Runa na uczucia

Re: Runa na uczucia

Postautor: Bjarkan » 29 wrz 2016, 05:17

Elie ale ona nie wie która to jest runa bliżej niej, nawet nie wie jak się rzuca runy, a co dopiero odczytuje takie układy.
Ma kamyczki i wróży, wróży... nic nie rozumie z nich, ale dalej wróży. Widać że jest uzależniona. Jej życie, można doradzić, starać się pomóc ale to jej Los.

vein pisze:Nie ryje run mam kupione od osoby która wykonuje runy. Jednak noszę się z zamiarem wykonania futharku własnoręcznie.
Na to samo pytanie dzisiaj wylosowałam 2 runy, Gebo i Isa. Teraz jestem w kłopocie, która jest tą ważniejszą.

Faktycznie jesteś w kłopocie, bo nie znasz run, a tak ciągle wróżąc zamykasz sobie kolejne szanse wyboru (tak to jest z użyciem run) i ograniczasz dostępne dla Ciebie ścieżki Losu.
Uparłaś się na jakiegoś mężczyznę i zamiast dać sprawie rozwinąć się (naturalnie) a facetowi zadecydować, to Ty za niego męczysz temat.
Gebo i Isa pokazują brak równowagi w relacji i to że nic z tego nie będzie.

Raczej odpocznij od run.
Zajmij się budowaniem realnych okazji do rozwoju relacji - relacji z nowym /innym panem :)

Bjarkan
spae-craft

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Droga życia: 8

Postautor: vein » 06 paź 2016, 20:38

Faktycznie jesteś w kłopocie, bo nie znasz run, a tak ciągle wróżąc zamykasz sobie kolejne szanse wyboru (tak to jest z użyciem run) i ograniczasz dostępne dla Ciebie ścieżki Losu.
Uparłaś się na jakiegoś mężczyznę i zamiast dać sprawie rozwinąć się (naturalnie) a facetowi zadecydować, to Ty za niego męczysz temat.
Gebo i Isa pokazują brak równowagi w relacji i to że nic z tego nie będzie.

Raczej to nie wiadomo.Runy nie mają takiej mocy żeby wpływać na przebieg tej znajomości.Mogą określić uczucia w danej chwili a te zmieniają się jak widać. Nie jest to ktoś szalenie ważny.Los tej relacji mogę sobie darować. Jest znajomością dzięki której mogę pozwolić sobie na naukę wróżenia z run.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny

Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postautor: Skarabeusz » 28 wrz 2017, 21:21

Uważa się że runy mają moc wpływania na nasz los, na jego strategiczne punkty. Używając ich bezmyślnie możesz zrobić sobie krzywdę, poplączesz sobie w życiu, przyciągniesz niewłaściwych ludzi, odstraszysz tych którzy być może darzą cię uczuciem.
Awatar użytkownika
Skarabeusz
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: walkiria » 12 paź 2017, 21:15

Strach ma wielkie oczy. Nie widzę nic złego w pytaniu o uczucia drugiej osoby. Jeżeli jest to nauka a nie rzucanie zaklęć to cóż złego może się stać. Napisała przecież jak traktuje tę znajomość i że jest formą poznawania run.
walkiria

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Poprzednia

Wróć do Skrypty runiczne