś czasu szukam nowej pracy, ale czy to ma jakiś sens, skoro w ostatnim roku numerologicznym nie powinno zaczynać się nowych rzeczy? Czy powinnam zagryźć zęby i odczekać jeszcze pełen rok, zanim zacznę rozglądać się za czymś nowym? Obecna praca jest mocno męcząca i perspektywa kolejnego pełnego roku mnie trochę dobija...

Ja takze jestem teraz w 9, a dokladniej w 9 i 2, jesli bierzemy pod uwage te dwa liczenia i rowniez szukam nowej pracy :d
Awatar użytkownika
DamaWMasce33
Moderator

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Wróć do Kącik interpretacji - Numerolog Teresa